Amsterdama

Iepazīstiet Amsterdamas spilgtās gaismas!

 

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izklaidēties pilsētā ar draugiem, vai dodaties ģimenes brīvdienas, Amsterdamā ikviens atradīs kaut ko piemērotu tieši sev. Amsterdama ir pilna ar pasaulslavenu mākslu, gardu ēdienu un dzērieniem, kā arī neskaitāmām aktivitātēm, tāpēc tā gaida, lai Jūs to iepazītu.

 

Ja esat mākslas un vēstures cienītājs, tad, apmeklējot Amsterdamu, Jūs viegli zaudēsiet laika izjūtu. Izpētiet Rijksmuseum un iegrimstiet vairāk nekā astoņu gadsimtu ilgajā holandiešu un starptautiskajā vēsturē. Tā ir mājvieta tādiem pasaulslaveniem darbiem kā Rembranta “Naktssardze” un Johanesa Vermēra “Kalpone ar pienu”. Ja Jums patīk nedaudz atšķirīgi mākslas darbi, šeit ir arī trīs leļļu mājas, kas liks brīnīties. Darinātas 17. gadsimtā, šīs mājas nebija bērnu rotaļlietas. Patiesībā tās bija ekstravagants hobijs bagātajiem. Izdaiļotas ar stiklu, sudrabu, porcelānu un aprīkotas ar auduma mēbelēm, tās tika izgatavotas tieši pēc mēra. Interesants fakts grāmatu cienītājiem – viena no izrādītajām leļļu mājām iedvesmoja Džesiju Bārtonu (Jessie Burton) sarakstīt 2014. gada godalgoto grāmatu “Miniatūrists”. Kad aplūkosiet muzeja iekšieni, izejiet ārā un aplūkojiet satriecošus un krāsainus dārzus, kuros viscaur atrodas instalācijas un izstādes.

 

Apstājieties un apbrīnojiet tādus meistardarbus kā Van Goga “Guļamistaba” un “Saulespuķes”, un lasiet par viņa mantojumu un to, kā tas iedvesmojis nākamās paaudzes.

 

Ceļojiet laikā un uzziniet vēsturi par vienu no pasaulē iedvesmojošākajām meitenēm ar ceļojumu uz Annas Frankas māju. Viņas stāsts tiek stāstīts ar fotogrāfiju un filmu palīdzību, kā arī ar rūtoto dienasgrāmatu un dažiem viņas oriģinālajiem rakstiem. Galvenais padoms: ja vēlaties apmeklēt Annas Frankas māju, biļetes var iegādāties tikai tiešsaistē, un tās ir jāiegādājas iepriekš.

 

Jūties kā patiess Amsterdamas iedzīvotājs un brauciet ar velosipēdu, lai baudītu kādu no daudzajiem pilsētas velo maršrutiem. Pievienojiet nedaudz piedzīvojumu savam velo ceļojumam un iekāpiet prāmī uz Noordu, lai dotos uz Vaterlendas ciemu, kur atradīsiet elpu aizraujošus skatus ar vējdzirnavām.

 

Ar daudzajiem kanāliem un pludmalēm, ūdens aktivitāšu trūkums Amsterdamā nav novērojams. Ja vēlaties braukt ar SUP dēli, varat iznomāt dēļus no Canal SUP Udvestā. Kā gan labāk izpētīt pilsētu, kā aplūkot to no cita skatu punkta, neatrodoties pūlī? Izvēlieties kādu no daudzajiem piedzīvojumiem ar kuģīti – gan kanālos pilsētā, gan arī ārpus tās. Izbaudiet satriecošo lauku ainavu braucienā ar kuģīti pa Amstel upi vai, ja Jums labāk patīk ekskursijas braucienā ar kuģītī pa pilsētu, iepazīstieties ar līkumoto Spaare upi Haarlemā.

 

Amsterdamā var atklāt daudzus bārus un restorānus. Ja Jums patīk vīns un maltīte saulē, tad vislabāk piemērotas būs terases. Izmēģiniet arī populāras terases Waterkant, Hannekes Boom un De Tulp, kas ir draudzīgas ģimenei. Un kā būtu ieturēt maltīti kā amsterdamietim? Izmēģiniet sviestmaizi ar siļķi, ko sauc par Broodje Herring, Rijsttafel, kas ir dažādi rīsu ēdieni ar mazākām piedevām, vai palutiniet sevi ar fritētām bumbiņām, kas pildītas ar gaļu un panētas rīvmaizē, kuras sauc par Bitterballen.

 

Apmeklējiet Kjūkenhofas dārzu un skatiet vairāk nekā septiņus miljonus ziedu, kas izplūst krāsu un formu daudzveidībā. Uzņemiet šī skata fotogrāfiju sociālajiem tīkliem, un iegūsiet daudz pozitīvu vērtējumu! Bērni izbaudīs piedalīšanos dārgumu medībās, iepazīšanos ar zooloģisko dārzu vai izkļūšanu no krūmu labirinta.

 

Nīderlande ir atzīta par laimīgāko vietu bērniem, tāpēc tā ir ideāli piemērota ģimenes brīvdienām, un tajā ir viegli pārvietoties ar bērniem.

 

Sagatavojiet automašīnu, izbrauciet no pilsētas un atklājiet Zaanse Schans. Šī aizsargājamā zona atrodas uz ziemeļiem no Amsterdamas, un tā sniedz ieskatu Nīderlandei industriālajā vēsturē. Tā ir vienkārši fotogēniska – ar savām tradicionālajām mājām un vējdzirnavām. Izklaide jebkurā vecumā, izpētiet Zaanse Schans brīvdabas muzeju, jo, lai gan Zaanse Schans ir atvērta visu gadu, un lielākā daļa vējdzirnavu ir atvērtas apmeklētājiem tikai no aprīļa līdz oktobrim.

 

Ja vēlaties baudīt atgriešanos dabā, dodieties uz Zuid-Kennemerland nacionālo parku Haarlemā un vērojiet savvaļas dzīvniekus. Vērojiet augstkalnu liellopus, Konika zirgus, dambriežus un Eiropas bizonus klaiņojam savvaļā.

 

Amsterdama ar savu rosīgo enerģiju un majestātiskajām ainavām ir pilsēta, kuru izbaudīt. Neatkarīgi no tā, vai tas ir ar kājām, pa ūdeni vai uz riteņiem, piedzīvojums Amsterdamā ir pavisam netālu.

Iepazīstiet Amsterdamas spilgtās gaismas!

 

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izklaidēties pilsētā ar draugiem, vai dodaties ģimenes brīvdienas, Amsterdamā ikviens atradīs kaut ko piemērotu tieši sev. Amsterdama ir pilna ar pasaulslavenu mākslu, gardu ēdienu un dzērieniem, kā arī neskaitāmām aktivitātēm...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Ceļojiet ar Stena Line prāmjiem

Izbaudiet ceļojumu uz Nīderlandi

No 148.20€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Izmitināšanas vietas attēls

Anantara Grand Hotel Krasnapolsky Amsterdam

Izmitināšanas vietas attēls

Eden Hotel Amsterdam

Izmitināšanas vietas attēls

Grand Hotel Amrâth Amsterdam

Izmitināšanas vietas attēls

NH City Centre Amsterdam

Izmitināšanas vietas attēls

NH Amsterdam Caransa

Izmitināšanas vietas attēls

Quentin Amsterdam Hotel

Izmitināšanas vietas attēls

Boutique Hotel Notting Hill

Izmitināšanas vietas attēls

Hyatt Regency Amsterdam

Izmitināšanas vietas attēls

Amsterdam Marriott Hotel

Izmitināšanas vietas attēls

Leonardo Hotel Amsterdam City Center

Izmitināšanas vietas attēls

Hotel Amsterdam De Roode Leeuw

Izmitināšanas vietas attēls

Die Port van Cleve Hotel

Izmitināšanas vietas attēls

Renaissance Amsterdam Hotel

Izmitināšanas vietas attēls

Quentin Zoo hotel

Izmitināšanas vietas attēls

DoubleTree by Hilton Amsterdam Centraal Station

Izmitināšanas vietas attēls

Quentin England Hotel

Izmitināšanas vietas attēls

Quentin Hotel Golden Bear

Izmitināšanas vietas attēls

NH Collection Amsterdam Flower Market

Ceļojiet ar Stena Line prāmjiem

Izbaudiet ceļojumu uz Nīderlandi

No 148.20€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Uzziniet vairāk par galamērķiem

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.