Rostokas osta

Zum Fährterminal 1, Überseehafen, DE – 18147, Rostoka, Vācija
Zum Fährterminal 1, Überseehafen, DE – 18147, Rostoka, Vācija

Rostokas osta Vācijas Baltijas jūras krastā atrodas autoceļa A19 pašā galā, un tā ir ērti sasniedzama ar automašīnu. Pasažieriem bez automašīnas, ir pieejami arī regulāri autobusu satiksmes savienojumi.

Darba laiks

pirmdiena - sestdiena: 05:30 - 22:30

svētdiena: 08:15 - 22:00

Atrašanās vieta

GPS: 54.141775, 12.104687

 

Adrese: Zum Fährterminal 1, Überseehafen, DE – 18147, Rostoka, Vācija.

 

Ja braucat no Lībekas, izvēlieties autoceļu A20 virzienā uz Rostoku un turpiniet braukt pa autoceļu A19 virzienā uz “Rostocker Kreuz”. Izvēlieties nobrauktuvi, kas apzīmēta ar “Rostock Überseehafen”, un sekojiet norādēm virzienā uz “Ost-West-Straße”, līdz nokļūsiet Stena Line prāmju terminālī.

 

Ja braucat no Berlīnes, brauciet pa autoceļu A24, līdz sasniegsiet krustojumu Wittstock/Dosse ar A19. Turpiniet braukt pa autoceļu A19, līdz redzēsiet zīmes “Rostock Überseehafen”, pēc tam sekojiet norādēm virzienā uz “Ost-West-Straße”, līdz nokļūsiet Stena Line prāmju terminālī.

 

Dažādu autostāvvietu pārskats atrodams šeit: www.rostock-port.de/rostock-port-gmbh/parkplaetze.

Ja braucat no centrālās stacijas, varat izvēlēties vilcienu S-Bahn (virzienā uz Warnemünde) un izkāpt pieturā Lütten Klein. Tāpat varat izvēlēties 45. maršruta autobusu (virzienā uz Warnowblick) un izkāpt pieturā Seehafen Fähre. No pirmdienas līdz piektdienai šis autobuss kursē reizi 30 minūtēs, savukārt sestdien un svētdien – reizi stundā.

 

Ja braucat no dienvidu centrālās stacijas, varat izmantot 49. maršruta autobusu, kas kursē caur Kröpeliner Tor un Dierkower Kreuz tieši uz ostu. Izkāpiet pieturā Seehafen Fähre. No pirmdienas līdz piektdienai šis autobuss kursē reizi 60 minūtēs, savukārt sestdien un svētdien – reizi 120 minūtēs.

 

Tāpat varat izmantot 19. maršruta autobusu līdz pieturai Dierkower Kreuz, kurā var nokļūt ar 3. un 4. maršruta tramvaju (kursē no pirmdienas līdz piektdienai ik pēc 60 minūtēm). Izkāpiet pieturā Seehafen Fähre.

 

Lūdzu, ņemiet vērā, ka no termināļa līdz prāmjiem neved gājēju celiņš. No termināļa ēkas atiet termināļa autobuss 30 minūtes pirms atiešanas laika.

 

Varat nokļūt Rostokā lēti un ērti, izmantojot FlixBus zaļos autobusus. Visi atiešanas punkti Jūsu individuālai nokļūšanai Rostokā ir atrodami vietnē www.FlixBus.de.

Tickets & reservations

Icon
Title
Biļetes un rezervācijas

Toilets

Icon
Title
Tualetes

Coffee shop

Icon
Title
Kafejnīca

Short Term Car Park (Free)

Icon
Title
Īstermiņa autostāvvieta (bezmaksas)

Short term car park (payable)

Icon
Title
Īstermiņa autostāvvieta (maksas)

Long term car park (payable)

Icon
Title
Ilgtermiņa autostāvvieta (maksas)

Drop off area

Icon
Title
Pasažieru izkāpšanas zona

ATM

Icon
Title
Bankomāts

Restaurant

Icon
Title
Restorāns

Bureau de change

Icon
Title
Valūtas maiņas punkts

Border shop

Icon
Title
Duty Free veikals

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.