Dublinas osta

Adrese: Terminal 2, Alexandra Rd, Dublin Port, Dublina, D01 WD28, Īrija.
Adrese: Terminal 2, Alexandra Rd, Dublin Port, Dublina, D01 WD28, Īrija.

Dublinas osta ir izbūvēta īpaši Stena Line Superferries prāmjiem. Stena Line prāmju terminālis Dublinā atrodas 6km (4 jūdžu) attālumā uz austrumiem no Dublinas centra. Uz visiem galvenajiem ceļiem, kas ved uz ostu, ir izvietotas skaidras norādes.

Darba laiks

pirmdiena - svētdiena: 05:30 - 02:30

Tickets & reservations

Icon
Title
Biļetes un rezervācijas

Toilets

Icon
Title
Tualetes

Baby changing facilities

Icon
Title
Mazuļu pārtīšanas telpa

Passenger Lounge

Icon
Title
Pasažieru atpūtas zona

Vending machines

Icon
Title
Tirdzniecības automāti

Wi-Fi

Icon
Title
Bezmaksas Wi-Fi

Disability assistance

Icon
Title
Palīdzība personām ar invaliditāti

Short term car park (payable)

Icon
Title
Īstermiņa autostāvvieta (maksas)

Long term car park (payable)

Icon
Title
Ilgtermiņa autostāvvieta (maksas)

Drop off area

Icon
Title
Pasažieru izkāpšanas zona

Disabled toilets

Icon
Title
Tualetes telpas personām ar invaliditāti

Atrašanās vieta

GPS: 53.349866, -6.196624

 

Adrese: 2. terminālis, Alexandra Rd, Dublin Port, Dublina, D01 WD28, Īrija.

 

Stena Line prāmju terminālis Dublinā atrodas 6km (4 jūdžu) attālumā uz austrumiem no Dublinas centra. Uz visiem galvenajiem ceļiem, kas ved uz ostu, ir izvietotas skaidras norādes.

 

Ostā ir 30 stāvvietas.

• Īslaicīgas stāvvietas cena: 2,00 EUR stundā (minimālā maksa 1,00 EUR)

• Stāvvietas maksa par dienu: 9,00 EUR par 24 stundām (vai dienas daļu)

• Ilgtermiņa stāvvietas cena: 50,00 EUR par 7 dienām

 

Ārpus termināļa ēkas ir pieejama īstermiņa stāvvieta. Biļetes var iegādāties autostāvvietas automātā, kas pieņem norēķinus ar kredītkarti/debetkarti, tā arī monētas, taču nepieņem banknotes. Lūdzu, pārliecinieties, ka Jūsu biļete sedz Jūsu paredzēto uzturēšanās ilgumu. Ir svarīgi novietot aiz automobiļa priekšējā stikla stāvvietas biļeti, kas ir derīga visā uzturēšanās laikā, pretējā gadījumā Jūsu transportlīdzekļa ritenim var tikt uzmontēts bloķētājs. Tiek veikta automašīnu bloķēšana, un soda nauda par bloķētāja noņemšanu ir 80,00 EUR. Lūdzu, ņemiet vērā, ka automātā var izmantot tikai eiro monētas. Par biļetes nozaudēšanu tiek piemērota pilna nedēļas maksa.

 

M50 maksas ceļš

M50 ir maksas ceļš bez barjerām. Tas nozīmē, ka kameras, kas izvietotas uz M50 šosejas starp 6. un 7. krustojumu, skenē Jūsu automobiļa reģistrācijas numuru un piemēro nodevu transportlīdzekļa īpašniekam.

Norēķini par šosejas nr. M50 izmantošana ir vienkārša  – lejupielādējiet lietotni M50 Quick Pay ierīcei Android vai Apple vai samaksājiet tiešsaistē vietnē eFlow.ie.

Autovadītājs ir atbildīgs par M50 nodevas samaksu līdz nākamās dienas plkst. 20:00. Ja maksājums netiek veikts norādītajā termiņā, transportlīdzekļa īpašniekam tiek piemērota soda nauda.

Nav tieša vilcienu savienojuma ar Dublinas ostu.

 

Vietā “The Point” pretī ieejai Dublinas ostā ir Luas Red Line tramvaja pietura, taču tā atrodas 40 minūšu (3,2 km) gājiena attālumā no Stena Line prāmju termināļa. Ir pieejami taksometri.

Autobusa maršruts no Stena Line 2. termināļa uz/no Dublinas centra 

 

Autobuss kursē katru dienu uz/no Georges Quay, Dublin 2.

(Autobusa pietura 135111 Georges Quay — upes pretējā pusē no Custom House un Taras ielas DART stacijas tuvumā). Skatīt autobusa pieturas atrašanās vietu

 

No Stena LineNo Dublinas centra
AtiešanaAtiešana
06:1506:45
13:0013:30
18:4519:15
00:1000:40
Cena: 3 €/£ vienā virzienā vienai personai* (Zīdaiņiem vecumā no 0 līdz 3 gadiem — BEZ MAKSAS)

 

Lūdzu, ņemiet vērā turpmāk norādīto.

  • Biļetes var iegādāties iepriekš, rezervējot tiešsaistē vietnē  stenaline.ie vai stenaline.co.uk , kā arī var iegādāties Holihedas un Dublinas Tūrisma informācijas centros vai Viesu apkalpošanas birojā (Guest Services Desk) uz klāja
  • Biļeti varat iegādāties arī tiešsaistē vietnē nolancoaches.palisis.com.
  • * Biļešu cena ir 3£, ja iegādājaties vietnē stenaline.co.uk, Holyhead ceļojumu centrā vai mūsu Viesu apkalpošanas birojā (Guest Services Desk) uz klāja, un 3€, ja pērkat vietnē stenaline.ie, autobusā (tikai maksājot ar karti) vai Dublinas ceļojumu centrā.

Dublinā ir vairākas taksometru stāvvietas, tostarp viena pie Stena Line prāmju termināļa, kur varat apturēt taksometru. Ir pieejami arī tādi tiešsaistes pakalpojumi kā Uber, FREE NOW un Bolt, kā arī vairāki pakalpojumi, kurus varat pasūtīt pa tālruni, piemēram, Dublin Dial a Cab (+353 1 80 80 800) un NCR (+353 1 67 72 222).

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.