Liepāja

Izbaudiet rokzvaigznes cienīgas brīvdienas Liepājā!

 

Liepāja atrodas Latvijas rietumu piekrastē, un šī ir trešā lielākā pilsēta valstī, kura ir pazīstama vairāku iemeslu dēļ. Viens no tiem ir pludmale, un vēl viens ir tās kādreizējā militārā osta, kas mūsdienās pilda komerciālas jūras ostas funkcijas. Taču, iespējams, tā ir vislabāk pazīstama kā kultūras un arī popmūzikas un rokmūzikas centrs. Tā ir slavena arī fotogrāfu vidū – ienāciet tās kadrā un uzziniet, kāds tam iemesls!

 

Liepājas Zilā karoga pludmale ir bijusi izslavēta kopš 19. gadsimta 60. gadiem, kad tā pirmoreiz piesaistīja Krievijas cara uzmanību. Mūsdienās pludmale labiekārtota tā, lai nodrošinātu pieejamību visiem, un tās dzirkstoši baltās smiltis pēc vētras dažkārt ir nokaisītas ar dzintara gabaliņiem, tādēļ tā ir piemērota dārgumu medībām!

 

Pilsētas pludmale robežojas ar Jūrmalas parku — vienu no lielākajiem meža klātajiem parkiem Latvijā. Šis parks ir lieliski piemērots izpētīšanai, un to veido dabisko apstādījumu un arhitektūras sajaukums. Atklājiet leģendārās rokgrupas “Līvi” piemiņas vietu “Spoku koks”, jūgendstila strūklaku, gulbju dīķi un lielāko bungu komplektu Latvijā! Šeit ir izveidota arī Latvijas mūziķu Slavas aleja un koncertu skatuve — ja ieradīsieties pareizajā laikā, Jums var palaimēties noskatīties kādu uzstāšanos.

 

Ja runājam par mūziku, tad septembrī ir ieteicams apmeklēt Svētās Trīsvienības katedrāli, lai izbaudītu Starptautisko ērģeļmūzikas festivālu un aplūkotu pasaulē lielākās nepārbūvētās mehāniskās ērģeles. Kamēr esat tur, izmantojiet iespēju uzkāpt 55 metrus augstajā baznīcas tornī, lai aplūkotu pilsētas panorāmisko ainavu.

 

Liepāja ir pazīstama arī ar Karostu. Šis unikālais starptautiskas nozīmes objekts, kas savulaik kalpojis par nozīmīgu padomju kara infrastruktūras elementu, veido apmēram trešo daļu no visas pilsētas. Mūsdienās to raksturo kā paradoksālu un unikālu vietu, kas piesaista radošas personības un tūristus. Apmeklētājiem patīk izpētīt sen pamesto Ziemeļu fortu pazemes labirintus, kurus vislabāk apskatīt, izmantojot lukturīti! Tāpat Jūs varat doties pastaigā gar Ziemeļu molu un tvert neaizmirstamus jūras skatus — šeit uztvertie mirkļi lieliski veldzēs Jūsu dvēseli, kā arī bagātinās Jūsu Instagram kontu.

 

Dažiem patīk doties šurp un pavadīt nakti cietumā — šādai nakšņošanas pieredzei nelīdzinās neviena cita! Šis ir vienīgais militārais cietums Eiropā, kas uzņem apmeklētājus. Tomēr ņemiet vērā: neviens no šī cietuma nav izbēdzis, pusdienas pasniedz padomju stila darbinieki cietuma ēdnīcā, un ir jāievēro stingra disciplīna! Ja neesat pārliecināti par nakšņošanu, Jūs varat vienkārši izpētīt cietuma kameras un izstādi, kurā aplūkota Liepājas vēsture līdz neatkarības atgūšanai.

 

Liepājā, protams, ir daudz interesantu lietu arī tādiem ceļotājiem, kam patīk tradicionālāki apskates objekti. Ielas ēdienu tirgotāju stendi nodrošinās Jums uzkodas dīkās pludmales dienās, savukārt vakarus varēsiet pavadīt elegantos restorānos. Daudzu restorānu ēdienkartēs sastapsiet Liepājas menciņus — pilsētas firmas ēdienu, ko pagatavo no kūpinātas mencas, kartupeļiem un sīpoliem. Lai patiesi izbaudītu unikālo Liepājas pieredzi, iesakām atrast restorānu vai kafejnīcu ar skatu uz jūru.

 

Mēs piedāvājam tiešos prāmju reisus uz Liepāju no Trāvemindes Ziemeļvācijā.

Izbaudiet rokzvaigznes cienīgas brīvdienas Liepājā!

 

Liepāja atrodas Latvijas rietumu piekrastē, un šī ir trešā lielākā pilsēta valstī, kura ir pazīstama vairāku iemeslu dēļ. Viens no tiem ir pludmale, un vēl viens ir tās kādreizējā militārā osta, kas mūsdienās pilda...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Latviju

No 99 € vienā virzienā, auto, autovadītājs un sēdvieta

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Latviju

No 99 € vienā virzienā, auto, autovadītājs un sēdvieta

Uzziniet vairāk par galamērķiem

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.