Lūdzu, ņemiet vērā

Pirms došanās ceļā uzziniet jaunākos ceļojuma ieteikumus un ieceļošanas prasības.

Kādas maksāšanas metodes un valūtas var izmantot uz klāja?

Gandrīz visi kuģi, kas kursē starp Apvienoto Karalisti, Īriju un Nīderlandi, pieņem maksājumus eiro valūtā un vietējā valūtā, piemēram, sterliņu mārciņās (pirms ceļojuma, lūdzu, pārbaudiet maršrutu un valsts valūtu). Maksājumus var veikt skaidrā naudā, ar kredītkartēm un debetkartēm, uz kurām norādīts Maestro logotips. Uz prāmjiem Stena Britannica un Hollandica cenas ir norādītas eiro, bet maksājumus var veikt sterliņu māciņās.  Cenas mūsu maršrutos uz Apvienoto Karalisti un no tās ir norādītas sterliņu mārciņās, bet maksājumus var veikt arī eiro (vai ar kredītkarti/debetkarti).

 

Kuģi, kas kursē maršrutā Fišgārda–Roslēra, Šerbūra–Roslēra, Dānija–Zviedrija, Vācija–Latvija, Vācija–Zviedrija, Zviedrija–Latvija un Polija–Zviedrija, var norēķināties tikai ar bezskaidru naudu. Tas nozīmē, ka par pirkumiem uz klāja jūs varat maksāt tikai ar kredītkarti vai ar debetkarti, uz kuras norādīts Maestro logotips. Skaidras naudas maksājumi tiek pieņemti tikai kazino un spēļu automātos (ja tie ir pieejami).

 

Mūsu bezskaidras naudas kuģi ir:  Stena Europe (Fišgārda–Roslēra), Stena Horizon (Šerbūra–Roslēra), Stena Danica, Stena Jutlandica un Stena Vinga (Frederikshavna– Gēteborga), Stena Nautica (Grēno–Halmstade), Stena Gothica un Urd (Traveminde–Liepāja), Stena Flavia un Stena Scandica (Nīneshamna–Ventspils), Stena Germanica un Stena Scandinavica (Ķīle–Gēteborga), Mecklenburg-Vorpommern un Skåne (Rostoka–Trelleborga), Stena Nordica, Stena Spirit un Stena Vision (Gdiņa–Karlskrūna).

Contact frequently asked question icon

Saistītie jautājumi