Ķīles osta

KG Schwedenkai, 1 24103, Ķīle, Vācija
KG Schwedenkai, 1 24103, Ķīle, Vācija

Ķīles osta atrodas Vācijas Baltijas jūras piekrastē, un tajā var ērti nokļūt pa automaģistrāli A7 un citiem galvenajiem autoceļiem. Pastāv labi savienojumi ar sabiedriskā transporta līnijām, jo galvenā dzelzceļa un autobusu stacija atrodas tikai 10 minūšu gājiena attālumā no termināļa.

Darba laiks

pirmdiena - piektdiena: 14:00 - 19:00

sestdiena - svētdiena: 14:00 - 18:00

Atrašanās vieta

GPS: 54,31999, 10.139069

 

Adrese: Stena Line GmbH & Co. KG Schwedenkai, 1 24103, Ķīle, Vācija.

 

Braucot no dienvidiem, izmantojiet automaģistrāli A7 virzienā uz Hamburgu/Flensburgu caur Elbas tuneli. Turpiniet braukt pa autoceļu A215 virzienā uz "Kiel Zentrum/Fähren". Ieņemiet labo joslu, kas ved taisni. Šķērsojiet vairākus krustojumus, pēc tam pamanīsiet degvielas uzpildes staciju ceļa labajā pusē. Nogriezieties nākamajā krustojumā ar luksoforu (tajā ir kafejnīca uz stūra). Ieņemiet kreiso joslu un sekojiet norādēm “Gothenburg”.

Uz Ķīles centrālo staciju kursē vairāki vietējās un tālsatiksmes vilcieni. Reģionālie vilcieni kursē no Hamburgas reizi stundā (brauciena laiks: viena stunda un 15 minūtes). Dzelzceļa stacija atrodas tieši fjordā pilsētas centrā. Stena Line terminālis atrodas mazliet tālāk nekā 800 m gājiena attālumā pa Kaistraße, vai arī varat izmantot īsu pārbraucienu ar autobusu (vairākas līnijas, kas pietur pieturās ar nosaukumu "Bootshafen" vai "Holstenbrücke").

 

Papildinformāciju skatiet vietnē www.bahn.de.

Varat nokļūt Ķīlē lēti un ērti, izmantojot FlixBus zaļos autobusus. Visi atiešanas punkti Jūsu ceļojumam uz Ķīles ostu ir atrodami vietnē www.FlixBus.de.

Terminālis atrodas gājiena attālumā no pilsētas centra un galvenās vilcienu stacijas. Ja vēlaties izmantot taksometru uz termināli vai no tā, pasūtiet Vineta Taxis pa tālruni +49 431 7 70 70.

Tickets & reservations

Icon
Title
Biļetes un rezervācijas

Toilets

Icon
Title
Tualetes

Passenger Lounge

Icon
Title
Pasažieru atpūtas zona

Disability assistance

Icon
Title
Palīdzība personām ar invaliditāti

Short term car park (payable)

Icon
Title
Īstermiņa autostāvvieta (maksas)

Long term car park (payable)

Icon
Title
Ilgtermiņa autostāvvieta (maksas)

Drop off area

Icon
Title
Pasažieru izkāpšanas zona

Disabled toilets

Icon
Title
Tualetes telpas personām ar invaliditāti

Restaurant

Icon
Title
Restorāns

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.