Prāmis uz Franciju – brīvdienas var sākties!

Aller France!

 

Dodies piedzīvojumā, kas nelīdzināsies nevienam citam. Dodieties uz Franciju – valsti, kas bagāta ar kultūru, pastaigām pa mazajām ieliņām, kuras piepildītas ar eklektiskiem veikaliem un kafejnīcām, un baudiet mākslas brīnumus Luvras muzejā. Atklājiet vīna darītavas, pludmales un atmiņas, kas ilgs mūža garumā. 

 

Kādā ātrumā Jums patīk baudīt dzīvi? Ja tā ir dinamiska – tas ir lieliski, jo Francija ir piesātināta ar pārgājienu un velosipēdu maršrutiem, un kāpēc gan nedoties pa taku augšup vai lejup Juras kalnos vai izpētīt alas dziļi zem zemes? Veltiet laiku, lai izbaudītu dabu, iepazītu retus augus un dzīvniekus, tostarp lūsi, majestātiskos klinšu ērgļus un stirnas. 

 

Vīna cienītājiem ir iespēja atklāt franču vīnu dārzus ar vērienu. Dodieties cauri Dentelles de Montmirail vīna dārziem zirga mugurā, brauciet ar velosipēdu caur Bordo. Un kā būtu apbrīnot Burgundijas Climats dārzus gaisa balonā?

 

Ja plānojat īsu brīvdienu ceļojumu uz citu pilsētu, tad nemaz neskatieties tālāk! Izbaudiet iepirkšanos dizaineru modes veikalos un speciālistu izstādēs Parīzē, tad baudiet brīnišķīgus skatus uz pilsētu no ikoniskā Eifeļa torņa. Izpētiet Lionu no divstāvu ekskursiju autobusa un apstājieties Musée des Confluences, lai uzzinātu par zinātni un cilvēces vēsturi. Pastaigājieties pa Bordo pilsētas centru vai ballējieties līdz agram rītam Pigalē. Francija ir iepirkšanās sinonīms, un šeit ir daži no labākajiem mazumtirdzniecības veikaliem Eiropā, tāpēc noteikti atstājiet vietu automašīnā labumiem! 

 

Ja Jums ir liela apetīte, tad franču virtuve to apmierinās. Francija ir pārpilna ar Michelin zvaigžņu restorāniem, izsmalcinātiem bistro un tirgiem ar kraukšķīgām bagetēm, izmeklētām siera smalkmaizītēm un vissmalkākajiem vīniem.

 

Nokļūstiet bagāto un slaveno burziņā, apmeklējot franču Rivjēras burvību un izsmalcinātību. Pastaigājieties pa Sentropēzu, un vērojiet kino ekrāna slavenās sejas Kannās, vai arī dodieties saulrieta pastaigu pa Angļu promenādi Nicā.

 

Gardu ēdienu, interesantu kafejnīcu un izsmalcinātu mākslas darbu pārbagātība, Francijā pieejams it viss, kas interesēs dažādu vecumu cilvēkiem, tāpēc to ir vērts atzīmēt kā nākamo savā ceļojumu sarakstā! 

Aller France!

 

Dodies piedzīvojumā, kas nelīdzināsies nevienam citam. Dodieties uz Franciju – valsti, kas bagāta ar kultūru, pastaigām pa mazajām ieliņām, kuras piepildītas ar eklektiskiem veikaliem un kafejnīcām, un baudiet mākslas brīnumus Luvras muzejā. Atklājiet vīna darītavas, pludmales un atmiņas...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Kuģojiet no Roslēras uz Šerbūru

Izbaudiet ceļojumu uz Franciju

No 249 € vienā virzienā, auto un autovadītājs

Ostu atrašanās vietas

Map showing the routes to and from France

Šerbūra–Oktevilja ir skaista piejūras pilsētiņa, kas atrodas Francijas ziemeļu centrā un piedāvā fantastisku restorānu un bāru izvēli, kā arī burvīgu laivu piestātni.

 

Tāpat osta atrodas dažu Francijas labāko tūrisma apskates objektu un lielpilsētu tuvumā. Šerbūra atrodas tikai vienas stundas brauciena attālumā no Baijē pilsētas (Baijē gobelēnu izcelsmes vietas), braucot pa šoseju N13. Vienas stundas un 30 minūšu laikā varat nokļūt Kānas pilsētā, savukārt divas stundas ilgs brauciens aizvedīs Jūs uz neticamo Monsenmišelu. Parīze ir ērti pieejama četru stundu braucienā pa šoseju A13.

Atlasītie galamērķi

Kuģojiet no Roslēras uz Šerbūru

Izbaudiet ceļojumu uz Franciju

No 249 € vienā virzienā, auto un autovadītājs

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.