Gdiņa

Gdiņa ir lieliska!

 

Gdiņā ir viss: balto smilšu pludmales, gleznaina krastmala, pārsteidzoša modernisma arhitektūra un pilsētas ainava, kas ietver lieliskas vietas, kur paēst, iedzert un padejot. Ja esat pirmo reizi Polijā, Gdiņa sniegs Jums ieskatu par to, ko šī pārsteidzošā valsts var piedāvāt. Tā ir arī lieliska vieta, kur sākt vai beigt ceļojumu.

 

Gdiņa ir vistālāk uz ziemeļiem esošā Trīspilsētas daļa, kurā ietilpst arī Sopota un Gdaņska. Tā ir arī viena no jaunākajām pilsētām Polijā – pirms mazāk nekā 100 gadiem Gdiņa bija neliels zvejnieku ciematiņš. Pilsēta, kuru redzat šodien, lielākoties tika uzcelta pēc Pirmā pasaules kara, un vadošie arhitekti un pilsētplānotāji to bija iecerējuši kā avangarda “pilsētu no jūras”. Tas ir viens no nedaudzajiem pilsētu centriem pasaulē, kas projektēts un būvēts modernisma stilā. Ja esat arhitektūras cienītājs, Jūs būsiet savā elementā!

 

Labākais veids, kā iepazīt pilsētu, ir pastaigāties pa to un iepazīt pilsētas jūrasbraucēju kultūras mantojumu. Leģendārais Gdiņas jūras ceļš ir populārs tūristu vidū, un tajā ir eksponāti, kas ir līdz 300 gadus veci. Šeit ir pietauvots Otrā pasaules kara iznīcinātājs ORP Blyskawica, kas ir vecākais šāda veida iznīcinātājs pasaulē. Varat arī apmeklēt Dar Pomorza – skaistu, 1909. gadā būvētu poļu burinieku. Gdiņas jahtu piestātnē notiek arī ikgadējs filmu festivāls, pateicoties kuram pilsēta tiek dēvēta par “Polijas Kannām”. Izvēlieties pareizo ceļojuma laiku un varēsiet redzēt dažas zvaigznes!

 

Tomēr patiesais Gdiņas kalendāra akcents ir ikgadējie Jūras svētki, kas notiek katru gadu jūnijā. Laivu braucieni pa Gdaņskas līci, nakts jahtu parāde, ekskursija pa kuģiem, izstādes un koncerti sniegs neaizmirstamus iespaidus!

 

Šī ir arī pilsēta dabas mīļotājiem un ģimenēm. Veltiet laiku, lai izpētītu pludmales meža rezervātu pie Kepa Redlowska un Orlowski klintis – tur ir daudz vietas pastaigām vai nopietnākiem pārgājieniem. Ja dodaties pastaigā ar bērniem, Marszewo meža botāniskais dārzs noturēs viņu interesi ar saistošām izglītojošām aktivitātēm un rosinās interesi par ilgtspējīgu attīstību.

 

Pludmalē ir arī pilsētas rotaļu laukums, un ģimenes var baudīt pasakainus skatus uz Baltijas jūru kādā no krastmalas kafejnīcām vai restorāniem. Skaistais mols un gājēju promenāde piedāvā plašākas iespējas izstaipīt kājas. Zinātnes muzejs, Experyment, un akvārijs piedāvā iespēju paplašināt savu redzesloku – un bērniem patiks tie visi!

 

Lai gūtu vislabāko skatu uz pilsētu, ir vērts uzkāpt Kamienna Góra stāvajā kalnā un baudīt panorāmu.    

 

Gdiņas osta ir vieta, caur kuru daudzi cilvēki atstāj Polijas krastus, un Emigrācijas muzejs pēta emigrantu maršrutus un atzīmē viņu ieguldījumu pasaulē.  

 

Gdiņa piedāvā Polijas slaveno silto viesmīlību, taču, ja Jūs īpaši interesē autentiskas ēstuves, meklējiet Kulinārijas centra maršrutu. To ir izveidojuši cilvēki, kas aizrāvušies ar ēdienu gatavošanu, un tas palīdzēs Jums atrast labāko vietējo virtuvi.

Gdiņa ir lieliska!

 

Gdiņā ir viss: balto smilšu pludmales, gleznaina krastmala, pārsteidzoša modernisma arhitektūra un pilsētas ainava, kas ietver lieliskas vietas, kur paēst, iedzert un padejot. Ja esat pirmo reizi Polijā, Gdiņa sniegs Jums ieskatu par to, ko šī...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Ceļojiet ar Stena Line prāmjiem

Izbaudiet ceļojumu uz Poliju

No 83.20€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Izmitināšanas vietas attēls

Hotel Gdynia Boutique

Izmitināšanas vietas attēls

Sea Premium Apartments

Izmitināšanas vietas attēls

Hotel Gdynia Boutique

Izmitināšanas vietas attēls

Apartamenty Pomorski Park Technologiczny

Izmitināšanas vietas attēls

Studio Natureza by 3City Rentals

Izmitināšanas vietas attēls

Mercure Gdynia Centrum

Ceļojiet ar Stena Line prāmjiem

Izbaudiet ceļojumu uz Poliju

No 83.20€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Uzziniet vairāk par galamērķiem

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.