Rezervēt biļeti
Aktuālā informācija pasažieriem

No 16. jūnija ir atcelts nebūtisku ceļojumu aizliegums, prasība veikt Covid-19 testu un doties pašizolācijā, ieceļojot Latvijā, ja persona var uzrādīt digitālo Covid-19 sertifikātu, kas apliecina pabeigtu vakcināciju vai pārslimošanas faktu (180 dienas). Personām, kuras nevar uzrādīt digitālo Covid-19 sertifikātu, jāuzrāda negatīvs Covid-19 testa rezultāts (PCR tests, kas veikts ne agrāk kā 72 stundas pirms izceļošanas vai antigēna tests, kas veikts ne agrāk kā 48 stundas pirms izceļošanas). Tests nav jāveic bērniem, kas nav sasnieguši 12 gadu vecumu


Ieceļojot Zviedrijā, jāuzrāda negatīvs Covid-19 testa rezultāts vai sertifikāts par vakcināciju vai pārslimošanu.


Plašāka informācija pieejama www.stenaline.lv/aktuala-informacija


No Latvijas uz Vāciju

Liepāja – Trāveminde

Maršrutā Liepāja - Trāveminde - Liepāja piedāvājam 10 reisus nedēļā ar prāmjiem Stena Gothica un Urd. Ceļojiet komfortablās kajītēs un turpiniet ceļu Rietumeiropā atpūtušies!


Stena Line prāmji uz Zviedriju un Vāciju
Stena Line piedāvā prāmju reisus no Ventspils uz Nīnashamni (Zviedrijā) un no Liepājas uz Trāvemindi (Vācijā). Mūsu mājas lapā jūs varat atrast plašāku informāciju par mūsu piedāvājumiem, cenām, kā arī veikt biļešu rezervāciju.

Payment


Veiktie maksājumi ar kredītkartēm tiek šifrēti un jūsu kredītkartes dati ir aizsargāti un tiek pārsūtīti ar GLobalSIGN starpniecību.

GlobalSign