Jūras ceļojums ar 25% atlaidi

Dodieties aizraujošā piedzīvojumā uz Zviedriju vai Vāciju! Rezervējiet prāmja biļeti turp un atpakaļ ceļojumam un saņemiet 25% atlaidi automašīnai un ceļotājiem atpakaļceļa biļetē*. Šobrīd ir lielisks laiks, lai dotos uz kādu sen kārotu galamērķi vai atgrieztos sirdij tuvā vietā, jaunu un skaistu atmiņu radīšanai.

 

Dodieties braucienā pa Vāciju vai Stokholmas apkārtni ar savu auto. Apmeklējiet mājīgas kafejnīcas vai apskatiet dabu bez steigas. Trāvemindē nobaudiet maltīti kādā no jūras velšu restorāniem, savukārt Stokholmā apmeklējiet Vāsas muzeju vai Skansena zooloģisko dārzu.

 

* Atlaide netiek piemērota kajītēm, gultasvietām kajītē, sēdvietām, kā arī ostas un ekoloģijas nodevām. Atlaide atpakaļceļa biļetei ir spēkā, ja rezervācija veikta maršrutos uz/no Latvijas.

Dodieties aizraujošā piedzīvojumā uz Zviedriju vai Vāciju! Rezervējiet prāmja biļeti turp un atpakaļ ceļojumam un saņemiet 25% atlaidi automašīnai un ceļotājiem atpakaļceļa biļetē*. Šobrīd ir lielisks laiks, lai dotos uz kādu sen kārotu galamērķi vai atgrieztos sirdij tuvā vietā, jaunu...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Rezervējiet un ietaupiet!

Ceļojiet uz Zviedriju vai Vāciju

Turp un atpakaļ ceļojums par izdevīgāku cenu!

Noteikumi

Stena Line tirdzniecības noteikumi ir piemērojami visām rezervācijām. Papildinformācijai lasiet mūsu Noteikumus un nosacījumus. Noteikumi un nosacījumi.

Rezervējiet un ietaupiet!

Ceļojiet uz Zviedriju vai Vāciju

Turp un atpakaļ ceļojums par izdevīgāku cenu!

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.