Luāras ieleja

Jūs pārsteigs Francijas dārzs

 

Patiesi uzmundrinošām brīvdienām rezervējiet ceļojumu uz Luāras ieleju. Ar savu pasaku gaisotni, piļu pārpilnību un satriecošajām ainavām nav brīnums, ka to sauc par “Francijas dārzu”.

 

Orleāna, kas atrodas Luāras upes krastos, ir viena no senākajām pilsētām Francijā. Tai ir aizraujoša vēsture ar franču varoni Žannu d'Arku centrā – šī slavenā Orleānas jaunava atbrīvoja pilsētu 1429. gada 8. maijā. Dodieties pastaigā pa Orleānu un atklājiet neskaitāmus veltījumus slavenajai svētajai. Žannas d’Arkas nams ir atpūtas nams, kurā viņa uzturējās – tas atklāj ikoniskās varones stāstu interaktīvas pieredzes un displeju, tostarp animācijas filmu veidā. Dodieties pa ceļu, kas nosaukts Žannas d'Arkas vārdā un aizvedīs līdz Svētā krusta katedrālei – satriecošam gotiskās arhitektūras paraugam, kura naktī izskatās īpaši valdzinoši.

 

Muzeji, kurus ir vērts apmeklēt šajā apkaimē, ietver Musée Historique et Archéologique de l’Orléanais (Orleānas vēstures un arheoloģijas muzeju) (kur varat apbrīnot retu gallu-romāņu bronzas statuju kolekciju), Musée des Beaux-Arts (Mākslas muzejs), savukārt modernās mākslas cienītājiem – FRAC centru, kas iesaukts par “Les Turbulences”. Jums būs tas jāapmeklē, lai uzzinātu, kādēļ tam piešķirts tāds nosaukums! Atrodoties šajā reģionā, iegriezieties Hôtel Groslot – skaistā renesanses ēkā, kurā ir sava Žannas d'Arkas statuja.

 

Jūs pārsteigs gards pārtikas piedāvājuma klāsts, kas pieejams Luāras ielejā. Bagātiniet savas maltītes garšu ar vietēji audzētu safrānu, kas rudenī tiek novākts ar rokām. Vai zinājāt, ka, lai saražotu tikai 1 kg safrāna, nepieciešami līdz 150 000 ziedu?

 

Ja Jums garšo pikanti ēdieni, nobaudiet Fouace Angevine. Tā ir neliela cepeškrāsnī cepta maizīte, kas pildīta ar sēnēm, sviestu, baltajām pupiņām vai pastēti. Savukārt tiem, kuriem garšo saldumi, jānogaršo Praline de Montargis – grilētas mandeles ar karameļu glazūru. Gardums!

 

Tikai pusotras stundas attālumā no Parīzes ir Luāras ielejas pilis, kas atrodas 280 kilometru garā apbrīnojamā ainavā ar 23 brīnišķīgām pilīm. Ceļojiet atpakaļ laikā, baudot renesanses namus un viduslaiku cietokšņus, un pastaigājieties pa to brīnumainajiem, košajiem dārziem, kuros plaukst dažādi ziedi un dārzeņi. Un, ja vēlaties kaut ko romantiskāku, apmeklējiet “tūkstoš rožu dārzu”, kas atrodas Jardin de Roquelin un Les Chemins de la rose de Doué-­la-­Fontaine.

 

Ir daudz veidu, kā atklāt Luāras ielejas majestātiskumu: doties pa Grande Randonnée (garu pastaigu taku), apsēsties un vērot apkārtni slīdam garām vilciena vagona komfortā, vai arī uzkāpt uz kuģīša un baudīt izklaidējošu kruīzu!

 

Patiesi maģiskām brīvdienām, kas paliks atmiņā uz visu mūžu, sagatavojiet automašīnu un atklājiet Luāras ielejas skaistumu!

Jūs pārsteigs Francijas dārzs

 

Patiesi uzmundrinošām brīvdienām rezervējiet ceļojumu uz Luāras ieleju. Ar savu pasaku gaisotni, piļu pārpilnību un satriecošajām ainavām nav brīnums, ka to sauc par “Francijas dārzu”.

 

Orleāna, kas atrodas Luāras upes krastos, ir viena...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Kuģojiet no Roslēras uz Šerbūru

Izbaudiet ceļojumu uz Franciju

No 165.00€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Kuģojiet no Roslēras uz Šerbūru

Izbaudiet ceļojumu uz Franciju

No 165.00€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Uzziniet vairāk par galamērķiem

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.