Bretaņa

Neatkarīgi no tā, vai Jums patīk pētīt un baudīt labu ēdienu vai vienkārši atpūsties, rezervējiet ceļojumu uz Bretaņu un vienkārši ļaujieties plūdumam!

 

Bretaņa, kas pazīstama kā mazā Lielbritānija, atrodas Francijas rietumos, un tā ir ideāla vieta, kuru apmeklēt jebkurā gadalaikā. Ar Lamanša šaurumu vienā pusē un Atlantijas okeānu otrā pusē, Bretaņas krasta līnija ir garākā Francijā, lai Jūs varētu izbaudīt pastaigas, doties izbraucienā ar kuģīti vai vienkārši sēsties airu laivā.  

 

Bretaņas piekrastē ir vislielākais bāku skaits pasaulē, un šīs jūras sargātājas ir atvērtas apmeklētājiem. Lai sasniegtu Ile Vierge bākas, kuras atrodas Plogerno, ir jāpārvar tieši 365 pakāpieni, taču šis stāvais kāpiens ir tā vērts, jo šī ir augstākā akmens bāka pasaulē. 

 

Veltiet laiku un apmeklējiet kādu dzīvnieku vērošanas vietu, jo Bretaņas piekraste ir pilna ar jūras zīdītājiem un putniem. Pamaniet pudeļdelfīna lēcienu, atrodiet pelēko roni, kas atpūšas tā iecienītajā pozā, ko sauc par “banānu”, kad tā galva un aste ir pacelta, vai apstājieties, lai papriecātos par Atlantijas tuklīti, kas iesaukts par “jūras papagaili” tā spilgtā knābja dēļ. 

 

Nopuriniet smiltis no kājām un iekāpiet pārgājienu zābakos, jo Bretaņa ir pārblīvēta ar pārgājienu takām. Ja Jums patīk pārgājieni pa mežu, tad noteikti vērts apmeklēt burvestību pilno Brocelandes mežu, vai ceļojiet tālāk līdz Madžore ezera reģionam un iepazīstiet dažus no skaistākajiem dabas parkiem.

 

Dodieties atpakaļ laikā ar aizraujošo Bretaņas kultūru un mantojumu. Ienirstiet gadsimtiem seno pilsētu ielās, pieņemiet izaicinājumu izlaušanās spēlē viduslaiku cietoksnī vai dejojiet līdz pat ausmai Bretaņas dūdu pavadījumā. Bretaņa ir reģions, kas bagāts ar leģendām un tradīcijām, tās vienkārši jāatklāj!

 

Gardēži priecāsies par Bretaņas virtuvi, kas pilda muti ar siekalām ar plašu garšu klāstu no sauszemes un jūras. Nogaršojiet okeānu ar svaigām karaliskajām gliemenēm vai iekodieties kraukšķīgā pankūkā, kas pārklāta ar sāļu karameli. Kāds var būt vēl labāks iemesls, lai iepazītu apkārtni un veiktu nepieciešamo soļu daudzumu pēc šo sulīgo ēdienu nobaudīšanas!

 

Lai kāds arī būtu Jūsu dzīves ritms, Bretaņai ir viss - elpu aizraujoša piekraste, daba, kas gaida, kad tiks iepazīta, un gardi ēdieni. Aizbēdziet no vienmuļās ikdienas Bretaņā!

Neatkarīgi no tā, vai Jums patīk pētīt un baudīt labu ēdienu vai vienkārši atpūsties, rezervējiet ceļojumu uz Bretaņu un vienkārši ļaujieties plūdumam!

 

Bretaņa, kas pazīstama kā mazā Lielbritānija, atrodas Francijas rietumos, un tā ir ideāla vieta, kuru apmeklēt...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Kuģojiet no Roslēras uz Šerbūru

Izbaudiet ceļojumu uz Franciju

No 249 € vienā virzienā, auto un autovadītājs

Kuģojiet no Roslēras uz Šerbūru

Izbaudiet ceļojumu uz Franciju

No 249 € vienā virzienā, auto un autovadītājs

Uzziniet vairāk par galamērķiem

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.