Rezervēt biļeti

Restorāni un bāri

Izsalcis vai izslāpis jūs noteikti nepaliksiet. Uz klāja atrodami daudzi un dažādi restorāni ar dažādiem piedāvājumiem jebkurai gaumei. Netrūkst arī bāru, kuros vienmēr varēsiet iegādāties patīkami vēsu alu.


taste
Restorāns "Taste"

Unikālu garšu un aromātu virtuve. Iesakām pamēģināt vakariņu piedāvājumu ar vīnu un alu!

Plašs ēdienu un piedevu klāsts, izvēlieties sev tīkamāko maltīti, izbaudiet garšu pasauli!


Taste ›

Food_city
Restorāns "Food City"

Šajā restorānā laiku pavadīsiet labā noskaņojumā. Gaisīga atmosfēra, iespējams baudīt debešķīgu ēdienu - tas kas vairāk kā tikai pašapkalpošanās restorāns! Lieliska vieta, kur ceļojuma laikā atpūsties.


Food City ›

Metropolitan
Restorāns "Metropolitan"

Augstas klases restorāns, atrodas uz 9. klāja. Šeit iespējams baudīt ēdienu no visas pasaules. Piedāvājam arī Polijas un Zviedrijas virtuves tradicionālos ēdienus. Ēdienkarte tiek mainīta sezonāli, restorāna viesmīļi palīdzēs jums izvēlēties un atbildēs uz jūsu jautājumiem.


Metropolitan ›

c-view
Bārs "C-view"

Bārs, kurā dzirdama vislabākā mūzika jūrā! Plašas telpas ar deju grīdu, skats uz jūru, bārs, skatuve un jaunākās audio un video sistēmas. Ideāla vieta, kur atpūsties. Piedāvājam daudz un dažādus dzērienu, ko pagatavos mūsu bārmeņi.


C-View ›

Ristretto_logo
Ristretto

Uz sarunām mudinoša kafija.

Patīkams interjers, kafija ar lielisku aromātu - tas viss atrodams šeit. Piedāvājam arī itāļu sviestmaizes, saldumus un dzērienus.


Ristretto ›

Riva
Bārs "Riva"

Bārs, kas pēc formas atgādina ātrgaitas laivu. Šeit atrodams plašs itāļu virtuves ēdienu un dzērienu klāsts. Iekārtojieties ērtajos krēslos un baudiet apbrīnojamo skatu uz jūru!


Riva ›