Rezervēt biļeti

Prāmji maršrutā Ventspils-Nīnashamna

Stena Flavia un Stena Livia

Zviedrijas galvaspilsētas Stokholmas piepilsētā Nīnashamnā iespējams nokļūt no Ventspils ostas 24 reizes nedēļā ar prāmjiem Stena Livia un Stena Flavia. Uz abiem prāmjiem pieejamas dažādu kategoriju kajītes – izvēlieties sev piemērotāko un izbaudiet ceļojumu! Piedāvājam nobaudīt arī gardu maltīti restorānā vai picērijā, vai izvēlēties uzkodas un dzērienus no piedāvājuma klāsta bārā. Prāmja veikalā varēsiet iegādāties saldumus, alkoholiskos dzērienus, kā arī parfimērijas preces no pazīstamiem zīmoliem.


PAŠAPKALPOŠANĀS RESTORĀNS
Pašapkalpošanās restorāns

Piedāvājam brokastīs, pusdienās un vakariņās Baltijas valstu reģionālās virtuves ēdienus un dzērienus. Rezervējiet maltītes jau iepriekš vai pārbrauciena laikā.

VIKING BĀRS
Bārs

Nobaudiet kafiju vai kokteili, pavadot laiku bārā ar skatu uz Baltijas jūru. Piedāvājumā plašs alkoholisko un bezalkoholisko dzērienu klāsts, kā arī dažādas uzkodas.

VEIKALS
Veikals

Prāmja veikalā iespējams iegādāties augstas kvalitātes atpazīstamu zīmolu parfimērijas preces, dažādus alkoholiskos dzērienus no plaši pazīstamiem ražotājiem, kā arī saldumus par izdevīgām cenām. Veikalā varēsiet iegādāties arī suvenīrus par piemiņu no ceļojuma.

Suns uz klāja
Ceļo ar mājdzīvniekiem

Ņem līdzi arī savu mīluli! Uz prāmja pieejamas kajītes, kurās atļauts uzturēties arī mājdzīvniekiem.

Bezmaksas Wi-Fi
Bezmaksas Wi-Fi

Jūsu ērtībai prāmja publiskajās zonās pieejams bezmaksas Wi-Fi

Bērnu rotaļu istaba
Bērnu rotaļu stūrītis

Paši mazākie ceļotāji pārbrauciena laikā ir gaidīti bērnu rotaļu stūrītī.