Rezervēt biļeti
Aktuālā informācija pasažieriem

Saskaņā ar grozījumiem Ministru kabineta noteikumos Nr. 360 (7.janvārī), ieceļojot Latvijā jāuzrāda apliecinājums par negatīvu PCR Covid-19 testa rezultātu. Testam jābūt veiktam ne agrāk kā 72 stundas pirms izceļošanas. Visiem ceļotājiem nepieciešams aizpildīt arī apliecinājuma anketu vietnē www.covidpass.lv


Līdz 31.maijam ieceļojot Zviedrijā, ir jāuzrāda negatīvs COVID-19 testa apliecinājums. Testam jābūt veiktam ne vēlāk kā 48 stundas pirms ieceļošanas.


Ieceļojot Vācijā, nepieciešams reģistrēties interneta vietnē www.einreiseanmeldung.de. kā arī uzrādīt negatīvu Covid-19 testa rezultātu (veikts ne agrāk kā 48 stundas pirms ieceļošanas) vai ārsta apliecinājumu, ka persona nav infekcioza.


Plašāka informācija pieejama www.stenaline.lv/aktuala-informacija


No Latvijas uz Vāciju

Liepāja – Trāveminde

Maršrutā Liepāja - Trāveminde - Liepāja piedāvājam 10 reisus nedēļā ar prāmjiem Stena Gothica un Urd. Ceļojiet komfortablās kajītēs un turpiniet ceļu Rietumeiropā atpūtušies!


Prāmis Stena Vinga Baltijas jūrā
Papildu reisi maršrutā Liepāja-Trāveminde

No 30.marta maršrutā Liepāja-Trāveminde-Liepāja būs vairāki papildu reisi ar prāmi Stena Vinga.


Stena Line prāmji uz Zviedriju un Vāciju
Stena Line piedāvā prāmju reisus no Ventspils uz Nīnashamni (Zviedrijā) un no Liepājas uz Trāvemindi (Vācijā). Mūsu mājas lapā jūs varat atrast plašāku informāciju par mūsu piedāvājumiem, cenām, kā arī veikt biļešu rezervāciju.

Payment


Veiktie maksājumi ar kredītkartēm tiek šifrēti un jūsu kredītkartes dati ir aizsargāti un tiek pārsūtīti ar GLobalSIGN starpniecību.

GlobalSign