Lūdzu, ņemiet vērā

Pirms došanās ceļā uzziniet jaunākos ceļojuma ieteikumus un ieceļošanas prasības.

Belfāstas osta (uz Liverpūli)

Belfāstas osta (VT2) atrodas ērtā vietā, netālu no šoseju tīkla pie automaģistrāles M2 krustojuma nr. 1 (apļveida krustojums Fortwilliam), nodrošinot ērtu nokļūšanu uz un no pārējām Īrijas daļām.

Tickets & reservations

Image
Title
Biļetes un rezervācijas

Toilets

Image
Title
Tualetes

Baby changing facilities

Image
Title
Mazuļu pārtīšanas telpa

Passenger Lounge

Image
Title
Pasažieru atpūtas zona

Coffee shop

Image
Title
Kafejnīca

Vending machines

Image
Title
Tirdzniecības automāti

Wi-Fi

Image
Title
Bezmaksas Wi-Fi

Disability assistance

Image
Title
Palīdzība personām ar invaliditāti

Short Term Car Park (Free)

Image
Title
Īstermiņa autostāvvieta (bezmaksas)

Drop off area

Image
Title
Pasažieru izkāpšanas zona

Disabled toilets

Image
Title
Tualetes telpas personām ar invaliditāti

Atrašanās vieta

GPS: 54.630042, -5.892759

 

Stena Line Belfāstas terminālis ir ērti izvietots netālu no šoseju tīkla blakus M2 maģistrāles krustojumam nr. 1 (apļveida krustojums Fortwilliam). Uz šosejām un tuvumā esošajiem ceļiem ir izvietotas skaidras norādes “Stena Line”, kas palīdzēs mūs atrast.

 

Ir pieejama īstermiņa autostāvvieta ar ierobežotu stāvvietu skaitu. Papildu vietas ir pieejamas Belfāstas–Kērnrainas terminālī, kas atrodas mazāk nekā 1 jūdzes attālumā.

 

Visas personas, kas iebrauc šajā autostāvvietā, izmanto to uz savu atbildību. Stena Line neuzņemas nekādu atbildību par zaudējumiem, kaitējumu vai bojājumiem, kas tiek autostāvvietā izraisīti transportlīdzekļiem vai tajos atstātajām mantām.

Nav tieša vilcienu savienojuma ar Stena Line Belfāstas termināli

“Translink” nodrošina metro servisu (96) no pieturas Upper Queen Street netālu no Belfāstas pilsētas domes uz termināli katru dienu ar reisiem, kas atiet plkst. 7.30, 11.30, 15.30 un 19.30, kā arī noklūšanu atpakaļ. Brauciens ilgst aptuveni 22 minūtes.  Noklikšķiniet šeit, lai skatītu pilnu informāciju par sarakstu.

 

Lūdzu, ņemiet vērā: Stena Line terminālis reisiem no Belfāstas uz Liverpūli atrodas ceļa West Bank Road vidū. Terminālis reisiem no Belfāstas uz Kērnrainu atrodas ceļa West Bank Road galā.

Taksometrus var rezervēt iepriekš, izmantojot FonaCAB

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.