Rezervēt biļeti
Uzmanību!

Sliktu laikapstākļu dēļ ir izmaiņas prāmju kursēšanas grafikā.


Maršrutā Liepāja - Trāveminde reisam ar prāmi Stena Gothica 24.novembrī plkst. 18:00 mainīts atiešanas laiks. Jaunais atiešanas laiks plānots 25.novembrī plkst. 04:00. Reģistrācija reisam tiks slēgta plkst. 01:00. Plānotais pienākšanas laiks Trāvemindē 26.novembrī plkst. 06:00.

Maršrutā Trāveminde - Liepāja reisam ar prāmi Stena Gothica 25.novembrī plkst. 21:00 mainīts atiešanas laiks. Jaunais atiešanas laiks plānots 26.novembrī plkst. 09:00. Reģistrācija reisam tiks slēgta plkst. 07:00. Plānotais pienākšanas laiks Liepājā 27.novembrī plkst. 13:00.


No Latvijas uz Vāciju

Liepāja – Trāveminde

Maršrutā Liepāja - Trāveminde - Liepāja piedāvājam 10 reisus nedēļā ar prāmjiem Stena Gothica un Urd. Ceļojiet komfortablās kajītēs un turpiniet ceļu Rietumeiropā atpūtušies!


Stena Line prāmji uz Zviedriju un Vāciju
Stena Line piedāvā prāmju reisus no Ventspils uz Nīnashamni (Zviedrijā) un no Liepājas uz Trāvemindi (Vācijā). Mūsu mājas lapā jūs varat atrast plašāku informāciju par mūsu piedāvājumiem, cenām, kā arī veikt biļešu rezervāciju.

Payment


Veiktie maksājumi ar kredītkartēm tiek šifrēti un jūsu kredītkartes dati ir aizsargāti un tiek pārsūtīti ar GLobalSIGN starpniecību.

GlobalSign