Rezervēt biļeti

Rīga-Stokholma

Ceļo ātri un ērti arī bez sava auto

No Rīgas uz Stokholmu bez auto? Jā, tas ir pavisam vienkārši!


No Rīgas SAO uz Ventspili katru dienu kursē vairāki autobusi - turklāt Ventspils autoosta ir ~5 minūšu gājiena attālumā no prāmju termināla. Tālāk nogādāsim Jūs ar Stena Line prāmi Stokholmas piepilsētā Nīnashamnā, no kuras ērti ar vilcienu vai autobusu nokļūt Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā.


No prāmja līdz pat Nīnashamnas centrālajai stacijai nodrošinām bezmaksas transfēru. Zemāk pieejams autobusa kursēšanas grafiks, kā arī tikšanās punkts, kur autobuss uzņem pasažierus, kuriem nepieciešams nokļūt Norvik ostā.


Sieviete autobusā
Autobuss
Rīga-Ventspils

Autobusi no Rīgas uz Ventspili kursē katru dienu - šajā maršrutā kursē SIA Ventspils Reiss un SIA Norma-A autobusi. Izvēlieties piemērotāko reisu un rezervējiet biļeti iepriekš vietnē www.1188.lv/satiksme vai Mobilly aplikācijā vai mājaslapā.

Vilciens
Nīnashamna-Stokholma

No Nīnashamnas stacijas stundas laikā ar vilcienu nokļūsiet Stokholmas centrālajā stacijā. Vilcieni no Nīnashamnas uz Stokholmu atiet ik pēc 30 minūtēm. Uzzināt vairāk par vilcienu atiešanas laikiem, kā arī iegadāties biļetes iespejams vietnē www.sj.se

Kā nokļūt Norvik ostā no Nīnashamnas

Ja ceļojat bez automašīnas, aicinām izmantot bezmaksas transfēru Nīnashamna-Norvik osta-prāmis.

Izbraukšanas/pienākšanas laiki var atšķirties par vidēji 5-10 minūtēm, atkarībā no prāmja pienākšanas laika un muitas kontroles.

Transfēra autobuss kursēšanas grafiks
Kerstins Taxi autobuss pasažieriem
Kerstins Taxi

Aicinām pasažierus bez maksas izmantot Kerstins Taxi transfēru ar autobusu no prāmja līdz Nīnashamnas centrālajai stacijai vai no stacijas uz prāmi. Pasažieriem, kuriem nepieciešams nokļūt Norvik ostā, tikšanās punkts ir Centralgatan un Järnvägsgatan ielu krustojumā (pretī automašīnu stāvlaukumam).