Oksforda

Ja vienmēr esat sapņojis par došanos uz Oksfordu, tagad ir Jūsu iespēja!

 

Lai dotos uz Oksfordu, nav jābūt ģēnijam – vienkārši jābūt gudram ceļotājam! Cilvēki, kuri zina Oksfordu, novērtē to kā ideālu nedēļas nogales galamērķi, un mēs sliecamies piekrist – viņi vienkārši nevēlas to teikt pārāk skaļi! Mēs, no otras puses, nevēlamies, lai Jūs palaistu garām pilsētu, kura zināmā mērā ir pieticīga, bet piedāvā izteikti sirsnīgu uzņemšanu…

 

Nav jābūt intelektuālim, lai interesētos par vienas no pasaulē slavenākajām universitātēm vēsturi. Reiz vecākā universitāte angliski runājošajā pasaules daļā, šodien Oksforda ir globāls mācību un pētniecības centrs. Jūs varat uzzināt vairāk, dodoties ekskursijā ar kājām, ko vada universitātes students, kuram ir paša pieredze un zināšanas par šo prestižo universitātes pilsētiņu.

 

Oksforda ir arī viena no nedaudzajām vietām, kur varat doties braucienā ar laivu. Ir viegli noīrēt plakandibena laivu un peldēt pa straumi Šervelas upē – bauda saulainā pēcpusdienā. Paņemiet līdzi piknika piederumus un glāzi kaut kā dzirkstoša.

 

Ja Jūsu ģimenē ir kāds Harija Potera fans, viņš būs daudz lielākā sajūsmā par dažādām filmēšanas vietām, kas redzamas daudzās pirmajās filmās. Bodliana bibliotēkas dievišķības skolas gotiskie velvētie griesti tika izmantoti kā Cūkkārpas hospitālis, kamēr Harijs gāja cauri Hercoga Hamfrija bibliotēkai, paslēpies zem sava paslēpņa. Jūs atradīsiet arī gigantisko ozolu, kur Trakacis Tramdāns Malfoju pārvērta par sesku – Jaunās koledžas klosterī. Kristus baznīcas koledža nodrošināja vietu daudzām citām Harija Potera ainām.

 

Vietējie iedzīvotāji Oksfordu sauc par “Mantiju pilsētu”, atsaucoties uz daudzajiem absolventiem, kuri simtiem gadu ir gājuši cauri tās svētajām zālēm, un pilsēta ir pārpildīta ar vēsturi un zinātni visbrīnišķīgākajā angļu manierē. Oksforda ir mājvieta arī Lielbritānijas vecākajiem botāniskajiem dārziem ar vairāk nekā 7000 augu sugām.

 

Pilsētu var apskatīt dažu dienu laikā, taču ir vērts veltīt vairāk laika, lai iepazītu tās daudzās apkaimes. The Times ir nodēvējis Jēriku par vienu no stilīgākajām vietām, kur Lielbritānijā dzīvot, un mēs redzam, kāpēc: tā ir kompakta piepilsētas apkaime ar daudzām krāšņām kafejnīcām, ļoti stilīgiem bāriem un daudziem ekstravagantiem veikaliem. Patiešām vērts novirzīties no tūristu takas! 

 

Oksforda akurāti ieguļ starp Kotsvoldu un Čilterna kalniem, kas ir saņēmuši norādes kā teritorijas ar izcilu dabas skaistumu. Paņemiet automašīnu, ielieciet somā pastaigu apavus un dodieties iepazīt – Jūs nebūsiet vīlies!  

 

Kotsvolda nav tikai šokolādes kastīšu kotedžas, bet tās 2000 kvadrātkilometri ir bagātīgas lauku teritorijas ar aptuveni 5000 kilometru gariem gājēju celiņiem un ceļiem jāšanai, krustu šķērsu pāri hektāriem mežu un savvaļas ziedu pļavu. Šajā vidē tiek ražoti lieliski sieri, gaļas un dzērieni – tos visus atradīsiet dažādu restorānu, krogu un viesnīcu, kas izkaisītas visā reģionā, ēdienkartē.

 

Kopumā tas ir neliels ieskats paradīzē, tāpēc dodieties uz Oksfordu un apskatiet to paši! 

Ja vienmēr esat sapņojis par došanos uz Oksfordu, tagad ir Jūsu iespēja!

 

Lai dotos uz Oksfordu, nav jābūt ģēnijam – vienkārši jābūt gudram ceļotājam! Cilvēki, kuri zina Oksfordu, novērtē to kā ideālu nedēļas nogales galamērķi, un mēs sliecamies piekrist – viņi...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Lielbritāniju

No 169.00€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Izmitināšanas vietas attēls

Old Parsonage Hotel

Izmitināšanas vietas attēls

Your Oxford Stay

Izmitināšanas vietas attēls

The Glasshouse Escape - 5BDR Victorian Jewel with Modern Twists in Jericho

Izmitināšanas vietas attēls

Mercure Oxford Eastgate Hotel

Izmitināšanas vietas attēls

Old Bank Hotel

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Lielbritāniju

No 169.00€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Uzziniet vairāk par galamērķiem

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.