Trondheima

No pilsētas līdz lauku ainavām.

 

Norvēģijas centrālās daļas Trondheima, kas atrodas uz tāda paša nosaukuma fjorda aptuveni sešas stundas no Oslo ziemeļu virzienā, ir vēstures, piedzīvojumu un šarma pārņemta. Tās bagātīgā pieredze un krāšņās ainavas padara to lieliski piemērotu nedēļas nogales ceļojumam vai ģimenes brīvdienām. 

 

Trondheimā gadu tūkstošu vēsture sadzīvo ar unikālu mūsdienu noskaņu. Pilsētā atrodas arī pasaulē vistālāk uz ziemeļiem esošā gotiskā katedrāle Nidaros katedrāle, kā arī vēsturiskais Kristianstenas cietoksnis, kas tika uzcelts pēc 1681. gada lielā pilsētas ugunsgrēka un piedāvā brīnišķīgus skatus. Un, ja vēlaties izbaudīt karalisko pieredzi, apmeklējiet Stiftsgården: karaliskās rezidences majestātiskās zāles vasaras mēnešos ir atvērtas ekskursijām.

 

Modernā Bakklandet apkaime ir populāra tikšanās vieta, kur varat klīst pa bruģētām ielām, ejot ar kājām vai iznomājot velosipēdu. Šeit atrodas arī pasaulē pirmais velosipēdu pacēlājs: „Trampe” paceļ cilvēkus (un viņu velosipēdus) pa stāvo nogāzi no ikoniskā Vecpilsētas tilta līdz vēsturiskajam cietoksnim. 

 

Pilsētas laukums Trondheim Torg ir rosīgs restorānu un veikalu strops, kas kļūst īpaši maģisks, kad brīvdienās tas pārtop par Ziemassvētku tirdziņu. Netālu no pilsētas centra atrodas Solsiden iepirkšanās centrs, kurā ir populāri modes zīmoli un daudz dažādu restorānu, no kuriem izvēlēties.

 

Mūsdienās Trondheima ir slavena kā viena no labākajām vietām, kur izbaudīt Norvēģijas garšas. Pilsēta, kura nodēvēta par „Ziemeļvalstu garšu mājvietu”, ir galvenais galamērķis gardēžiem, pateicoties atjautīgajiem šefpavāriem un reģionālajām, sezonālajām sastāvdaļām visā pilsētā. Alus cienītājiem alus darītavas Hammerhead Brewery, Austmann Brewery un E.C. Dahls Brewery piedāvā lieliskus veidus, kā izbaudīt Norvēģijas alus darīšanas tradīcijas.

 

Protams, Trondheima nav tikai jautra pilsēta – tā ir vārti uz Norvēģijas neticamo dabisko rotaļu laukumu fjordā un ārpus tā. Apmeklējiet Ilabekken – zili zaļo koridoru, kas savieno pilsētu ar Bymarkas dabas rezervātu. Šī pārgājienu taka sākas netālu no pilsētas centra un beidzas pie Theisendammen, viena no Trondheimas populārākajiem peldēšanās ezeriem.

 

Vai vēlaties satikt savu iekšējo karotāju? Piedalieties piecu dienu pieredzē, kas pazīstama kā Go Viking. Jūs atklāsit, kā izdzīvot dabā, un uzzināsiet, kā gatavot ēdienu uz atklātas uguns. Ja vēlaties īsāku, bet izaicinājumiem bagātu pārgājienu, apskatiet Gråkallen: ideāli piemērots ģimenēm, virsotnē redzēsit lieliskus skatus uz Trondheimu, un, ja Jums paveiksies, Jūs ziemas mēnešos pat, iespējams, ieraudzīsit ziemeļblāzmu.

 

Trondheimā modernais un senais dzīvo harmonijā, un Jūs gaida satriecoša daba un dzīvīga pilsētas pieredze. Tā ir Norvēģijas pieredze, par kādu Jūs sapņojat. 

No pilsētas līdz lauku ainavām.

 

Norvēģijas centrālās daļas Trondheima, kas atrodas uz tāda paša nosaukuma fjorda aptuveni sešas stundas no Oslo ziemeļu virzienā, ir vēstures, piedzīvojumu un šarma pārņemta. Tās bagātīgā pieredze un krāšņās ainavas padara to lieliski piemērotu nedēļas...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Ceļojiet caur Gēteborgu un Trelleborgu

Apmeklējiet Trondheimu

No 91.11€ vienā virzienā, auto un vadītājs

Izmitināšanas vietas attēls

Britannia Hotel

Izmitināšanas vietas attēls

Clarion Hotel Trondheim

Izmitināšanas vietas attēls

Scandic Nidelven

Izmitināšanas vietas attēls

Best Western Plus Hotel Bakeriet

Izmitināšanas vietas attēls

Scandic Bakklandet

Izmitināšanas vietas attēls

Comfort Hotel Trondheim

Izmitināšanas vietas attēls

Quality Hotel Augustin

Izmitināšanas vietas attēls

Chesterfield Hotel

Izmitināšanas vietas attēls

Clarion Collection Hotel Grand Olav

Ceļojiet caur Gēteborgu un Trelleborgu

Apmeklējiet Trondheimu

No 91.11€ vienā virzienā, auto un vadītājs

Uzziniet vairāk par galamērķiem

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.