Dodieties ar prāmi un atklājiet Ziemeļīriju

Dodieties Ziemeļīrijas piedzīvojumā!

 

Lai arī kādā ātrumā vēlētos baudīt dzīvi, dodieties ceļojumā uz Ziemeļīriju, un Jums netrūks ko darīt.

 

Kuģošana Belfāstā sniegs neaizmirstamus skatus. Apskatiet majestātiskos Hārlendas un Volfa celtņus, kas pazīstami kā Samsons un Goliāts, kur tika uzbūvēts Titānika kuģis. Nedaudz tālāk atrodas ikoniskais Belfāstas Titāniks. World Travel Awards to nosaukusi par pasaules vadošo tūrisma objektu, dodieties iekšā un uzziniet aizraujošo kuģa vēsturi, izmantojot interaktīvu pieredzi.

 

Belfāsta ir rosīgs aktivitāšu strops, kas piedāvā gan gardus ēdienus, gan skaistas viesnīcas, kā arī brīnišķīgas iepirkšanās iespējas. Dodieties uz dzīvīgo Katedrāles kvartālu un tveriet lietussargu varavīksni ārpus Duke of York bāra vai ieejiet Crown Liquor Saloon, kas ir slavenākais krogs Belfāstā, kā arī National Trust vieta.

 

Iegādājieties mākslas un amatniecības priekšmetus Sv. Džordža tirgū un nobaudiet vietējās izcelsmes produktu izteiksmīgās garšas. Neatkarīgi no tā, vai meklējat kaut ko brokastīm vai pusdienām, piedāvājums Jūs noteikti apmierinās!

 

HBO populārā seriāla Troņu spēles cienītājiem noteikti ir nepieciešams ceļojums pa Ziemeļīriju, kur varēsiet apskatīt dažas no seriāla vietām. Apskatiet Dark Hedges reālajā dzīvē vai Castle Ward, kas bija Stārku ģimenes mājvieta Vinterfelā. Apmeklējiet nesen atklāto Troņu spēļu studijas tūri Benbridžā un apskatiet šova tērpus, sākotnējās skices un rekvizītus. Aplieciniet savu uzticību Tārgārjenu (Targaryen), Stārku (Stark) vai Lanisteru (Lannister) dzimtām, iegādājoties suvenīru dāvanu veikalā.

 

Milžu ceļa krasts ir ideāla vieta piedzīvojumam. Apstājieties pie Milžu ceļa un apskatiet pasaulslavenos sešstūra akmeņus vai, ja jūtaties pietiekami drosmīgi, varbūt pat šķērsojiet Carrick-A-Rede virvju tiltu? Šī tilta šķērsošana, kas atrodas 100 pēdu augstumā virs ūdens un savienota starp klintīm, sniegs patiesi aizraujošu pieredzi!

 

Ja esat aizrautīgs golfa spēlētājs, tad vēlēsieties piedalīties izaicinošajās sacensībās Dunluce un Links laukumos Royal Portrush golfa klubā, kurā 2019. gadā notika atklātais čempionāts, kas atgriezīsies 2025. gadā. Vēl viens lielisks golfa klubs, ko apmeklēt, ir Royal County Down golfa laukums, kurā 2015. gadā notika Īrijas atklātais čempionāts.

 

Ja mīlat atpūtu dabā, Jums ir jādodas uz Mornas kalniem. Uzkāpjot Slieve Donard kalnā, kas ir augstākais kalns Ziemeļīrijā, tiksiet apbalvots ar pasakainiem skatiem uz Dublinu un Menas salu. Šeit ir daudz parku mežā, ko izpētīt, ejot kājām vai ar velosipēdu. Tie ir lieliski piemēroti, lai uzceltu telti un izbaudītu dabu tās vislabākajā veidā.

 

Vēl viena pilsēta, ko izpētīt, ir Derija–Londonderija, kas ir bagāta ar mantojumu un kultūru. Ieejiet Torņa muzejā un uzziniet pilsētas vēsturi, kā arī izbaudiet elpu aizraujošos Foila upes panorāmas skatus. Ģildes zāle ir bijusi pilsētas sirds kopš 1890. gada, apskatiet galveno zāli un skaistās vitrāžas.

 

Pa ceļam uz Deriju–Londonderiju, apstājieties Seamus Heaney HomePlace, satriecošā vietā, kas veltīta Nobela prēmijas laureāta darbiem. Un neaizmirstiet apstāties pie Derry Girl sienas gleznojuma un iegūt slaveno seriāla varoņu fotogrāfiju!

 

Neatkarīgi no tā, vai braucat ar automašīnu vai ejat ar kājām, apmeklējiet Ziemeļīriju, un fantastiskas brīvdienas, kas piepildītas ar jaunu pieredzi un atmiņām, būs garantētas. 

 

Dodieties Ziemeļīrijas piedzīvojumā!

 

Lai arī kādā ātrumā vēlētos baudīt dzīvi, dodieties ceļojumā uz Ziemeļīriju, un Jums netrūks ko darīt.

 

Kuģošana Belfāstā sniegs neaizmirstamus skatus. Apskatiet majestātiskos Hārlendas un Volfa celtņus, kas pazīstami kā Samsons un Goliāts, kur tika...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Ceļojiet uz Belfāstu

Izbaudiet ceļojumu uz Ziemeļīriju

No 165.00€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Ostu atrašanās vietas

Map showing the routes to and from Ireland
Map showing the routes to and from Ireland

Belfāstas osta (VT4) atrodas ērtā vietā, netālu no šoseju tīkla pie automaģistrāles M2 krustojuma nr. 1, nodrošinot ērtu nokļūšanu uz Belfāstas pilsētas centru un pārējo Īrijas daļu un no tās.

Belfāstas osta (VT2) atrodas ērtā vietā, netālu no šoseju tīkla pie automaģistrāles M2 krustojuma nr. 1 (apļveida krustojums Fortwilliam), nodrošinot ērtu nokļūšanu uz un no pārējām Īrijas daļām.

Atlasītie galamērķi

Ceļojiet uz Belfāstu

Izbaudiet ceļojumu uz Ziemeļīriju

No 165.00€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.