Prāmis uz Nīderlandi, un piedzīvojums sākas!

Nīderlandes piedzīvojums

 

Nīderlande ir slavena ar mākslu, kanāliem un saulespuķēm, un tai ir tik daudz ko piedāvāt, ja esat gatavi to apmeklēt. Salīdzinoši neliela valsts, kurā varat iepazīt rosīgas pilsētas, kurās ir garšīgi ēdieni un kultūra, vai arī iejusties dabā un atklāt elpu aizraujošas ainavas. Tas viss divu stundu brauciena attālumā.

 

Nīderlande pārpilna ar mākslu, un tai ir daži no lielākajiem mākslas muzejiem pasaulē. Lai arī kāds mākslas stils Jums patīk, neatkarīgi no tā, vai tas ir klasisks vai mūsdienīgs, Nīderlande ir ar to bagāta. Van Goga muzejā aplūkojiet dažas no Vincenta van Goga gleznām un uzziniet par mākslinieku, kura mantojums ir iedvesmojis paaudzes. Amsterdamas Rijksmuseum ir galvenais nacionālais muzejs, kurā aplūkojama Nīderlandes māksla un vēsture no viduslaikiem līdz pat šodienai. Starp citiem darbiem apbrīnojiet Rembranta van Rijna “Naktssardzi” un Johannesa Vermēra  “Kalponi ar pienu”. Gavenais ieteikums: pērciet biļeti tiešsaistē pirms sava apmeklējuma, lai nebūtu jāstāv rindā un Jūs varētu pavadīt vairāk laika, apbrīnojot mākslu!

 

Iepazīstiet vienu no slavenākajām Eiropas rakstniecēm un atklājiet Annas Frankas muzeju, kurā tiek stāstīts viņas iedvesmojošais stāsts, izmantojot šī perioda fotogrāfijas, video un oriģinālos priekšmetus.

 

Atpūtieties no muzejiem un veltiet laiku, lai iepirktos, neatkarīgi no tā, vai tas notiek Amsterdamas, Roterdamas vai Arnhemas spilgtajās gaismās, kurās ir modes veikali, kas piemēroti jebkurai gaumei un – vissvarīgākais – budžetam! Lielākā daļa veikalu Arnhemā ir atvērti katra mēneša pirmajā svētdienā. Ielūkojieties Modekwartier (pazīstams arī kā modes kvartāls) un atklājiet dārgumu krātuvi ar modes un aksesuāru veikaliem.

 

Izbaudiet pasaku piedzīvojumu Eftelingas izklaides parkā. Šis pasaku tematiskais parks ir ideāli piemērots visiem vecumiem, un kopš 1952. gada, kad sāka uzņemt apmeklētājus, tas kļuvis par modernu tematisko parku.

 

Pārtikas cienītājiem katra pilsēta piedāvā fantastiskus restorānus un maltītes pieredzi ar gardu garšu pārbagātību. Callas, kas atrodas Hāgā, ir Michelin restorāns, kas pasniedz izcilu ēdienu. Ja esat ceļā, izmēģiniet kroketes no tirdzniecības automāta! Jā, tieši tā, ielūkojieties jebkurā Febo, kas ir ātrās ēdināšanas franšīze, un palutiniet sevi ar karstu uzkodu no tirdzniecības automāta! Jums vienkārši jānogaršo Oliebollen, kas, burtiski tulkojot, nozīmē “eļļas bumbiņas” – ceptas saldās klimpas ar augļu pildījumu, kas pārkaisītas ar pūdercukuru. Gardas!

 

Ja vēlaties ko piezemētāku, atklājiet dažus elpu aizraujošus Nīderlandes nacionālos parkus. Loonas kāpas un Drunenas nacionālā parka kāpas ir lielākās klejojošās smilšu kāpas Rietumeiropā un ir mājvieta dažādiem savvaļas dzīvniekiem un augu sugām, kas aug šajā unikālajā vidē. Satieciet Meinvegas nacionālā parka vietējos iemītniekus. Šeit dzīvo vairāk nekā 100 putnu, ķirzaku, briežu un tauriņi ikvienā krāsā. Tiem, kas meklē kaut ko ar ātrāku ritumu, izmēģiniet kaitsērfingu Teršellingā vai burāšanu Frīslendā.

 

Un pateicoties līdzenajai ainavai un nelieliem attālumiem, vai var būt labāks veids, kā iepazīt Nīderlandi, kā braucot ar diviem riteņiem. Velo nomas punkti ir pieejami visā valstī.

 

Atklājiet Kinderdijkas majestātiskās vējdzirnavas, kas atrodas netālu no Roterdamas un Dordrehtas (Nīderlandes vecākās pilsētas), un aplūkojiet paši, kā Nīderlande ir pārvaldījusi ūdeni jau vairāk nekā 1000 gadus. Tas ir patiesi aizraujošs skats!

 

Pasūtiet ceļojumu uz Nīderlandi jau šodien un uzziniet vēsturi, kultūru un eklektiskās pilsētas, kā arī lauku pieredzi, ko tā piedāvā. 

Nīderlandes piedzīvojums

 

Nīderlande ir slavena ar mākslu, kanāliem un saulespuķēm, un tai ir tik daudz ko piedāvāt, ja esat gatavi to apmeklēt. Salīdzinoši neliela valsts, kurā varat iepazīt rosīgas pilsētas, kurās ir garšīgi ēdieni un kultūra, vai arī...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Ceļojiet ar Stena Line prāmjiem

Izbaudiet ceļojumu uz Nīderlandi

No 146.20€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Ostu atrašanās vietas

Map showing the routes to and from Holland

Mūsu osta Holandes ragā atrodas Nīderlandes rietumu piekrastē, ērta brauciena attālumā no Roterdamas (30 km), Hāgas (20 km) un Amsterdamas (85 km).

Atlasītie galamērķi

Ceļojiet ar Stena Line prāmjiem

Izbaudiet ceļojumu uz Nīderlandi

No 146.20€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.