Kādas maksāšanas metodes un valūtas var izmantot uz klāja?

Gandrīz visi kuģi, kas kursē starp Apvienoto Karalisti, Īriju un Nīderlandi, pieņem maksājumus eiro valūtā un vietējā valūtā, piemēram, sterliņu mārciņās (pirms ceļojuma, lūdzu, pārbaudiet maršrutu un valsts valūtu). Maksājumus var veikt skaidrā naudā, ar kredītkartēm un debetkartēm, uz kurām norādīts Maestro logotips. Uz prāmjiem Stena Britannica un Hollandica cenas ir norādītas eiro, bet maksājumus var veikt sterliņu māciņās.  Cenas mūsu maršrutos uz Apvienoto Karalisti un no tās ir norādītas sterliņu mārciņās, bet maksājumus var veikt arī eiro (vai ar kredītkarti/debetkarti).

 

Uz kuģiem, kuri kursē maršrutos Šerbūra–Roslēra, Dānija–Zviedrija, Vācija–Latvija, Vācija–Zviedrija, Zviedrija–Latvija, Zviedrija–Somija un Polija–Zviedrija, var norēķināties tikai ar bezskaidru naudu. Tas nozīmē, ka par pirkumiem uz klāja jūs varat maksāt tikai ar kredītkarti vai debetkarti, uz kuras norādīts Maestro logotips. Skaidras naudas maksājumi tiek pieņemti tikai kazino un spēļu automātos (ja tie ir pieejami).

 

Mūsu bezskaidras naudas kuģi ir: Stena Horizon (Šerbūra–Roslēra), Stena Danica, Stena Jutlandica un Stena Vinga (Frederikshavna– Gēteborga), Stena Nautica (Grēno–Halmstade), Stena Livia un Stena Flavia (Traveminde–Liepāja), Stena Baltica un Stena Scandica (Nīneshamna–Ventspils), Urd un Stena Gothica (Nīneshamna–Hanko), Stena Germanica un Stena Scandinavica (Ķīle–Gēteborga), Mecklenburg-Vorpommern un Skåne (Rostoka–Trelleborga), Stena Nordica, Stena Spirit un Stena Vision (Gdiņa–Karlskrūna).

Contact frequently asked question icon

Saistītie jautājumi