Trumse

Pastaiga pa Arktisko brīnumzemi.

 

Trumse nav pasaules mala, taču tā noteikti var šķist. Atrodas polārajā lokā, tieši pie Norvēģijas cietzemes, tā ir vieta, kur rosīga sociālā aina satiekas ar elpu aizraujošām ainavām. Tas ir jāredz, lai tam noticētu. Patiešām, šī ir Norvēģija, par kuru Jūs sapņojat. 

 

Daudzi ceļotāji pulcējas Trumsē, lai aplūkotu ziemeļblāzmu vienā no labākajām vietām pasaulē, kur to var redzēt. Atklājiet lēdiju Auroru vienatnē vai meklējiet gaismas vietējā gida pavadībā. Varbūt dodat priekšroku dienas gaismai? Vasaras mēnešos tā sauktajā Arktikas galvaspilsētā mīt arī vēl viena neticama parādība: pusnakts saule, kas ļauj viegli uzturēties ārpus mājas pat vēlu vakarā, lai izpētītu apkārtni.

 

Pilsētā, kurā viegli pārvietoties, pozitīvi apvienojas šarms un enerģija. Apskatiet galveno ielu Storgata, kas ir pilna ar veikaliem, bāriem, restorāniem un naktsklubiem. Apsēdieties kādā no Trumses daudzajiem restorāniem un izbaudiet gardus un unikālus ēdienus, kas gatavoti no svaigām sastāvdaļām no Norvēģijas ziemeļiem, kā arī grilētām zivīm, ziemeļbrieža filejas vai, ja jūtaties īpaši drosmīgi, kaiju olām.

 

Esiet augstāk par zemi, braucot ar trošu vagoniņu 421 metrus līdz Storsteinen (Lielā klints), kur paveras brīnišķīgs skats uz Trumsi un apkārtējām salām, kalniem un fjordiem. Pēc tam dodieties uz daudzajiem pilsētas apskates objektiem. Ziemeļnorvēģijas Zinātnes centrs ir valsts lielākais planetārijs un piedāvā izgaismojošu ieskatu polārblāzmas zinātnē, vēsturē un mitoloģijā. Mākslas cienītājiem mūsdienu māksla Tromsø Kunstforening ir obligāti jāapskata – tā ir senākā mākslas iestāde Ziemeļnorvēģijā.

 

Ģimenes piedzīvojumos uzziniet par Arktikas savvaļas dzīvniekiem, kā arī satieciet arktiskos dzīvniekus akvārijā Polaria. Pēc tam atvelciet elpu Magic Ice – fantastiskā ziemas brīnumzemē, kas veidota no ļoti daudz tonnām tīra ledus. 

 

Tā kā Trumse atrodas Arktikas tuksneša sirdī, ir iespējams redzēt daudz īpašu dabas vērtību un savvaļas dzīvnieku. Rezervējiet vaļu safari, lai redzētu kuprvali vai zobenvali. Vai arī, lai izbaudītu kaut ko patiesi unikālu, dodieties izbraucienā ar suņu kamanām vai pastaigā ar haskijiem, lai savā ātrumā atklātu Ziemeļnorvēģijas dabu (un, iespējams, pamanītu ziemeļbriežus).

 

Vai vēlaties kaut ko izaicinošāku? Izmēģiniet kādu no daudzajiem pārgājieniem Trumsē un tās apkārtnē. Neatkarīgi no tā, vai tas ir ģimenei draudzīgs vai kaut kas nedaudz sarežģītāks, ir simtiem izvēles iespēju – populāra izvēle ir Sherpatrappa (Šerpu kāpnes), kur tos, kuri spēj tikt galā ar 1200 pakāpieniem debesīs, gaida vienreizēji skati. Vai arī rezervējiet kādu no daudzajiem visā reģionā piedāvātajiem piedzīvojumiem, kurā Jūs pilnībā izbaudīsit arktisko garu, sākot no fjordu kruīziem līdz sniega motociklu safari, sāmu kultūras ekskursijām, makšķerēšanas ekspedīcijām un pat izvizināšanos ar ziemeļbriežu vilktām kamanām. 

 

Trumse ir nedaudz mežonīga, ļoti viesmīlīga un atšķirsies no jebkuras citas vietas, ko jebkad apmeklēsit. Gaisā patiesi virmo maģija. To redzēt ir pieredze, ko Jūs nekad neaizmirsīsit.

Pastaiga pa Arktisko brīnumzemi.

 

Trumse nav pasaules mala, taču tā noteikti var šķist. Atrodas polārajā lokā, tieši pie Norvēģijas cietzemes, tā ir vieta, kur rosīga sociālā aina satiekas ar elpu aizraujošām ainavām. Tas ir jāredz, lai tam noticētu. Patiešām...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Ceļojiet caur Gēteborgu, Halmstādi, Trelleborgu, Karlskrūnu un Nīnashamnu

Apmeklējiet Trumsi

No 80.11€ vienā virzienā, auto un vadītājs

Izmitināšanas vietas attēls

Scandic Ishavshotel

Izmitināšanas vietas attēls

Clarion Collection Hotel Aurora

Izmitināšanas vietas attēls

Clarion Hotel The Edge

Izmitināšanas vietas attēls

Comfort Hotel Xpress Tromso

Izmitināšanas vietas attēls

Quality Hotel Saga

Izmitināšanas vietas attēls

Bjørvika Apartments Vervet Tromsø

Ceļojiet caur Gēteborgu, Halmstādi, Trelleborgu, Karlskrūnu un Nīnashamnu

Apmeklējiet Trumsi

No 80.11€ vienā virzienā, auto un vadītājs

Uzziniet vairāk par galamērķiem

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.