Bērni parkā

Labākās ģimenei draudzīgās aktivitātes Gēteborgā

Gēteborga ir izklaide visiem vecumiem!

 

Tikai Skandināvijas otrajā lielākajā pilsētā ģimene var vērot pērtiķus zinātnes centrā, braukt ar amerikāņu kalniņiem un doties izbraucienā ar autobusu pa ūdeni – un to visu paveikt līdz pusdienlaikam. Ar plašajām brīvdabas iespējām, daudzajiem spēļu laukumiem, viesmīlīgajiem restorāniem un nebeidzamajām izpētes iespējām Gēteborga ir viens no labākajiem galamērķiem īsām ģimenes brīvdienām visā Eiropā.

 

Šīs viesmīlīgās pilsētas iepazīšana būs jautra arī bērniem un tiem, kuri sirdī jūtas bērni. Te ir minētas tikai dažas no pilsētas labākajām nodarbēm ģimenēm, pasākumiem un apskates objektiem.

Iepazīstiet Slottsskogen mežus

No iespaidīgā Plikta spēļu laukuma līdz bezmaksas zoodārzam, kurā aplūkojami aļņi, pingvīni un daudz kas cits, Slottsskogen iepazīšana ir patiesa izklaide. 137 hektārus plašā zaļā zona ir Gēteborgas parku sistēmas dārgakmens, un tā ir iespēja izbaudīt dabu, nedodoties prom no pilsētas. Kopā ar jaukām meža takām, kuras pieejamas cilvēkiem ar ierobežotām kustībām, Jūs atradīsiet krūmu labirintu, vairākus spēļu laukumus, minigolfa laukumu, piknika un ugunskuru vietas, pārsteidzošas panorāmas skatus un, protams, daudzus kioskus, kas piedāvā cīsiņus mīklā, saldējumu un vafeles.

"Plikta" ir populārs rotaļu laukums, kas atrodas Slottsskogen pilsētas parkā.
Autortiesības: Superstudio D&D/Göteborg & Co
Saņemiet adrenalīna devu Liseberg parkā

Liseberg, kas 2023. gadā atzīmē 100. gadadienu, noteikti patiks visu vecumu apmeklētājiem. Skandināvijas lielākajā izklaides parkā atrodami debesskrāpju augstuma amerikāņu kalniņi un bērniem draudzīgi braucieni, kā arī lieliskas iespējas izbaudīt gardus ēdienus, karnevāla stila spēles un koncertus. Neatkarīgi no tā, vai esat šeit, lai gūtu adrenalīna devu, vai vienkārši izbaudītu šovu ar parka ikoniskajiem trušiem Kaninlandet, neviens apmeklējums nebūs pilnīgs bez brauciena Liseberg panorāmas ratā, kas piedāvā vienreizējus skatus uz Gēteborgu. Papildu tam, Helovīna laikā parks kļūst īpaši spocīgs un pēc tam uz ziemas brīvdienām pārvēršas par vienu no labākajiem Ziemassvētku tirdziņiem Skandināvijā. 

Krāsaina ieeja Liseberg atrakciju parkā Gēteborgā
Autortiesības: Peter Kvarnström/Göteborg & Co
Ļaujiet vaļu brīvībai muzejā Universeum

Tropiskais lietus mežs ar pērtiķiem Skandināvijas vidū? Haizivis un rajas, kas peld lielas ēkas augšējos stāvos? Universeum zinātnes muzejā viss ir iespējams. Jūsu ģimene jautri pavadīs laiku, vērojot savvaļu vairāku stāvu lietus mežā telpās un skatoties, kā tropu zivis peld akvārijā. Jūs pat nepamanīsiet, cik daudz apgūstat! Šajā pasaules klases zinātnes muzejā ir arī izstādes, kuras veltītas, veselībai, kosmosa ceļojumiem, tehnoloģijām un vēl daudz kam citam, padarot to par vienu un aizraujošākajām pieredzēm, ko gūt šajā pilsētā.

Laimīga ģimene pie akvārija okeanārijā. Laika pavadīšana kopā
Izpētiet vēsturi Göteborgs Naturhistoriska muzejā

Göteborgs Naturhistoriska Museum (Dabas vēstures muzejs), kas atrodas ērtā vietā uz pakalna ar skatu uz Slottsskogen, piedāvā aplūkot saglabātus dzīvniekus, kas iezīmē planētas evolūcijas 3,8 miljonu gadu garumā. Šeit Jūs atradīsiet dinozauru skeletu fosilijas, putnu izbāzeņus un vēl daudz ko citu no pasaules okeāniem, savannām un kalniem. Te atrodas arī viens no Gēteborgas slavenākajiem iemītniekiem: 16 metrus garš, pilnīgi saglabāts vaļu mazulis. Pretēji esošajam mītam, tam vēderā nav kafejnīca. Tomēr tā atveidojumam tuvējā Plikta spēļu laukumā vēderā atrodas neliels galds, kur ātri nobaudīt fika – kafijas pauzi. 

Prieks, ka māte un meita pēta iepriekšējo gadsimtu ekspozīcijas muzejā
Mācieties un rotaļājieties Alfons Åberg Kulturhus

Interaktīvais mācību un spēļu centrs, Alfons Åbergs Kulturhus smēlies iedvesmu no iecienītās zviedru autores Gunillas Bergstromas (Gunilla Bergström) vispopulārākā tēla. Līdzīgi kā tā vārdabrālis (ko dažās valstīs pazīst kā Alfiju Atkinsu), Kulturhus koncentrējas uz vērtībām “laipnība, prieks un ziņkāre” interaktīvā telpā, kurā sadzīvo mācīšanās, stāstu stāstīšana, sniegums un iztēle. Apvienojiet apmeklējumu ar pastaigu pa blakus esošo Trädgårdsföreningen parku (meklējiet “slepenu” spēļu laukumu tā centrā), lai iegūtu divas lieliskas kultūras pieredzes vienā reizē.

Alfons Ābergs Kulturhus
Autortiesības: Superstudio D&D/Göteborg & Co
Izspēlējiet bedrīti ar vienu sitienu

Gēteborga ir pilsēta, kurā ir daudz parku – gan lielu, gan mazu – un visā pilsētā Jūs atradīsiet miniatūrus golfa laukumus, kas sniedz atelpu ar ātru golfa spēli un saldējumu. Jūs atradīsiet golfa laukumus blakus futbola laukumiem Heden parkā, pie maza ezera Slottskogen un vēl daudz kur citur. 

Jauka pirmsskolas meitene, kas spēlē mini golfu ar ģimeni. Laimīgs mazulis, kas izklaidējas ar āra aktivitātēm. Vasaras sports bērniem un pieaugušajiem, ārā. Ģimenes brīvdienas vai kūrorts
Uzkāpiet uz klāja Ocean Bus autobusā

Līdzīgi kā lielākā daļa apskates ekskursiju, Ocean Bus (autobuss, kas atgādina haizivi) brauc garām Gēteborgas pazīstamākajām vietām un apskates objektiem. Bet tikko, kā iedomājaties, ka dodaties vēl vienā parastā autobusa ekskursijā, Ocean Bus autobuss iebrauc tieši Göta upē, un pēkšņi Jūsu autobusa ekskursija kļūst par ekskursiju ar kuģīti! Tā ir unikāla iespēja skatīt pilsētu no dažādiem leņķiem un pārvērst ikdienišķu ekskursiju par kaut ko pārsteidzošu.  

Bērni autobusā
Dodieties ekskursijā pa kanāliem ar Paddan

Gēteborga ir populāra ar daudzām lietām, bet tā ir īpaši lepna ar saviem vēsturiskajiem kanāliem un saviem “tēta jokiem”. Šie divi apvienojas Paddan ekskursijā, kuru vada gids, kam patīk vārdu spēles un joki. Diena uz ūdens vienmēr ir patīkama. Paddan ir lielisks veids, kā bērni var apgūt kādu daļu kultūras, vienlaikus nepārtraukti smejoties un izklaidējoties. 

Skats uz kanālu Gēteborgas centrā, Zviedrija
Dodieties slēpot uz Skidome

Vai vēlaties izbaudīt ziemas brīnumzemi visa gada garumā? Skidome vienmēr ir ziema, un sniegs vienmēr ir gatavs visu vecumu slēpotājiem. Ar labiekārtotām trasēm un mazajiem kalniem Skidome ir ideāla vieta, kur atvēsināties vasarā vai izbēgt no lietus ziemā, piedāvājot kalnu pieredzi ikvienam. Ir pieejama slēpju noma un nodarbības, tāpēc Jums nav jāņem līdzi savs aprīkojums, lai baudītu šo unikālo izklaidi.

Skidome Gēteborgā
Autortiesības: Dino Soldin/Göteborg & Co
Sviniet Gēteborgas 400. gadadienu

Laikā no 2. līdz 5. jūnijam Göteborgs Jubileumsfirande svinības notiks visā Frihamnen rajonā, piedāvājot dzīvo mūziku, dejas, izstādes un vēl daudz ko citu. Priekšnesumi, sākot no popmūzikas līdz klasiskajai mūzikai, karaliskās ģimenes apmeklējums un plašs klāsts ar gardumiem. Tas noteikti būs viens no vērienīgākajiem vasaras pasākumiem ģimenēm. Un vēl – tas ir pilnīgi bez maksas un paredzēts visu vecumu personām. Daudz laimes dzimšanas dienā, Gēteborga! 

 

Noklikšķiniet šeit, lai aplūkotu pilnu sarakstu ar ģimenei draudzīgajiem pasākumiem Gēteborgas 400. gadadienas svinībās.

Gēteborgas 400 gadu jubileja
Autortiesības: Happy Visuals/Göteborg & Co

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.