Kembridža

Apmeklējiet Kembridžu – ceļojums relaksētai atpūtai pilsētā.

 

Kembridža ir daudz vairāk nekā universitāte, kas to padara slavenu. Nosaukta pēc upes, uz kuras tā ir būvēta un kura tai piešķir mierīgu, nesteidzīgu atmosfēru, mēs teiktu, ka Kembridža ir ideāls galamērķis kultūras vai romantiskai atpūtai, bet tas nenozīmē, ka tā nav ideāli piemērota arī ģimenēm.

 

Kemas upe ir bijusi Anglijas vēstures centrā jau vairāk nekā tūkstoš gadu – ilgi pirms universitātes dibināšanas, tāpēc ir daudz neticamu stāstu par romiešiem un sakšiem, vikingiem un normandiešiem. Kembridžas “Terrible Tours” ģimenēm piedāvā divas jautras un aizraujošas ekskursijas “Horrible Histories” stilā – “Curious Cambridge” vai “Creepy Cambridge”. Ja Jums ir laiks, mēs iesakām doties abās. Bērni būs sajūsmā, Jūs daudz smiesieties un arī kaut ko apgūsiet.

 

Turklāt, ja ģimenē ir kāds datorspēļu entuziasts, viņš vēlēsies Jūs aizvest uz Datoru vēstures centru. Tas ir daudz vairāk nekā tikai muzejs, un varat iepazīt retro spēles un datorus unikāli interaktīvā un praktiskā veidā. Jūs pat atklāsiet, ka stāsts par mājas datora revolūciju un cilvēkiem un tehnoloģijām, kas pilnībā pārveidojušas mūsu dzīvi, ir daudz interesantāks, nekā, iespējams, domājāt. Apvienotajā Karalistē nav otras šādas izstādes! 

 

Visa pilsēta piedāvā līdz mūsdienām saglabājušos arhitektūras vēsturi. Karaliskā koledža ir slavena ar savu augsto gotisko kapelu, bet Trīsvienībai ir tās 16. gadsimta iespaidīgie Lielie vārti. Jūs varat to visu apskatīt “Hop-On Hop-Off” autobusa ekskursijā, baudot panorāmas skatus no atvērtā jumta klāja.

 

Bet varat doties autobusa ekskursijā jebkurā lielā pilsētā! Daži piedāvā iespēju doties ekskursijā ar laivu (un airētāju), kurā varat atpūsties ērtos sēdekļos ar tradicionālajiem spilveniem un segām, apskatot vēsturiskās vietas no upes. Mēs teiktu, ka, dodoties uz Kembridžu, to nedrīkst palaist garām, jo, kamēr peldēsiet pa Kemas upi, Jūs dzirdēsiet fascinējošus komentārus par vēsturi un uzjautrinošus laivošanas stāstus. Kurš gan nevēlas dzirdēt mazzināmus stāstus par dažiem no Kembridžas izcilākajiem absolventiem, sākot no Īzaka Ņūtona un beidzot ar nevienu citu kā princi Čārlzu! 

 

Tālāk no upes Kembridžas ielas ir mājvieta iespaidīgam galeriju klāstam, dinamiskai teātra un mākslas videi, kā arī festivālu kalendāram, kurā iekļauts pasaulslavenais Folkfestivāls un ģimenei draudzīgā Lielā nedēļas nogale.

 

Kembridža piesaista cilvēkus no visas pasaules, un vietējā virtuve to atspoguļo, piedāvājot it visu, sākot no ielu ēdieniem tirgū, kas atvērts septiņas dienas nedēļā, līdz pat ar Michelin zvaigznēm novērtētu ēdināšanu. Šī mazā, rosīgā pilsēta ir oāze, kas atrodas sirdī dažām no Anglijas labākajām lauku teritorijām – mēs domājam, ka būsiet patīkami pārsteigti!

 

Apmeklējiet Kembridžu – ceļojums relaksētai atpūtai pilsētā.

 

Kembridža ir daudz vairāk nekā universitāte, kas to padara slavenu. Nosaukta pēc upes, uz kuras tā ir būvēta un kura tai piešķir mierīgu, nesteidzīgu atmosfēru, mēs teiktu, ka Kembridža ir ideāls galamērķis kultūras...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Lielbritāniju

No 169.00€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Izmitināšanas vietas attēls

Hilton Cambridge City Centre

Izmitināšanas vietas attēls

ibis Cambridge Central Station

Izmitināšanas vietas attēls

The Castle Cambridge

Izmitināšanas vietas attēls

The Earl of Derby - Inn

Izmitināšanas vietas attēls

Turing Locke Cambridge

Izmitināšanas vietas attēls

Stunning Studio Apartment in Cambridge

Izmitināšanas vietas attēls

Lovely Studio in Cambridge

Izmitināšanas vietas attēls

Beautiful Studio in Cambridge City Centre

Izmitināšanas vietas attēls

Immaculate City Centre Studio in Cambridge

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Lielbritāniju

No 169.00€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Uzziniet vairāk par galamērķiem

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.