Māstrihta

Pazemes skaņas!

 

Neatkarīgi no tā, kādā tempā baudāt dzīvi un vai vēlaties izpētīt sauszemi, pazemi vai ūdeni, Māstrihtā katrs atradīs kaut ko sev piemērotu.

 

Pastaigājoties pa Māstrihtu un aplūkojot tās baznīcu un pieminekļu satriecošo arhitektūru, Jūs ātri sapratīsiet, ka tā ir viena no Holandes vecākajām pilsētām. 

 

Ceļojiet uz Māstrihtas vecpilsētu un aplūkojiet Vrijthof Square bruģētās ielas. Apsēdieties un izbaudiet atmosfēru vienā no daudziem restorāniem, iekožoties Limburgse Vlaai (augļu pīrāgs) šķēlē. Sint Servaasbrug tiek uzskatīts par vecāko tiltu Nīderlandē, un tas ved pāri Meuses upei. Šī satriecošā 13. gadsimta konstrukcija ir vieta, kuru vērts aplūkot, apmeklējot pilsētu.

 

Būvēta 11. gadsimtā, Mūsu Dievmātes bazilika ir slavena Romas katoļu bazilika. Tās galvenais apskates objekts ir Mūsu Dievmātes, Jūras zvaigznes, statuja.

 

Iepazīstiet Māstrihtu ar kuģīti un pavadiet dienu Māstrihtas kruīzā. Jūs varat arī izmantot komplekso piedāvājumu un apvienot kruīzu ar Jūsu izvēlētu aktivitāti, piemēram, apmeklēt alus vai vīna darītavu. 

 

Ja esat aizrautīgs iepirkšanās cienītājs, Jūs iepriecinās iepirkšanās centru klāsts, ko Māstrihta piedāvā ar lielveikaliem un specializētajiem modes veikaliem ar greznajiem zīmoliem. Neatkarīgi no tā, kurā nedēļas dienā atrodaties Māstrihtā, Jūs varat apmeklēt kādu no pilsētas daudzajiem tirgiem.

 

Izvēlieties kaut ko izdevīgu Krāmu tirgū, kas atvērts no plkst. 10:00 līdz 16:00, un pavadiet stundas, aplūkojot senās mēbeles un pārskatot veco grāmatu un ierakstu kastes. No 1. līdz 31. decembrim gūstiet svētku noskaņu, apmeklējot Māstrihtas Ziemassvētku tirdziņu, lai iegādātos kādus Ziemassvētku našķus. Dodieties slidot uz Vrijthof laukumu un aplūkojiet brīnišķīgo gaismu jūru no Ferris panorāmas rata. 

 

Māstrihtā var aplūkot daudzus muzeju un mākslas galerijas. Centre Ceramique ir ideāli piemērots tiem, kuri vēlas uzzināt vairāk par Limburgu un Māstrihtu, apskatīt izstādītos arheoloģiskos atradumus, Māstrihtas podniecības un stikla izstrādājumus. Fotomuseum aan Vrijthof divas reizes gadā notiek liela izstāde, kurā izstādīti pazīstamu fotogrāfu darbi. 

 

Māstrihta tiek uzskatīta par vienu no labākajām Nīderlandes pilsētām maltīšu ieturēšanai, un tai arī ir brīnišķīgi vīna lauki, no kuriem daži ir radušies romāņu laikos. Jūs varat uzzināt par vēsturi un doties vīna degustācijas ekskursijā. Dodieties vēl tālāk un iegriezieties Domein Holset vīna darītavā, lai palutinātu sevi ar vīna pieredzi uz Limburgas kalnu fona. 

 

Ja Jums labāk garšo alus, iegriezieties Brouwerij Bosch – vienā no atlikušajām Māstrihtas alus darītavām. Piesakieties divu stundu ekskursijai un apskatiet alus darīšanas aprīkojumu, uzziniet par procesu un nogaršojiet dažas gardās alus šķirnes. 

 

Ieturot maltīti Māstrihtā, apvienojiet satriecošu vīnu ar neticami gardu ēdienu. Neatkarīgi no tā, vai budžets ir ierobežots vai vēlaties gūt smalku maltītes pieredzi, Jūs iepriecinās restorānu un ēdienu klāsts. Izmēģiniet zuurvlees – tradicionālais liellopu gaļas sautējums, kas servēts ar kartupeļiem un ābolu mērci.  

 

Kā būtu ar ekskursiju zem Svētā Pītera kalna un vairāk nekā 80 kilometru garu alu izpēti? Ir pieejamas ekskursijas ar gidu, un tumšajos tuneļos varat uzzināt, kāda bija dzīve, kad cilvēki tajos slēpās kara laikā, kad Māstrihtai uzbruka. Kādu laiku šīs alas tika izmantotas, lai II pasaules kara laikā nodrošinātu Rembranta ikoniskās “Naktssardzes” gleznas drošību. Izbaudiet Māstrihtas kazemātus – pazemes eju tīklu, kas tika izmantots, lai pārsteigtu ienaidnieku, kad pilsētai tika uzbrukts. 

 

Tiek garantēts, ka ceļojums uz Māstrihtu būs notikumiem bagāts piedzīvojums, piepildīts ar aromātisku ēdienu, ikonisku arhitektūru un jūdzēm no pazemes pasaules, kura gaida izpēti. 

Pazemes skaņas!

 

Neatkarīgi no tā, kādā tempā baudāt dzīvi un vai vēlaties izpētīt sauszemi, pazemi vai ūdeni, Māstrihtā katrs atradīs kaut ko sev piemērotu.

 

Pastaigājoties pa Māstrihtu un aplūkojot tās baznīcu un pieminekļu satriecošo arhitektūru, Jūs ātri sapratīsiet...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Ceļojiet ar Stena Line prāmjiem

Izbaudiet ceļojumu uz Nīderlandi

No 78.20€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Ceļojiet ar Stena Line prāmjiem

Izbaudiet ceļojumu uz Nīderlandi

No 78.20€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Uzziniet vairāk par galamērķiem

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.