Korka

Sveicināti Korkā!

 

Korka ir Īrijas otrā lielākā pilsēta, kas atrodas lielākās grāfistes austrumos. Tā ir jūrniecības paradīze un piesaista apmeklētājus no visas pasaules jau neskaitāmus gadus, piešķirot šai vietai starptautisku garšu, protams, ar izteiktu īru akcentu! Korkas grāfistei ir arī 1000 km gara piekraste, kas aptver gan Mežonīgo Atlantijas ceļu, gan Īrijas senos austrumus. Lai kāds būtu Jūsu atvaļinājums ar automašīnu, šeit ir daudz ko redzēt un darīt...

 

Saukta par Īrijas pārtikas galvaspilsētu, Korka ir iecienīta ar saviem tirgiem, no kuriem Angļu tirgus ir vispazīstamākais. Riks Steins to vērtē kā vislabāko šāda veida tirgu Apvienotajā Karalistē un Īrijā. Šis aizraujošais vecais tirgus atrodas pilsētas centrā, tā ir svaigu produktu oāze un lieliska vieta brokastīm vai pusdienām. Protams, ka ir arī citi tirgi: Ogļu piestātnes tirgus, Duglasas zemnieku tirgus un vēl viens, kas atrodas Mahon Point, piedāvājot īpaši svaigus augļus un dārzeņus, kā arī izsmalcinātus labumus. Pārtikas cienītāji šeit jutīsies kā zivis ūdenī.

 

Ja meklējat kaut ko ļoti atšķirīgu, Mātes Džonsas krāmu tirgus ir senlaicīgu apģērbu, mēbeļu, grāmatu, mājsaimniecības priekšmetu un rokdarbu dārgumu lāde. Šeit bieži vien ir arī mūzika un izklaide.

 

Korka ir pilsēta, kuru vislabāk var izpētīt ar kājām – vai arī Jūs varat iznomāt pilsētas velosipēdu. Dienvidos no upes Jūs atradīsiet Elizabetes fortu, kur varat pastaigāties pa mūriem, redzēt lieliskos lielgabalus un no bastioniem baudīt visas pilsētas skatus no augšas.  Nedaudz ārpus pilsētas un uz rietumiem atradīsiet Korkas Gaolu, kas izskatās vairāk kā pilis. 19. gadsimtā šeit tika turēti cietumnieki. Mūsdienās vaska figūras, kuras līdzinās dzīviem cilvēkiem, un audiovizuālais šovs atdzīvina laikmetu sociālo vēsturi un dzīvesveidu. Šo pieredzi augstu novērtē visu vecumu un tautību apmeklētāji.  

 

Ceļojot uz Korku ar bērniem, var izbaudīt vēl vairāk prieka. Ir ļoti daudz, ko aplūkot ap pilsētu un ārpus tās. Netālu atrodas Fota salas savvaļas parks, kas bērniem ļoti patiks. Tā ir viena no Īrijas iecienītākajām ģimenes izklaides vietām, kas veicina savvaļas dzīvnieku iepazīšanu un dabas aizsardzību. Šeit Jūs varat tuvumā iepazīt dažus dzīvniekus, kuri brīvi klejo parka 100 akru teritoriju.

 

Tikai 20 minūšu braucienā uz ziemeļiem no Korkas ir slavenā Blārni pils un dārzs. Šī pils ir viena no smalkākajām pilīm Īrijā, ko vērts aplūkot jebkurā ceļojumā. Tas ir viens no Īrijas lielākajiem dārgumiem, un ne tikai tāpēc, ka šeit atrodas Blārni akmens, kas citādi pazīstams kā leģendārais Daiļrunības akmens. Valstsvīri no visas pasaules, literārās leģendas un filmu zvaigznes ir skūpstījušas Blārni akmeni, tāpēc tam vajadzētu piemist kādām burvju spējām!

 

Dodieties nedaudz tālāk gar Korkas Atlantijas okeāna piekrasti un izbrauciet cauri apburošiem piekrastes ciematiem un pilsētām. Kinseila ir tikai viens no būtiskajiem pieturas punktiem pastaigai ar kafiju vai saldējumu. Un uzņemiet daudz attēlu! Vai arī, ja dodaties uz dienvidrietumiem no Korkas, uzbrauciet uz ainaviskā automašīnu prāmja pie Austrumu šauruma un drīz sasniegsiet Kouvu – pēdējo Titānika pieturas vietu savā pirmajā un pēdējā liktenīgajā ceļojumā. Šeit apmeklējiet Titanic Experience, lai uzzinātu vairāk.

Sveicināti Korkā!

 

Korka ir Īrijas otrā lielākā pilsēta, kas atrodas lielākās grāfistes austrumos. Tā ir jūrniecības paradīze un piesaista apmeklētājus no visas pasaules jau neskaitāmus gadus, piešķirot šai vietai starptautisku garšu, protams, ar izteiktu īru akcentu! Korkas grāfistei ir...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Īriju

No 169.00€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Izmitināšanas vietas attēls

The Address Cork

Izmitināšanas vietas attēls

Leonardo Hotel Cork

Izmitināšanas vietas attēls

Clayton Hotel Cork City

Izmitināšanas vietas attēls

Maldron Hotel Shandon Cork

Izmitināšanas vietas attēls

Destiny Student - Broga House Cork

Izmitināšanas vietas attēls

Hayfield Manor

Izmitināšanas vietas attēls

Imperial Hotel

Izmitināšanas vietas attēls

The Dean Cork

Izmitināšanas vietas attēls

Creedons Traditional Welcome Accommodation

Izmitināšanas vietas attēls

The Montenotte Hotel

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Īriju

No 169.00€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Uzziniet vairāk par galamērķiem

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.