Norvēģija ar prāmi citādam ceļojumam!

Laipni lūdzam atvaļinājumā ar automašīnu!

 

Jūs zināt, ka mums patīk ceļojumi ar automašīnu! Mēs zinām, ka Jums patīk ceļojumi ar automašīnu! Un, lai arī Eiropa kopumā no Īrijas rietumiem līdz pat Latvijas austrumiem piedāvā neticamus ainaviskus braucienus pa daudzveidīgu apvidu, Norvēģiju ir grūti pārspēt fantastisku izbraucienu klāstā, ko varat veikt gan uz diviem, gan četriem riteņiem...  un tie visi Jūs jau gaida.

 

Norvēģija var piedāvāt vismaz 18 godalgotus ainaviskus maršrutus. Šie ir skaistākie valsts ceļi, kas kopumā aptver piekrasti un lauku ainavas, sauszemes un jūras ainavas, iespaidīgas panorāmas un elpu aizraujošus skatus 2136km garumā. Pa ceļam norvēģi ir bijuši pietiekami apdomīgi, lai izveidotu arhitektūras objektus, kas maksimāli palielina apskates iespējas – platformas, kas nepakļaujas gravitācijai, un tiltus, kas stiepjas pār iespaidīgiem ūdenskritumiem. Runājot par ūdenskritumiem: brīnišķīgā ceļojumā svarīgas ir arī komfortablas pieturas, un mēs domājam, ka Jūs iepriecinās arī atpūtas zonas, no kurām daudzas ir aprīkotas ar dizaineru radītām ērtībām.

 

Mākslas instalācijas ir apbrīnojama Norvēģijas ceļojuma sastāvdaļa – pilnīgi iegrimstot dabiskā pieredzē jaunos un uzmundrinošos veidos.

 

Mūsu iecienītākais ainaviskais maršruts – un arī viens no National Geographic ieteiktajiem (“Viens no 101 pasaulē ainaviskākajiem braucieniem”) – ir Kistriksveiens. Šis 650km garais piekrastes maršruts vedīs Jūs gar Helgelandes krastu, sniedzot iespēju apskatīt tādus interesantus objektus kā Rērvīkas Piekrastes muzeju un Norvēģijas nacionālo ģeoloģijas pieminekli – Lekas Sarkano salu. Brauciet no dienvidiem uz ziemeļiem, sākot no Steinhjeras pilsētas Trendelāgā, un beidziet maršrutu Būdē (Bodø), tieši uz ziemeļiem no polārā loka – pusnakts saules zemē. Vērtīgi būs arī apskatīt Nordlandes “galvaspilsētas” minipilsētu ar kultūras centru Kulturkvartalet Stormen. Būdē ir arī 2024. gada Eiropas kultūras galvaspilsēta, tāpēc tagad ir īstais brīdis doties ceļā!

 

Šajā braucienā Jūs atradīsiet arī Torghatenu, Norvēģijas slavenāko apskates vietu: kalnu ar caurumu pa vidu! Vai arī varat izpētīt 6500 salas, no kurām daudzas papildina sarkanas krāsas zvejnieku ciematiņi UNESCO Pasaules mantojuma arhipelāgā Vegā.

 

Ja Jūsu galveno mērķu sarakstā, dodoties uz Norvēģiju, ir redzēt ziemeļblāzmu, tad Trumsei (Tromsø) jābūt Jūsu galamērķim nr. 1. Protams, “Gaismas” nekad netiek garantētas, bet, ja nokļūsit polārblāzmas sirdī jebkurā laikā no septembra līdz aprīlim, Jums būs vislabākā iespēja to īstenot. Trumsē ir arī visvairāk bāru un restorānu uz vienu iedzīvotāju šajā valstī.

 

Oslo sniedz daudz vairāk – mēs zinām, ka šī galvaspilsēta ir viesiem neticami labvēlīga. Šī 21. gadsimta modernā pilsēta turpina attīstīties, kas izpaužas mainīgajā panorāmā, un vienmēr ir kaut kas jauns, ko izpētīt. Tā ir pilsēta, kas atrodas ļoti tuvu dabai, un tai ir relaksējoša gaisotne. Aicinām Jūs iepazīties ar tās raksturojošajiem elementiem – mežs nekad nebūs pārāk tālu – Jūs arī varat likt sirdij pukstēt straujāk nobraucienos ar trosi vai slēpojot. Un, ja iepriekš nedomājāt par Oslo kā gardēžu galamērķi, tad padomājiet vēlreiz. Pilsēta nepārtraukti pilnveidojas garšas un nianšu ziņā, un ir daudz ko atklāt pilnīgi jaunā ēdienkartē, kas ietver visu, sākot ar ielu ēdienu un beidzot ar smalku pusdienošanu.

 

Kā viņi saka Norvēģijā – Skūl!

Laipni lūdzam atvaļinājumā ar automašīnu!

 

Jūs zināt, ka mums patīk ceļojumi ar automašīnu! Mēs zinām, ka Jums patīk ceļojumi ar automašīnu! Un, lai arī Eiropa kopumā no Īrijas rietumiem līdz pat Latvijas austrumiem piedāvā neticamus ainaviskus braucienus pa daudzveidīgu apvidu...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Izvēlieties savu maršrutu caur Zviedriju...

Izbaudiet ceļojumu uz Norvēģiju

No 93 € vienā virzienā, auto, autovadītājs un sēdvieta

Ostu atrašanās vietas

Stena Line Gēteborgā ir divi termināļi – viens maršrutam uz Ķīli Vācijā, un šis terminālis ceļošanai uz Frederikshavnu Dānijā. Dānijas terminālis atrodas tālāk uz austrumiem pie Jetas upes, blakus mikrorajonam Masthugget. Terminālis ir labi apzīmēts ar ceļazīmēm, braucot no automaģistrāles E6, un tajā var nokļūt arī ar tramvaju.

 

Ņemiet vērā!  Reisiem ārpus termināļa darba laika vai uz Stena Vinga klāja iekāpšana ir iespējama tikai ar transportlīdzekli. Šajos reisos iekāpšana kā pasažierim bez automašīnas nav iespējama. 

Trelleborgas osta ir vistālāk Zviedrijas dienvidos esošā osta, un to sauc par vārtiem starp Skandināviju un Centrāleiropu. Tajā var ērti nokļūt ar kājām no Trelleborgas centra, ar autobusu, vilcienu vai ar automobili.

Atlasītie galamērķi

Izvēlieties savu maršrutu caur Zviedriju...

Izbaudiet ceļojumu uz Norvēģiju

No 93 € vienā virzienā, auto, autovadītājs un sēdvieta

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.