Jūrmala

Jūrmalā dzīve ir kā pludmale!

 

Jūrmala atrodas netālu no Rīgas (galvaspilsētas), un tā ir vienīgā oficiālā kūrortpilsēta Latvijā. Tā ir slavena ar savām ārstnieciskajām dūņām, minerālūdeņiem, mežiem un 25 km garu smilšu liedagu. Apmeklējiet pilsētu pēc garas dienas pludmalē, lai baudītu maltīti un dzērienus…

 

Jūrmala ir iecienīts galamērķis un Spa kūrorts jau kopš 18. gadsimta, jo tā piedāvā labāko no valsts, pilsētas un piekrastes. Šo pilsētu raksturo jūdzēm gara baltu kvarca smilšu pludmale un bagātīgi zaļi meži, kas nodrošina dabiski atjaunojošu vidi, kura veldzēs Jūsu dvēseli. Turklāt Baltijas vēsmām piepildītais svaigais un veselīgais gaiss sniegs Jums visu nepieciešamo atsvaidzinošai atpūtai. 

 

Septiņas Jūrmalas pludmales atbilst Zilā karoga standartam, un tās robežojas ar jauktiem bērzu un priežu mežiem. Pavasarī un rudenī pludmalē Jūs sastapsiet bagātību medniekus, kas meklē krastā izskalotus dzintara gabalus.

 

Kā jau sagaidāms, Jūrmalā ir plaša spa salonu un viesnīcu izvēle, no kurām daudzās ir laipni gaidītas ģimenes. Jūrmalas sirds un dvēsele ir Jomas iela. Šo gājēju zonu ieskauj skaistas koka kotedžas un jūgendstila ēkas, kurās iekārtotas kafejnīcas, restorāni un veikali. Tā ir lieliska vieta, kur apsēsties un pavērot garāmgājējus, vienlaikus nogaršojot tradicionālos vietējos ēdienus un alu.

 

Jūrmalā ir vairāk nekā 400 vēsturisku koka arhitektūras ēku. Viena no skaistākajām ēkām atrodas Jūras ielā, kas ir iecienīts tūristu pastaigu maršruts. Mazāk pazīstams, taču tikpat interesants, ir Brīvdabas muzejs, kurā varēsiet paceļot atpakaļ laikā, lai paviesotos tradicionālā zvejnieku ciematā, izmēģināt virvju izgatavošanu un aplūkot 19. un 20. gadsimta zvejas kuģus. Pēc tam Jūs varat doties uz Ragakāpas dabas parku un doties pastaigā pa vēja sanestu kāpu, nesteidzīgi izbaudot ainavu no skatu platformām un eko takas.

 

Neierastā kārtā Jūrmalai ir savs meža parks pašā pilsētā: Dzintaros ir aizsargājams biotops ar trim dažādiem rotaļu laukumiem, skatu torni, pastaigu un skrituļslidošanas takām, skeitparku un strītbola laukumu. Ziemā šeit pat var izmēģināt distanču slēpošanu.  

 

Ja Jums vairāk patīk ūdens, Jums patiks tas, ka Jūrmalā ir viens no Ziemeļeiropā lielākajiem ūdens atrakciju partiem. Līvu akvaparks piedāvā interesantu izklaidi ikvienam — gan maziem bērniem, kuriem patīk plunčāties, gan asu izjūtu meklētājiem, kuriem patīk atrakcijas ar nosaukumu “Kamikadze”, un pieaugušajiem, kuriem patīk baudīt hidroterapiju nedaudz mierīgākā veidā!

 

Vasarā vilcieni no Rīgas uz Jūrmalu atiet reizi pusstundā. Brauciena ilgums ir 30 minūtes.

Jūrmalā dzīve ir kā pludmale!

 

Jūrmala atrodas netālu no Rīgas (galvaspilsētas), un tā ir vienīgā oficiālā kūrortpilsēta Latvijā. Tā ir slavena ar savām ārstnieciskajām dūņām, minerālūdeņiem, mežiem un 25 km garu smilšu liedagu. Apmeklējiet pilsētu pēc garas dienas pludmalē, lai...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Latviju

No 69 € vienā virzienā, auto, autovadītājs un sēdvieta

Izmitināšanas vietas attēls

SemaraH Hotel Lielupe SPA & Conferences

Izmitināšanas vietas attēls

Hotel Jurmala Spa & Conference Center

Izmitināšanas vietas attēls

New Boutique Hotel

Izmitināšanas vietas attēls

MaMa Boutique Hotel & Restaurant

Izmitināšanas vietas attēls

KURSHI Hotel & SPA

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Latviju

No 69 € vienā virzienā, auto, autovadītājs un sēdvieta

Uzziniet vairāk par galamērķiem

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.