Uzziniet vairāk, ceļojot ar prāmi uz Īriju!

Vieta, kur Jūs gaida silta uzņemšana...

 

Ceļojiet uz Īriju un iepazīstiet vienu no Eiropas iecienītākajiem dārgakmeņiem, kas pazīstama kā "Smaragda sala". Īrijai ir bagāta vēsture un daudz leģendu. Lai arī kādā tempā vēlētos izbaudīt dzīvi, Īrijā atradīsies kaut kas ikvienam. Atklājiet rosīgās kosmopolītiskās pilsētas Dublinu un Golveju un iepazīstiet nedaudz par literatūras un mūzikas ietekmīgākajām personām, vienlaikus izbaudot slaveno īru viesmīlību.

 

Dublina, Īrijas galvaspilsēta, ir notikumu un kultūras meka. Atklājiet slaveno Temple Bar rajonu, kas ir viens no populārākajiem tūrisma galamērķiem pilsētā. Šeit atrodami daudzi savdabīgi veikali, kafejnīcas un tradicionālie bāri, šo rajonu noteikti jāapskata ikvienam viesim.

 

Palutiniet sevi ar pinti melnās mantas un izbaudiet pasaulslavenās Ginesa alus darītavas ekskursiju. Iepazīstiet Ginesa (Guinness) vēsturi, pirms izbaudāt pinti alus Gravity bārā ar 360° skatu uz pilsētu. Runā, ka šis alus uz Īrijas zemes garšo vēl labāk, un kā būtu spert soli tālāk un nobaudīt pinti alus ar pašfoto, kas uzdrukāts putās? Tas gan būtu kaut kas atcerēšanās vērts!

 

Literatūras cienītājiem ir vērts iegriezties Dublinas Trīsvienības koledžā un apskatīt slaveno Ķeltu grāmatu. Devītā gadsimta manuskripts, kas dokumentē četrus Jēzus Kristus dzīves evaņģēlijus. Ķeltu grāmata ir Īrijas izcilākā kultūras vērtība un pasaulē slavenākais viduslaiku manuskripts. Turklāt izstādē ietverta arī piekļuve Garajai telpai, kas ir viena no pasaules skaistākajām bibliotēkām, kurā atrodas 200 000 Trīsvienības koledžas vecāko grāmatu!

 

Atstājiet aiz sevis Dublinas rosību un steigu, dodieties tālāk un atklājiet Īrijas zaļos laukus, kas sniedzas jūdzēm tālu. Iemūžiniet brīnišķīgas atmiņas Klēras grāfistē un apskatiet elpu aizraujošus Mohēras klinšu skatus, izbaudiet mežonīgā Atlantijas okeāna ceļa atsvaidzinošos šļakstus un Eranas salu skatus. 

 

Uzlieciet sev kroni, jo viena lieta, ar ko Īrija ir pārpilna, ir pilis. Iemūžiniet majestātiskās ainavas pie Karaļa Džona pils Limerikā, Kilkeni pilī un izmēģiniet medības ar piekūniem Ešfordas pilī kā profesionālis! Apmeklējiet Blārni pili un noskūpstiet Blārni akmeni, kas Jums dāvās izcilas runas spējas. Tas var noderēt!

 

Apmeklējiet Belfāstu Ziemeļīrijā un uzziniet pasaules slavenākā kuģa vēsturi, apmeklējot Titanic Belfast, vai iekāpiet taksometrā, lai apskatītu pilsētu, pirms iepriecināt sevi ar gardu maltīti, kuru piedāvā kāds no daudzajiem restorāniem.  Kā būtu ar nepieciešamo lietu salikšanu automašīnā, lai dotos episkā braucienā pa Milžu ceļa krastu? Cik vietas Jūs varēsiet atpazīt no Troņu spēlēs redzētajām? Ja jūtaties pietiekami drosmīgi, kāpēc gan nedoties pāri Carrick-A-Rede virvju tiltam, kas stiepjas 30 metrus virs klintīm un noteikti nav paredzēts bailīgajiem! 

 

Īrijā ir ne tikai kultūra, vēsture un skaistas apskates vietas, bet arī bagātīga maltīšu ieturēšanas izvēle. Lai ko Jūs vēlētos, šeit ir daudz restorānu un kafejnīcu, kas palutinās Jūsu garšas kārpiņas.

 

Un iepirkšanās! No veikalu ķēdēm centrālajā ielā līdz neatkarīgiem modes veikaliem – šeit ir tik daudz burvīgu lietu, ko iegādāties. Ietaupiet naudu un izmantojiet lielo atlaižu priekšrocības Kildēras ciematā, kas ir pilns ar dizaineru zīmoliem par fantastiskām cenām. 

 

Tā ir ideāla valsts apmeklēšanai jebkurā gadalaikā. Apmeklējiet Īriju neaizmirstamām brīvdienām, kas piepildītas ar atmiņām un neskaitāmām iepazītām vietām.

Vieta, kur Jūs gaida silta uzņemšana...

 

Ceļojiet uz Īriju un iepazīstiet vienu no Eiropas iecienītākajiem dārgakmeņiem, kas pazīstama kā "Smaragda sala". Īrijai ir bagāta vēsture un daudz leģendu. Lai arī kādā tempā vēlētos izbaudīt dzīvi, Īrijā atradīsies kaut kas...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Izvēlieties kādu no 5 maršrutiem

Izbaudiet ceļojumu uz Īriju

No 249 € vienā virzienā, auto un autovadītājs

Ostu atrašanās vietas

Map showing the routes to and from Ireland
Map showing the routes to and from Ireland
Map showing the routes to and from Ireland
Map showing the routes to and from Ireland

Belfāstas osta (VT4) atrodas ērtā vietā, netālu no šoseju tīkla pie automaģistrāles M2 krustojuma nr. 1, nodrošinot ērtu nokļūšanu uz Belfāstas pilsētas centru un pārējo Īrijas daļu un no tās.

Belfāstas osta (VT2) atrodas ērtā vietā, netālu no šoseju tīkla pie automaģistrāles M2 krustojuma nr. 1 (apļveida krustojums Fortwilliam), nodrošinot ērtu nokļūšanu uz un no pārējām Īrijas daļām.

Dublinas osta ir izbūvēta īpaši Stena Line Superferries prāmjiem. Stena Line prāmju terminālis Dublinā atrodas 6 km (4 jūdžu) attālumā uz austrumiem no Dublinas centra. Uz visiem galvenajiem ceļiem, kas ved uz ostu, ir izvietotas skaidras norādes.

Roslēras Europort atrodas autoceļa N25 galā Roslēras ostā, un uz to ir sniegtas skaidras norādes uz visām ceļazīmēm, kas ved uz ostu. Osta atrodas 20 minūšu brauciena attālumā no Veksfordas, vienas stundas un 20 minūšu brauciena attālumā no Voterfordas, vienas stundas un 45 minūšu brauciena attālumā no Kilkenī, divu stundu un un 15 minūšu brauciena attālumā no Dublinas un trīs stundu brauciena attālumā no Korkas.

 

Roslēra ir neliels ciemats ar lielveikalu, banku, viesnīcām, viesu namiem, krogiem un restorāniem.

Atlasītie galamērķi

Izvēlieties kādu no 5 maršrutiem

Izbaudiet ceļojumu uz Īriju

No 249 € vienā virzienā, auto un autovadītājs

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.