Kādas maksāšanas metodes un valūtas var izmantot uz klāja?

Gandrīz visi prāmji, kas kursē starp Apvienoto Karalisti, Īriju un Nīderlandi, pieņem maksājumus eiro un vietējā valūtā, piemēram, sterliņu mārciņās (pirms ceļojuma, lūdzu, pārbaudiet maršrutu un valsts valūtu). Maksājumus var veikt skaidrā naudā, ar kredītkartēm un debetkartēm. Uz prāmjiem Stena Britannica un Stena Hollandica cenas ir norādītas eiro, bet maksājumus var veikt sterliņu mārciņās.  Cenas mūsu maršrutos uz Apvienoto Karalisti un no tās ir norādītas sterliņu mārciņās, bet maksājumus var veikt arī eiro (vai ar kredītkarti/debetkarti).

 

Uz prāmjiem, kuri kursē maršrutos Dānija–Zviedrija, Vācija–Latvija, Vācija–Zviedrija un Zviedrija–Latvija, var norēķināties tikai ar bezskaidru naudu. Tas nozīmē, ka par pirkumiem uz klāja Jūs varat maksāt tikai ar kredītkarti vai debetkarti. Skaidras naudas maksājumi tiek pieņemti tikai kazino un spēļu automātos (ja tie ir pieejami).

 

Mūsu bezskaidras naudas prāmji ir: Stena Danica un Stena Jutlandica (Frederikshavna–Gēteborga), Stena Nautica (Grēno–Halmstade), Stena Livia un Stena Flavia (Trāveminde–Liepāja), Stena Baltica un Stena Scandica (Nīnashamna–Ventspils), Stena Germanica un Stena Scandinavica (Ķīle–Gēteborga), Mecklenburg-Vorpommern un Skåne (Rostoka–Trelleborga) un Stena Vision (Roslēra–Šerbūra).

 

Prāmji maršrutā starp Poliju un Zviedriju (Karlskrūna–Gdiņa)

Uz prāmjiem Stena Spirit, Stena Ebba un Stena Estelle maksājumus var veikt skaidrā naudā, izmantojot šādu valūtu:

- Polijas zloti (PLN)

- Zviedrijas kronas (SEK)

- Eiro (EUR)

- Norvēģijas kronas (NOK)

Uz klāja iespējams norēķināties arī ar debetkarti vai kredītkarti, kā arī ar digitālo maku, piemēram, Apple Pay vai Google Pay.