Rezervēt biļeti

Laipni lūdzam uz klāja


restorans
Restorāns

Uz Stena Line prāmja “Scottish Viking” ierīkots ērts pašapkalpošanās restorāns, kurā Jūs varēsiet baudīt gardas, svaigas un pilnvērtīgas maltītes, gan brokastīs, gan pusdienās, gan vakariņās. Restorānā darbojas lieliski pavāri, kuri pasniegtais ēdiens būs tikpat gards kā mājās gatavots.

Pusdienas uz prāmja
Maltīšu piedāvājums

Rezervē vakariņu un brokastu komplektu iepriekš un ietaupi! Tagad iepriekš rezervējot maltīšu komplektu, tas izmaksās tikai EUR 15,00. Rezervējot atsevišķi - vakariņas EUR 13,00, brokastis EUR 7,00.

restorans_2
Atpūtas zona

Esot ceļā ir svarīgi, lai brauciens neliktos nogurdinošs. Ceļā no Latvijas uz Zviedriju uz prāmja “Stena Flavia” ir ierīkota ērta un komfortabla atpūtas zona, kurā ikviens pasažieris var pienācīgi atpūsties un relaksēties, lasīt dažādus žurnālus, kā arī sekot līdzi jaunākajām ziņām.


VEIKALS
Veikals

Prāmja veikalā iespējams iegādāties augstas kvalitātes atpazīstamu zīmolu parfimērijas preces, dažādus alkoholiskos dzērienus no plaši pazīstamiem ražotājiem, kā arī saldumus par izdevīgām cenām. Veikalā varēsiet iegādāties arī suvenīrus par piemiņu no ceļojuma.