Derija~Londonderija

Uzziniet, ar ko atšķiras Derija~Londonderija!

 

Ja vēl nekad neesat tur bijuši, Jums pilsēta patiks! Ja jau esat bijuši, tad jau zināt, kas padara Deriju~Londonderiju izteikti atšķirīgu no citām Apvienotās Karalistes pilsētām: tie ir cilvēki.

 

Pilsēta atrodas nedaudz atstatus no populārākajiem maršrutiem, bet viegla un ainaviska brauciena attālumā gan no Belfāstas, gan no Dublinas (nesteidzieties – tas viss ietilpst atvaļinājuma ar automašīnu izbaudīšanā). Mēs labprāt tik ļoti nereklamētu pilsētu, jo mēs vēlētos to visu paturēt sev. Taču mēs zinām, ka Jums tā patiks: tā ir maza un kompakta pilsēta, kas ietver visu lielisku brīvdienu pavadīšanai nepieciešamo: Jums nekādā gadījumā nekļūs garlaicīgi!

 

Vēstures brīnumi un kultūras pērles tur ir ikdiena: pilsētai ar tik bagāto vēsturi aiz katra stūra ir kāds stāsts. Un diezgan burtiski arī katru dienu varat izvēlēties doties ar kājām kādā no ekskursijām. Viena no populārākajām pilsētas reklāmām ir Derry Girls: šis Channel 4 seriāls padarīja pilsētas vismīļākos iemītniekus pasaulslavenus. Citi vēlas iepazīt dramatisko vēsturi, kas šo lielisko pilsētu ir padarījusi par leģendāru vietu šodien; to visu parasti stāsta košas personības ar brīnišķīgu vietējo akcentu, kuras pārzina savu pilsētu.

 

Pilsētā, kas iecelta par pirmo Apvienotās Karalistes Kultūras pilsētu 2013. gadā, māksla ir pamatā visam. Cilvēki ierodas kaut vai tikai izpētīt slavenās apgleznotās sienas – tās ir visur un atrodas pastaigas attālumā. Dienas laikā Jūs varat nesteidzīgi aplūkot pilsētas sienas un vakarā atpūsties Millennium Forum, kas piedāvā aizraujošu izklaidi, ietverot visu no komēdijas līdz pantomīmai.

 

Daudz vairāk nekā jebkurā citā vietā, ko esam apmeklējuši, ir pieejama kultūras dzīve, un to novērtē ikviens. Un Jūs redzēsiet, ka katru oktobri pilsēta apliecina, ka tā ir pasaules Helovīna galvaspilsēta, tas būs spocīgi, bet patiesi aizraujoši! – kad ikviens piedalās šajā satriecošajā izrādē.

 

Iepirkšanās ielās un centros pieejami visi slavenākie zīmoli, kurus vēlaties atrast, bet, ja meklējat kaut ko nedaudz atšķirīgu, par to parūpēsies Independent Derry! Šis radošais kolektīvs reklamē vietējos ražotājus un piegādātājus un piedāvā pircējiem balvas un atlaides; apskatiet saiti un lejupielādējiet lietotni pirms došanās ceļojumā.

 

Runājot par Independent Derry – Jūs uzzināsiet, ka pilsētā atrodams plašs radošu un gardu maltīšu piedāvājums. Šeit būs maltītes ikvienam budžetam un gardēdim – gan jautrai ģimenes vai romantiskai maltītei divatā, gan ielu pārtika vai maltītes, kuras vietējie meistari gatavo līdzņemšanai. Ziemeļīrija ir labi pazīstama ar ēdiena kvalitāti un svaigumu, un pilsēta ir tā visa centrā – ideālā vietā starp laukiem un ̨zvejniekiem, lai katru dienu pasniegtu svaigu pārtiku.

 

Ja dodaties uz Deriju, tā ir ideāla iespēja iepazīt ziemeļrietumus. Dodieties uz austrumiem, lai iepazītu ziemeļkrasta ainavisko maršrutu: pasaulslavenu ceļu, kas ved uz Milžu ceļu un vairākām citām piekrastes ainaviskām vietām. Apstājieties Portrašā, lai nopirktu kādu saldējumu vai uzspēlētu pasaulē slavenajā Royal Portrush golfa klubā, kas organizē 148. atklāto čempionātu. Dodieties uz rietumiem, lai nonāktu tieši uz Mežonīgā Atlantijas ceļa.

 

Tādējādi ar visu šo izklaidi Derijas~Londonderijas apmeklējums varētu būt tikai sākums pilnīgi neaizmirstamam ceļojumam! Kuģojiet uz Belfāstu vai Dublinu, lai sāktu savu atvaļinājumu ar automašīnu.

Uzziniet, ar ko atšķiras Derija~Londonderija!

 

Ja vēl nekad neesat tur bijuši, Jums pilsēta patiks! Ja jau esat bijuši, tad jau zināt, kas padara Deriju~Londonderiju izteikti atšķirīgu no citām Apvienotās Karalistes pilsētām: tie ir cilvēki.

 

Pilsēta atrodas nedaudz atstatus...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Ziemeļīriju

No 165.00€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Izmitināšanas vietas attēls

Da Vinci's Hotel Derry

Izmitināšanas vietas attēls

Fantastic Location to Ebrington Sq and City Centre

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Ziemeļīriju

No 165.00€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Uzziniet vairāk par galamērķiem

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.