Polija ar prāmi – lai Jūsu ceļojums sākas!

Vieta nostāk!

 

Oficiāli Polijas Republika, šī skaistā valsts ir mājvieta daudzām pilsētām, daudzveidīgām zemēm un jūras ainavām, un būs viena no vissiltākajām uzņemšanas vietām Eiropā. Brauciet ar mums no Karlskrūnas Zviedrijā, un Gdiņa būs Jūsu pirmā pietura ceļojumā, kas noteikti būs episks…

 

Polija ir nepārspējama ar gleznainiem maršrutiem. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties braukt ar automašīnu vai doties pārgājienā, Jums ir jāizpēta simtiem kilometru garā krasta līnija – un tā ietver dažas no iespaidīgākajām pludmalēm pasaulē. Gdiņa ir populārs tūristu apgabals vasarā, un tai ir viena no labākajām pludmalēm valstī.

 

Un, lai gan Polija bieži tiek uzskatīta par līdzenu valsti, diezgan lielu daļu no tās aizņem kalnu grēda, tostarp, Tatri, Karpati, Sudeti Beščadi un Sventokšiskas kalni. Tatri, kuri ir viszināmākie, stiepjas pāri Polijai un Slovākijai, un augstākā virsotne ir Gerlaha. Zakopanes pilsēta atrodas kalnu pakājē Polijas dienvidos un ir vispopulārākais kūrorts vasarā kalnā kāpēju un pārgājienu mīļotāju vidū, bet ziemā to iecienījuši slēpotāji un snovbordisti. No šejienes uz Kašprovi virsotni un Gubaluvku var nokļūt, izmantojot vagoniņu un funikulieri. Zakopane ir pazīstama arī ar savu unikālo arhitektūru – skaistām koka kotedžām, kas lielākoties celtas pagājušā gadsimta mijā, un neticamo tirgu, kurā var nogaršot reģionālos ēdienus.

 

Jūs varētu būt pārsteigti, uzzinot, ka Polijā ir vienīgais tuksnesis Centrāleiropā. Blentovas tuksnesis, kas atrodas starp Krakovu un Katovici, ir pazīstams kā Polijas Sahāra. Šeit varat doties izjādēs ar zirgiem, pārgājienā vai vienkārši nofotografēties – ir pieejamas izglītojošās takas, piknika vietas un skatu torņi, no kuriem var iegūt perfektu kadru.

 

Polijā ir arī vismaz 16 pasaules mantojuma vietas, no kurām dažas atrodas Krakovā, Varšavā, Veličkā un Belovežas gāršā. Esot Polijā, daudzi cilvēki dodas svētceļojumā arī uz Aušvicu–Birkenavu, memoriālu un muzeju, kas interesē vēsturniekus, humanitāros speciālistus un visus, kuri vēlas labāk izprast pēckara Eiropu un pasauli kopumā. 

 

Polijā atrodas arī viena no lielākajām pilīm pasaulē – Malborkas pils, kura atrodas netālu no Gdaņskas. Tā ir vēl viena no Polijas UNESCO Pasaules mantojuma vietām.

 

Ir vēl daudzas brīnišķīgas pilsētas, kuras varat atklāt savā Polijas ceļojumā. Tajās visās ir pārsteidzoša arhitektūra un rosīgi pilsētas laukumi, taču katra piedāvā atšķirīgu Polijas garšu. Mūsdienās Varšava ir plaša metropole, kurā poļu kultūra sajaucas ar globālām ietekmēm, lai piedāvātu labāko no visām pasaulēm. Tā ir Polijas lielākā pilsēta, un tomēr Jums patiks vecpilsētas miers ar baznīcu un pili.

 

Gardēžiem patiks izpētīt Polijas ļoti atšķirīgo virtuvi – tā ir gatavošana mājās ar kalorijām bagātu pieskārienu! Poļu delikateses - bagātīgas un ar lielu gaļas daudzumu - ietver Pierogi klimpas, Bigos sautējumu, Kielbasa desu, Oscypek kūpināto sieru un Paczki – poļu virtuļus. Jūs arī atklāsiet, ka Polija ir patiešām lieliska vieta, kur nobaudīt maltīti, iepirkties un palikt pa nakti par izdevīgām cenām! 

Vieta nostāk!

 

Oficiāli Polijas Republika, šī skaistā valsts ir mājvieta daudzām pilsētām, daudzveidīgām zemēm un jūras ainavām, un būs viena no vissiltākajām uzņemšanas vietām Eiropā. Brauciet ar mums no Karlskrūnas Zviedrijā, un Gdiņa būs Jūsu pirmā pietura ceļojumā, kas...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Ceļojiet ar Stena Line prāmjiem

Izbaudiet ceļojumu uz Poliju

No 83.20€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Ostu atrašanās vietas

Map showing the routes to and from Poland

Stena Line Gdiņas osta atrodas Polijas ziemeļaustrumos aptuveni 40 km uz ziemeļiem no Gdaņskas. Osta ir viegli sasniedzama no automaģistrāles S6, un tajā ir pieejams sabiedriskais transports.

 

Paziņojums pasažieriem bez automašīnas vai ar velosipēdu. Tā kā Karlskronā notiek celtniecības darbi, pasažieriem bez automašīnas vai ar velosipēdu tiks pārvadāti starp mūsu termināli uz prāmi nogādās ar autobusu. Pasažieriem, kuri ieradušies Karlskronā no Gdiņas jāņem vērā, ka izkāpšana var aizņemt līdz 1 stundai. Lūdzu, ņemiet to vērā, plānojot tālāko ceļu. Mūsu apkalpes locekļi transportēs velosipēdus uz un no prāmja, un, ierodoties terminālī, tos varēs paņemt. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!  

Atlasītie galamērķi

Ceļojiet ar Stena Line prāmjiem

Izbaudiet ceļojumu uz Poliju

No 83.20€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.