Rezervēt biļeti
Uzmanību!

Informācija ceļotājiem saistībā ar COVID-19


Maršrutā Ventspils-Nīnashamna-Ventspils varēsim uzņemt tikai tos pasažierus, par kuriem darba devējs būs iesniedzis rakstveidā informāciju, norādot uzņēmuma nosaukumu, juridisko adresi un reģistrācijas numuru, kā arī pasažieru datus. Uzņēmējiem, kuriem ir nepieciešamība transportēt darbiniekus darbam ārvalstīs vai nogādāt darbiniekus mājās, jāraksta pieprasījums uz e-pastu info.lv@stenaline.com.


Biļešu iegāde mājaslapā maršrutā Ventspils-Nīnashamna-Ventspils šobrīd nav pieejama. Lai iegādātos biļetes, aicinām sūtīt e-pastā uz info.lv@stenaline.com vēlamo ceļošanas datumu un tālruņa numuru saziņai.

Plašāka informācija pieejama šeit: www.stenaline.lv/aktuala-informacija. Lūdzam ņemt vērā, ka šobrīd saņemam zvanus vairāk kā parasti, tāpēc jautājumu gadījumā aicinām rakstīt e-pastā uz info.lv@stenaline.com


No Latvijas uz Vāciju

Liepāja – Trāveminde

Maršrutā Liepāja - Trāveminde - Liepāja piedāvājam 10 reisus nedēļā ar prāmjiem Stena Gothica un Urd. Ceļojiet komfortablās kajītēs un turpiniet ceļu Rietumeiropā atpūtušies!


Stena Line prāmji uz Zviedriju un Vāciju
Stena Line piedāvā prāmju reisus no Ventspils uz Nīnashamni (Zviedrijā) un no Liepājas uz Trāvemindi (Vācijā). Mūsu mājas lapā jūs varat atrast plašāku informāciju par mūsu piedāvājumiem, cenām, kā arī veikt biļešu rezervāciju.

Payment


Veiktie maksājumi ar kredītkartēm tiek šifrēti un jūsu kredītkartes dati ir aizsargāti un tiek pārsūtīti ar GLobalSIGN starpniecību.

GlobalSign