Hāga

Karaliskais piedzīvojums jau gaida!

 

Hāgā ir daudz kas vairāk nekā tikai politika. Vai zinājāt, ka Ziemeļjūras krastā šī ir vienīgā pilsēta ar pludmali? Izbaudiet aizņemto pilsētas dzīvi, mākslu, kultūru un dizaineru veikalus, pirms iekāpt tramvajā un pēc 20 minūšu brauciena sajust jūras vēju Ševeningenas pludmalē.

 

Līdzīgi Amsterdamai, Hāga pārpilna ar fantastiskām mākslas galerijām un muzejiem. Iespējams, tas ir mazs muzejs, taču Moritshuisā ir daudz ko atklāt, tostarp slavenā Johannesa Vermēra gleznu “Meitene ar pērļu auskaru”. “Ešers pilī” ir pastāvīga izstāde Karaliskās ģimenes bijušajā pilī. Izstāde ir mājvieta optiskās ilūzijas meistara Morica Kornela Ešera darbiem, un, kā daļu no muzeja apmeklējuma, Jūs pat varat radīt savu optisko ilūziju! Jūs varat viegli zaudēt laika izjūtu, apmeklējot Hāgas Mākslas muzeju (Kunstmuseum Den Haag), kas aptver pasaulē lielāko Mondriāna kolekciju, septiņu periodu telpas, Kloda Monē un Pablo Pikasso moderno mākslu, kā arī daudz ko citu.

 

Hāgā netrūkst iepirkšanās iespēju. Iegriezieties Denneweg un Frederitkstraat, apmeklējiet centrālo ielu un augstās modes veikalu meku, pirms atalgojat sevi ar izsmalcinātu ēdienu vienā no Hāgas daudzajiem pasakainajiem restorāniem. Pastaigājieties pa Hofkwartier un atrodiet bagātību krātuvi ar šķērsieliņām, kas pilnas ar iepirkšanās kārdinājumiem un gardu kulinārijas pieredzi.

 

Neviens ceļojums uz Hāgu nebūs pilnīgs, ja neapmeklēsiet Miera pili, kas ir viena no visvairāk fotografētajām pilsētas ēkām. Starptautiskā tiesa un Pastāvīgā šķīrējtiesa ir tikai divas iestādes, kuras atrodas šajā ēkā. Jūs varat rezervēt ekskursiju ar gidu un apgūt tās vēsturi un arhitektūru. Galvenais padoms – ekskursijas ar gidu ir pieejamas tikai noteiktās nedēļas nogalēs, tāpēc, plānojot vizīti, pārbaudiet to iepriekš.

 

Hāgas tirgus, kurā ir vairāk nekā 500 stendu, ir lielākais brīvdabas tirgus Eiropā, un Jūs varat iegādāties pārtiku, ziedus, apģērbu un datorpreces.

 

Tāpat kā daudzām citām Nīderlandes pilsētām, arī Hāgai ir savi kanāli. Dodieties braucienā ar kuģīti vai ceļojiet sev piemērotā ātrumā, iznomājot savu laivu. Ja Jums ir paveicies un pilsētu apmeklējat augustā, tad varat izbaudīt ikgadējo Kanālu džeza festivālu. Mūziķi spēlē uz skatuvēm krastmalās un pontoniem kanālos.

 

Viena no labākajām lietām Hāgā ir vienas dienas laikā izbaudīt pilsētas un pludmales atmosfēru. Dodieties uz Ševeningenas pludmali, kas atrodas netālu no pilsētas, un izbaudiet relaksējošu pastaigu pa pludmali un molu vai izmēģiniet kaut ko aktīvāku, sērfojot vai dodoties nobraucienā pa trosi. 

 

Atklājiet Nīderlandes burvību vienas stundas laikā, apmeklējot Madurodam interaktīvo tematisko parku, kurā redzamas apbrīnojamas, miniatūras kopijas slavenām ēkām, vējdzirnavām un ziedu spuldžu lauki, kā arī notiek izklaide. Vēl viens tematiskais parks, kuru var apmeklēt, ir Drievlieta, kas iepriecinās visu ģimeni ar izstādēm un izklaidi. Galvenais ieteikums – Drievlietā nav noteikta darba laika, tāpēc, plānojot ceļojumu, pārliecinieties par to iepriekš.

 

Nobeidziet intensīvu dienu Hāgā, apmeklējot Hāgas torni. Tā ir viena no augstākajām būvēm pilsētā. Palutiniet sevi ar sev tīkamu dzērienu Skybar (kas atrodas 40. stāvā) un izbaudiet pilsētas panorāmas skatus.

 

Hāga ir rosīga visa gada garumā ar tirgiem un festivāliem, tāpēc noskaidrojiet plānotos pasākumus, kad plānojat savu apmeklējumu, lai nepalaistu tos garām!

 

Tā ir pilsēta, kura bagāta ar kultūru, vēsturi un elpu aizraujošu pieredzi. Rezervējiet ceļojumu uz Hāgu un gaidiet sastapšanos ar izcilu mākslu, arhitektūru, plašām ainavām, kas veidos atmiņas, ko atcerēties visu mūžu! 

Karaliskais piedzīvojums jau gaida!

 

Hāgā ir daudz kas vairāk nekā tikai politika. Vai zinājāt, ka Ziemeļjūras krastā šī ir vienīgā pilsēta ar pludmali? Izbaudiet aizņemto pilsētas dzīvi, mākslu, kultūru un dizaineru veikalus, pirms iekāpt tramvajā un pēc 20 minūšu brauciena...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Ceļojiet ar Stena Line prāmjiem

Izbaudiet ceļojumu uz Nīderlandi

No 165.20€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Izmitināšanas vietas attēls

Mercure City Den Haag Central Hotel

Izmitināšanas vietas attēls

Best Western Plus Plaza Den Haag City Center

Izmitināšanas vietas attēls

Novotel Den Haag City Centre

Izmitināšanas vietas attēls

La Paulowna Boutique Hotel

Izmitināšanas vietas attēls

Cove - Centrum, Passage

Izmitināšanas vietas attēls

Carlton Ambassador Hotel

Izmitināšanas vietas attēls

Park Centraal Den Haag, part of Sircle Collection

Ceļojiet ar Stena Line prāmjiem

Izbaudiet ceļojumu uz Nīderlandi

No 165.20€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Uzziniet vairāk par galamērķiem

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.