Draugi, kas dzer kafiju kafejnīcā Zviedrijā

Labākā ēdienu un dzērienu pieredze Gēteborgā

Izbaudiet ēdienus, pārvietojoties pa vienu no Eiropas slēptajiem dārgakmeņiem ēdienu mīļotājiem.

 

Izdomas pilni šefpavāri izmanto sezonālas sastāvdaļas, lai radītu kulinārijas mākslas darbus. Mājīgas kafejnīcas piedāvā gardus našķus. Izcila starptautiska virtuve. Svaigākās jūras veltes, kādas jebkad esat baudījuši. Gēteborga ir kulinārijas galamērķis, kas nelīdzinās nevienam citam. Tā ir slēptais Eiropas kulinārijas dārgakmens. 

 

Gēteborgā katrs atradīs kaut ko savām garšu kārpiņām. Šajā pastaigai piemērotajā pilsētā ir tik daudz ko darīt ārpus telpām – Jūs varat palutināt sevi kādā no Gēteborgas labākajiem restorāniem. No izsmalcinātu pusdienu restorāniem līdz obligāti baudāmiem ielu un tradicionālo skandināvu ēdieniem – šeit būs ieteikumi, lai izbaudītu gardus ēdienus, dodoties Gēteborgas gardēžu maršrutā.

Atrodiet laiku, lai baudītu fika

Fika tradīcijas – īsa kafijas pauze ar saldumiem un labiem sarunu biedriem. Tas ir lielisks laiks, lai apstātos un izbaudītu mirkli Gēteborgā. Visa gājēju koridora Haga garumā atradīsiet daudzas kafejnīcas, kur baudīt ātru fika. Populārākā no tām ir Café Husaren, kur atrodamas un tiek fotografētas milzīgas kanelbullar (kanēļmaizītes). Da Matteo piedāvā modernu fika savā kafejnīcā Magasinsgatan ielā un vēl divās citās vietās, kamēr izsmalcinātības cienītāji vēlēsies apmeklēt Ahlströms Konditori konditoreju, kuras sētas terase ir iecienīta jau vairāk nekā gadsimtu. 

Zviedru maizes ceptuve, kanelbullar (kanēļa maizītes)
Izbaudiet daļu no Eiropā labākajām jūras veltēm

Ar savu atrašanās vietu pie jūras, rosīgajiem zivju tirgiem un novatorisku šefpavāru pārbagātību, Gēteborga ir viena no labākajām vietām Eiropā jūras velšu baudīšanai. Visā pilsētā atradīsiet mūsdienīgus, starptautiskas virtuves ēdienus, kas koncentrējas uz garnelēm, zivīm, omāriem, vēžiem, gliemenēm un vēl daudz ko citu. Lai gūtu patiesu Zviedrijas jūras velšu pieredzi, izmēģiniet Sjöbaren, kas atrodas Haga, vai Sjömagasinet pie ūdens un gūstiet dienas loma garšu Skandināvu stilā. 

Svaigs jūras velšu šķīvis ar omāru, mīdijām un austerēm uz marmora galda.
Izbaudiet izsmalcinātu pusdienu pieredzi

No starptautiskas virtuves līdz mikrogastronomiskām inovācijām, Gēteborgas šefpavāri rada ceļojuma vērtus ēdienus uz katra šķīvja. Pilsētā atrodas daudzi Michelin ceļveža balvas ieguvēji, tostarp modernā skandināvu virtuve SK Mat & Människor, gastronomijas galamērķis ar vietēju akcentu Project un sezonāli mainīgo Bhoga. Tās visas ir lieliskas pusdienu ieturēšanas vietas. Lai baudītu zvaigžņu pavāru pieredzi, vietējā varoņa Markusa Samuelssona (Marcus Samuelsson) Norda ēdieni pievēršas Skandināviem iecienītākajām lietām, tostarp brieža gaļai un īpašiem augstākās klases halvas ēdieniem. 

Izsmalcināta un eleganta virtuve - izsmalcinātu ēdienu un gardēžu prezentācija
Bērniem draudzīgas garšas

Gēteborga ir pazīstama ar savu draudzīgumu ģimenēm, un šī reputācija attiecas arī uz pusdienošanas iespējām. Vairums restorānu piedāvā ēdienkarti bērniem, bet daži velta lielas pūles, lai radītu mazajiem lielisku pieredzi. Moon Thai pārceļ pusdienas uz krāsainajām Taizemes ielām ar palmu kokiem, neona gaismiņām un labirintiem līdzīgu interjeru. Majorna apkaimes Moreno Pizza piedāvā daudz vietas, lai mielotos ar gardu picu pārveidotajā teātrī. Gēteborgā dibinātā uzkodu ķēde Pinchos piedāvā bērniem draudzīgus uzkodas cirka tematikas restorānos visā pilsētā.

Ģimene ar bērniem restorānā
Izgaršojiet visu pasauli ēdienu hallēs

Vai vēlaties izgaršot labākās Gēteborgas garšas bez skriešanas pa visu pilsētu? Apmeklējiet ēdienu halli! Ikoniskā Stora Saluhallen ir gan vēsturiska, gan bagāta ar gardumiem. Šeit atradīsiet miesniekus un zivju tirgotājus kopā ar stendiem, kur pasniedz ēdienus no Skandināvijas, Itālijas, Vjetnamas un citām valstīm. Centralizētā Saluhall Briggen pasniedz plašu ātri pagatavojamu uzkodu klāstu (īpaši iesakām falafel un uz oglēm ceptu picu). Savukārt modernajā tirgū Lindholmen Street Food Market ir nepārtraukti mainīgu ēdienu busiņu piedāvājums ar patiesi novatorisku pieskaņu, vietējo alu un dzīvo mūziku. 

Tirgus zāle. Īsta un dzīvīga tirgus zāle ar daudziem garšīgiem gardumiem.
Ieplūstiet alus ainavā

Apvienojot Vecās pasaules tradīcijas ar mūsdienu rotaļīgumu, Gēteborgas alus darītavas ir radījušas inovācijas jau gadsimtiem ilgi, un šī reputācija joprojām aug. Apmeklējiet tādas vietējās alus darītavas kā Poppels, Dugges Pils un Majornas Bryggeri, lai nogaršotu Gēteborgas alu vai atrodiet vietu bārā Brewer’s Beer Bar, kur atrodama lieliska starptautisku un zviedru alus izvēle, ko baudīt kopā ar sulīgu picu. 

Tuvplāna bārā daudz alus krānu
Atkorķējiet lielisku vīna buķeti

Kas var būt labāks par glāzi vīna lieliskā vidē? Gēteborgā atrodamas daudzas lieliskas iespējas baudīt vīnu ikvienai gaumei. Vai meklējat klusu vietu, kur izbaudīt kādu glāzi? Izmēģiniet Bar La Lune vai Bar Cento. Vai vēlaties rosīgāku atmosfēru? Modernais Vinbaren un mutuļojošais Champagnebaren tā vien gaida. Vai arī dodieties uz atzīto vīnu restorānu SOMM, kas izvietots Lorensberg pagrabā, kur rūpīgi izvēlētus vīnus var apvienot ar vietējās skandināvu virtuves ēdieniem par pieņemamu cenu. 

Tuvplāna kadrs, kurā bārmenis glāzē ielej sarkanvīnu. Viesmīlības, dzērienu un vīna koncepcija.
Iejaucieties kokteiļu atmosfērā

Gēteborgas kulinārijas novitātes nav tikai uz šķīvjiem. Tā ir arī sapņu vieta kokteiļu mīļotājiem, kuri meklē novatorisku jaukšanas mākslu. Izmēģiniet ļoti inovatīvus kokteiļus retrofutūristiskajā bārā Steampunk Bar vai klasiku aizlieguma perioda iedvesmotajā Stranger. Baudiet kokteili ar skatu bārā Skanshof vai Henriksberg. Neatkarīgi no Jūsu gaumes, Jūs spēsiet atrast sev patīkamu dzērienu bārā, kuru izbaudīsiet. 

Draugi, kuriem ir kokteiļi
Atrodiet mielastu vegāniem un veģetāriešiem

Gēteborgas slava kā zaļā pilsētā sasniedzama arī tās restorānos. Vairumā restorānu ir pieejami arī ēdieni veģetāriešiem un vegāniem. Vienlaikus visur ir pieejami vegānu/veģetārie restorāni. Populāra (un suņiem draudzīga) vieta ir Blackbird, kas atrodas Stigberget. To noteikti ir vērts apmeklēt, lai baudītu radošus vegāniem paredzētus ēdienus (un augstākās klases kokteiļus). Majorna Julie’s Café nodrošinās, ka vegāni nepalaiž garām fiku, pasniedzot savas augu izcelsmes franču smalkmaizītes (noteikti nepalaidiet garām mājas vegānu sieru). Gēteborgā atrast vietu lieliskai veģetārai vai vegānu ballītei nav nekāda problēma. Tikai varētu būt grūtības izvēlēties no daudzajām, lieliskajām iespējām.

Divi cilvēki ēd vegāniskas pusdienas

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.