Klaipēda

Izbaudiet labāko no piekrastes Klaipēdā!

 

Klaipēda neietilpst tradicionālo tūrisma galamērķu sarakstā, taču tā ir aktīva ostas pilsēta, kurai raksturīga 18. gadsimta vācu koka arhitektūra. Caurbraucējiem Klaipēda ir pieturpunkts un vieta, kur palikt, apmeklējot Kuršu kāpu – vienu no Eiropas visglabātākajiem noslēpumiem…

 

Dodieties 10 minūšu pārbraucienā ar kuģīti no Klaipēdas uz Smiltini. Jūs joprojām būsiet Klaipēdas pilsētā, taču Kuršu kāpas ziemeļu galā – tas ir 100km garš smilšu sēklis, kas stiepjas uz dienvidiem, iesniedzoties Kaļiņingradas apgabalā. Šī kāpa ir viena no četrām Lietuvas UNESCO mantojuma vietām, un reizē viena no Eiropā lielākajām smilšu kāpām. Tur ir iespaidīgi priežu meži un elpu aizraujoši skati uz Baltijas jūru. Šeit sastapsiet arī apburošus ciematus, kuros var nokļūt ar automašīnu – Nida atrodas aptuveni stundas brauciena attālumā, un tā ir pēdējā Lietuvas pilsēta pirms Krievijas robežas. Šeit Jūs pārsteigs arī košās krāsās nokrāsotās koka mājas, kurās ir ierīkoti restorāni un viesu nami. Jums ir noteikti jāuzkāpj arī Parnidis kāpā, kas ir viena no lielākajām visā pussalā.

 

Pirms dodaties atpakaļ uz Klaipēdu, piestājiet Lietuvas Jūras muzejā un Delfinārijā, lai aplūkotu pingvīnus, pelēkos roņus un jūras lauvas. Muzejā ir nepilni 100 000 eksponātu, kas atzīmē Baltijas jūras daudzveidību, kā arī tradicionāla zvejnieku lauku māja un pāris nevainojami saglabātu zvejas laivu. Mums visvairāk patīk tā Delfinārija daļa, kur Jūs varat sasveicināties ar melnajiem pudeļdeguna delfīniem un, iespējams, pat noskatīties izglītojošu šovu. Šeit ir daudz, ko izpētīt!

 

Atgriežoties Klaipēdas sauszemes daļā, izpētiet tās vecpilsētu, kur ir savdabīgas koka ēkas un neoklasiskais Drāmas teātris, kurš atrodas ar bruģakmeni izklātajā Teātra laukumā. Šī pilsēta ievērojami atšķiras no citām Lietuvas pilsētām. Var sacīt tā, ja Kauņu un Viļņu var raksturot kā vienlīdz kulturālas un radošas pilsētas, tad Klaipēdā galvenais ir miers. Jūs to sajutīsiet tās mierpilnajā gaisotnē un izteikti lēnajā ritmā, kas nodrošinās nevainojami relaksētu atpūtas mirkli.

 

Klaipēda ir arī maza pilsēta, tādēļ tajā ir viegli orientēties. Ja Jums patīk pastaigāties, Jums šī vieta būs īsts baudījums. Izpētiet Frīdriha pasāžu un tās mazos pagalmiņus ar kafejnīcām, restorāniem un veikaliņiem. Ja Jums paveiksies, varēsiet pat izbaudīt dzīvo mūziku. Dodieties pastaigā pa parku gar Danas upi un atrodiet tajā zvejnieku, nāru un ar slēdzenēm piebērto Mīlestības koku. Naktī atdzīvojas pilsētas promenādes un upes krasts ir ārkārtīgi burvīgs.

 

Tāpat ir vērts apmeklēt Klaipēdas Skulptūru parku, kurā ir skaista krievu Pareizticīgā baznīca, vai arī izpētiet Mēmeles pilsdrupas un to 700 gadus ilgo vēsturi.

 

Klaipēda ir arī lieliska izvēle mierpilnai ģimenes atpūtai. Bērniem, kuri aizraujas ar dinozauriem, patiks Radaiļu Dinozauru parks, kur viņi varēs nofotografēties ar saviem iemīļotajiem milžiem, veikt fosiliju izrakumus un apmeklēt 5D kinoteātri. Kamēr esat Radaiļos, neaizmirstiet apmeklēt Apgāzto māju – ilūziju muzeju, kas apburs gan mazos, gan ne tik mazos!

Izbaudiet labāko no piekrastes Klaipēdā!

 

Klaipēda neietilpst tradicionālo tūrisma galamērķu sarakstā, taču tā ir aktīva ostas pilsēta, kurai raksturīga 18. gadsimta vācu koka arhitektūra. Caurbraucējiem Klaipēda ir pieturpunkts un vieta, kur palikt, apmeklējot Kuršu kāpu – vienu no Eiropas visglabātākajiem noslēpumiem…...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Lietuvu

No 131 € vienā virzienā, auto, autovadītājs un sēdvieta

Izmitināšanas vietas attēls

LUNA Self Check-in Hotel Klaipeda

Izmitināšanas vietas attēls

Jono Kalnelis Apartments

Izmitināšanas vietas attēls

Mercure Klaipeda City

Izmitināšanas vietas attēls

Dunetton self check-in Hotel

Izmitināšanas vietas attēls

VICTORIA Hotel Klaipėda

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Lietuvu

No 131 € vienā virzienā, auto, autovadītājs un sēdvieta

Uzziniet vairāk par galamērķiem

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.