Noridža

Pilsēta dārgakmens – ko papildina tās lauku teritorijas!

 

Dārgakmens, kas atrodas Austrumanglijas ziemeļaustrumu daļā – Noridža, nav tas, ko daudzi cilvēki uzskatītu par obligāti apmeklējamu galamērķi. Bet tas ir lielisks galamērķis, un mēs domājam, ka arī Jūs būsiet ļoti patīkami pārsteigts – tajā ir kaut kas ikvienam.

 

Noridža ir vienīgā pilsēta Apvienotajā Karalistē ar savu nacionālo parku, un šos vairāk nekā 100 hektārus var apmeklēt pilnīgi BEZ MAKSAS. Vitlingemas lauku parks ir vārti uz Norfolkas “Broads”, un to iecienījuši gājēji, velosipēdisti, ģimenes un putnu vērotāji. Ja esat piedzīvojumu kārs, varat doties ūdenī, lai izmēģinātu burāšanu, vindsērfingu vai braukšanu ar kanoe laivu. Vai arī varat palikt uz sauszemes un izmēģināt savus spēkus loka šaušanā vai izdzīvošanu dabā.

 

Pilsētu vislabāk var iepazīt arī kājām, tāpēc ņemiet līdzi ērtus apavus, jo, lai gan viss ir diezgan tuvu, ir daudz ko redzēt. Noridža ir mājvieta divām katedrālēm – Noridžas katedrālei ar savu slaveno 96 m smaili un Sv. Jāņa Kristītāja katedrālei, kuras tuvumā atradīsiet arī apburošo Plantāciju dārzu – vēl vienu apslēpto dārgakmeni!

 

Atgriežoties Katedrāles kvartālā, atradīsiet arī Elmhilu – līkumotu, bruģētu ielu, kas ir mājvieta vairāk viduslaiku ēkām nekā Londona. Mēs domājam, ka vēlēsieties šeit uzņemt daudz attēlu! “The Britons Arms” ir vienīgā ēka, kas izdzīvoja ugunsgrēkā 1537. gadā, taču iela tika pārbūvēta un ir lielā mērā neskarta līdz mūsdienām. Šajās savdabīgajās Tjūdoru ēkās Jūs atradīsiet dažus no pilsētas neparastākajiem neatkarīgajiem veikaliem.

 

Dodoties uz Noridžu, pilsētas sirdī atradīsiet Ģildes namu – Anglijas lielāko viduslaiku rātsnamu pie Noridžas “Lanes” vārtiem. Šī nelielā pasaules daļa ir pazīstama ar to, ka “svešinieki kļūst par draugiem”, un kopš 14. gadsimta  tā ir piesaistījusi brīvdomātājus un radošas personības no visas pasaules. Un mēs redzam, kāpēc: tā ir pilna ar šarmu un kultūru, ko izkopusi spēcīga kopienas gara sajūta.  Universālveikals “Jarrold's” ir vietējā iestāde, kas atrodas starp veikaliem, kas šeit ir bijuši mūžīgi! Jūs pat atradīsiet kinoteātri 14. gadsimta tirgotāju mājā.

 

Vēsturiskumu līdzsvaro jaunais un aktuālais: Noridža ir mākslas centrs, kas turpina piesaistīt amatniekus un ražotājus, kuri rada progresīvu modi un vada eksperimentālus restorānus. Noridžas tirgus ir viens no lielākajiem un vecākajiem brīvdabas tirgiem Apvienotajā Karalistē, un šeit atradīsiet visu, sākot no piknika darinājumiem un beidzot ar vietējiem amatniecības izstrādājumiem – tās būs ideālas dāvanas!  

 

Ja esat filmēšanas laukumu cienītājs, Noridža ir uzņēmusi ievērojamu daļu no grāmatu, filmu un televīzijas turpinājumiem, nesenākie iekļauj filmas Cīņa ar manu ģimeni un Atriebēji: Ultrona laikmets.

 

Ja esat futbola fans, Jūs jau pazīstat futbola klubu Norwich City jeb kanārijputniņus, kā viņus citādāk dēvē! Šī Premjerlīgas komanda izpārdod biļetes “Carrow Road” stadionā uz lielāko daļu mājas spēļu pret tādiem milžiem kā Mančestras United, Liverpool un Arsenal. Bet, ja Jums neizdodas apmeklēt spēli, vienmēr varat doties ekskursijā – steidzieties uz Trofeju istabu!

Pilsēta dārgakmens – ko papildina tās lauku teritorijas!

 

Dārgakmens, kas atrodas Austrumanglijas ziemeļaustrumu daļā – Noridža, nav tas, ko daudzi cilvēki uzskatītu par obligāti apmeklējamu galamērķi. Bet tas ir lielisks galamērķis, un mēs domājam, ka arī Jūs būsiet ļoti patīkami...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Lielbritāniju

No 169.00€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Izmitināšanas vietas attēls

Hotel Belmonte

Izmitināšanas vietas attēls

The Earlham Hotel

Izmitināšanas vietas attēls

Riverside Hotel Bed and Breakfast

Izmitināšanas vietas attēls

Marlborough Hotel

Izmitināšanas vietas attēls

Namaste Palace Hotel

Izmitināšanas vietas attēls

Station Hotel

Izmitināšanas vietas attēls

Holiday Inn Norwich City, an IHG Hotel

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Lielbritāniju

No 169.00€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Uzziniet vairāk par galamērķiem

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.