Uz Latviju ar prāmi – labākais veids brīvdienām!

Atmetiet rūpes un apceļojiet Latviju!

 

Latvija atrodas starp Lietuvu un Igauniju un ir visai nenovērtēts tūrisma galamērķis. Tā ir laba ziņa tiem, kas vēlas iepazīt mazāk pazīstamas vietas. Šajā mazajā valstiņā ir tikai divi miljoni iedzīvotāju, no kuriem aptuveni trešdaļa dzīvo tās galvaspilsētā Rīgā. 

 

Pirmreizējiem apmeklētājiem Latvijas ainava ir jaunatklājums. Pusi valsts teritorijas klāj meži, un tajā ir apskatāmi unikāli nacionālie parki. Turklāt Latvijai ir 500 km gara piekrastes līnija, tādēļ nav nekāda attaisnojuma tam, lai neiemērktu smiltīs pēdas.

 

Gaujas Nacionālais parks ir viens no lielākajiem un senākajiem Latvijas nacionālajiem parkiem, kura 90 000 hektāru lielajā teritorijā ir meži, klintis, pilis, baznīcas, ūdensdzirnavas un vējdzirnavas, dabiski avoti un panorāmiskas ainavas. Tas ir lieliski piemērots pārgājieniem un riteņbraukšanai, laivošanai, bet ziemā — slēpošanai. Dodieties izbraucienā ar gaisa vagoniņu un izbaudiet fantastisko skatu pār Gaujas upes veco ieleju vai, ja Jums ir tīkamākas asas izjūtas, tad, dodieties turp vasarā, lai izbrauktu pa gaisa trošu ceļu vai izlēktu ar gumiju. Atgriežoties uz stabilas zemes, novelciet apavus un dodieties pastaigā pa kādu no baskāju takām.

 

Dodieties turp pavasarī, kad ziedošas ievas gandrīz pilnībā ieskauj ainavu baltā kupenā, vai vēlākos gada mēnešos, lai izbaudītu “zelta rudeni” un pavisam atšķirīgas sajūtas, — Latvija ir valsts, kurā katrs gadalaiks ir skaists.

 

Vasarā latvieši un tūristi pulcējas pludmalēs. Tās Baltijas jūras piekrastei ir raksturīgas smilšu pludmales, kāpas, stāvas klintis un smilšakmens atsegumi. Ja vēlaties sērfot, dodieties uz Pāvilostu — šī mazā pilsētiņa ir patvērums brīvdabas un ūdens sporta entuziastiem, kur pēc dienas, kas pavadīta ķerot viļņus, pašā laikā būs vietēji kūpinātas zivis.  

 

Ja neesat pludmales cienītāji, tomēr Jums patīk ūdens, Līvu akvaparks būs pareizā izvēle — tas ir viens no lielākajiem ūdens atrakciju parkiem Ziemeļeiropā, kurā ir vieta gan šļakstiem, gan slīdkalniņiem, gan atpūtai. Turklāt tur ir arī saunas un spa zona. 

 

Ģimenes piedzīvojumu cienītāji var apmeklēt Tērvetes dabas parku, safari parku “More”, izklaides parku “Avārijas brigāde” vai parku “Tarzāns” Siguldā — lielāko brīvdabas piedzīvojumu parku Baltijas valstīs.

 

Latvijas plašie lauku apvidi kalpo arī par iztikas avotu. Vietējie iedzīvotāji vāc dabas veltes — no bērzu sulām līdz ogām un sēnēm. 

 

Latvijā varēsiet atklāt arī bagātīgu virtuvi. Vietēji izplatīta ir rudzu maize, un Jūs pamanīsiet, ka pastāv plaša tās pagatavošanas recepšu dažādība — no sāļas līdz pat saldai. Latvijai ir sava versija par ķiploku maizi, kuru parasti bauda ar glāzi auksta alus; turklāt, ņemot vērā garo piekrastes līniju, Latvijas ēdienkartēs ir daudz zivju. Valsts iekšienē ir izplatīti sautētas gaļas un sātīgi dārzeņu ēdieni. Visbiežāk Jūs novērosiet to, ka latvieši ēd sezonāli, tādēļ visas sastāvdaļas ir svaigi ievāktas. Tāpat Latvijā atrodas pasaulē vistālāk uz ziemeļiem esošais vīna dārzs — par to jāpaceļ glāze! 

Atmetiet rūpes un apceļojiet Latviju!

 

Latvija atrodas starp Lietuvu un Igauniju un ir visai nenovērtēts tūrisma galamērķis. Tā ir laba ziņa tiem, kas vēlas iepazīt mazāk pazīstamas vietas. Šajā mazajā valstiņā ir tikai divi miljoni iedzīvotāju, no kuriem aptuveni...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Latviju

No 69 € vienā virzienā, auto, autovadītājs un sēdvieta

Ostu atrašanās vietas

Map showing the routes to and from Latvia
Map showing the routes to and from Latvia

Liepājas ostā var ērti nokļūt pa autoceļu A9 no austrumiem vai A11 no Latvijas dienvidiem, un tā atrodas mazāk nekā 30 minūšu gājiena attālumā no Liepājas dzelzceļa stacijas.

Ventspils osta atrodas mazāk nekā kilometru no pilsētas centra vecajā pilsētas daļā pie Ventas upes. Ostu var viegli sasniegt, braucot ar automašīnu pa ceļu E22. Starppilsētu autobusi piestāj Ventspils autoostā, kas atrodas tikai 7 minūšu gājienā no ostas.

Atlasītie galamērķi

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Latviju

No 69 € vienā virzienā, auto, autovadītājs un sēdvieta

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.