Kauņa

Kauņas nepārspējamā kultūras dzīve!

 

Šajā 2022. gada Eiropas kultūras galvaspilsētā ir viss iespējamais. Lietuvas otrā lielākā pilsēta, iespējams, ir arī visautentiskākā pilsēta. Arhitektūras ziņā tā ir ievērojama ar savām lielākoties neskartajām starpkaru perioda ēkām, kurām ir piešķirta Eiropas kultūras mantojuma zīme. Tās novietojums divu Lietuvas lielāko upju saplūšanas vietā un valsts svarīgāko ceļu krustpunktā padara to par būtisku komunikācijas centru. Un kā ar kultūru? Sāksim ar to, ka tajā ir septiņas universitātes. Tādējādi šī pilsēta ir visai izglītota no jebkura skatu punkta…

 

Mācību semestru laikā Kauņā ir vairāk nekā 35 000 studentu, padarot to par dzīvīguma un mācību centru. Un tur, kur ir studenti, tur ir arī kupls kafejnīcu un restorānu klāsts. Studenti ir arī plaukstošas ​​kultūras dzīves pamats – šeit notiek festivāli un pasākumi, kas ietver visu, sākot no operetēm līdz modernajai dejai un visu veidu mūzikai. Ielu māksla šeit ir pārtapusi no nevēlamiem, nelikumīgiem ķēpājumiem līdz Kauņas dizaina raksturiezīmei. Šeit varat brīvi klīst pa ielām un apbrīnot mākslas darbus. Mūsuprāt, tie pārsteigs Jūs.

 

Ņemot vērā tās bagātīgo vēsturi un zināšanas, Kauņā ir arī neskaitāmi muzeji un galerijas. Jūs varat izpētīt visu: folkmūzikas un Lietuvas karalisko ģimeņu vēsturi, ceļot laikā uz dekoratīvajā stilā iekārtotu 1929. gada dzīvokli, apskatīt mūsdienīgo mākslu, uzzināt vairāk par Pirmo pasaules karu vai apmeklēt kodolbunkuru.

 

Kauņā joprojām ir daudz militārās vēstures liecību, un pilsētu joprojām ieskauj cietoksnis – patiesībā vairāki! Vēstures zinātāji ir aicināti izpētīt kādreizējo plānu pārveidot Kauņu par milzīgu cietoksni un šā plāna izgāšanās iemeslu. Jūs varat doties gida vadītā ekskursijā uz 9. fortu, kur iegūsiet izpratni par tā interesanto un savdabīgo arhitektūru, kā arī apmeklēt unikālu fašisma upuru pieminekli.

 

Neraugoties uz to, ka Kauņa ir nepārprotami iekšzemes pilsēta, Jūs, iespējams, pārsteigs fakts, ka tai ir pašai savas pludmales! Lampedži ir viena no vietējo iedzīvotāju iecienītākajām pludmalēm, kur gozēties saulē, peldēties un pat uzsliet telti. Noīrējiet kajaku, velosipēdu, smailīti vai veikbordu (veikbordu parkā ir viena no garākajām trasēm Eiropā) vai izpētiet piedzīvojumu parku. Izcila izvēle aktīvām vasaras dienām.

 

Lietuvā pastāv senas pirts un saunas procedūru tradīcijas – tās ne tikai mazina stresu, bet arī sniedz holistiskus veselības ieguvumus. Šobrīd Kauņa ir iemantojusi izcilu reputāciju kā spa un labsajūtas galamērķis. Viesi no visas Eiropas apmeklē šeit esošās veselības klīnikas, lai saņemtu dažādas procedūras un atgūtu spēkus, izmantojot daudzos veselības centrus un spa labsajūtas speciālistus, kas strādā visā pilsētā. Kas var būt relaksējošāks par dienu, kas pavadīta termālajos ūdeņos pēc profesionālas masāžas?

 

Jūs varat pagarināt savu uzturēšanos šeit, pārmērīgi neiztērējot līdzekļus – Kauņas naktsmītnes piedāvā vienu no augstākajiem kvalitātes līmeņiem par saprātīgu cenu Eiropā. Izpētiet pilsētu, kas ir kompakta, zaļa, tīra un dzīvības pilna, un izbaudiet tās kultūru. Mēs esam vairāk nekā pārliecināti, ka, dodoties prom, Jūs jutīsieties atsvaidzināti.

Kauņas nepārspējamā kultūras dzīve!

 

Šajā 2022. gada Eiropas kultūras galvaspilsētā ir viss iespējamais. Lietuvas otrā lielākā pilsēta, iespējams, ir arī visautentiskākā pilsēta. Arhitektūras ziņā tā ir ievērojama ar savām lielākoties neskartajām starpkaru perioda ēkām, kurām ir piešķirta Eiropas kultūras mantojuma...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Lietuvu

No 131 € vienā virzienā, auto, autovadītājs un sēdvieta

Izmitināšanas vietas attēls

Best Western Santakos Hotel

Izmitināšanas vietas attēls

Amberton Cozy Hotel Kaunas

Izmitināšanas vietas attēls

Radisson Hotel Kaunas

Izmitināšanas vietas attēls

Moxy Kaunas Center

Izmitināšanas vietas attēls

Victoria hotel Kaunas

Izmitināšanas vietas attēls

ibis Kaunas Centre

Izmitināšanas vietas attēls

Best Baltic Kaunas Hotel

Izmitināšanas vietas attēls

King Mindaugas Apartments

Izmitināšanas vietas attēls

Queen Barbora Central Lofts

Izmitināšanas vietas attēls

Picturesque Old Town Apartment With Balcony

Izmitināšanas vietas attēls

Resume Apartments

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Lietuvu

No 131 € vienā virzienā, auto, autovadītājs un sēdvieta

Uzziniet vairāk par galamērķiem

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.