Hārvičas osta

Harwich International Port on Parkeston Quay, Hārviča, Eseksa, CO12 4SR, Apvienotā Karaliste
Harwich International Port on Parkeston Quay, Hārviča, Eseksa, CO12 4SR, Apvienotā Karaliste

Mūsu starptautiskā osta Hārvičā atrodas 137 kilometru attālumā uz ziemeļaustrumiem no Londonas, Eseksas piekrastē. Tajā var ērti nokļūt ar automašīnu pa ceļiem A12 un A120, kā arī ar vilcienu.

 

Apmeklējiet mūsu Duty Free Shop ostā

Ja ceļojat ar automašīnu, varat ne tikai sagaidīt lieliskus ietaupījumus uz klāja, bet arī veikt lielākus pirkumus mūsu Duty Free veikalos ostās! Varat atrast īpašus piedāvājumus lielākiem pirkumiem, kas ir pieejami tikai ostās – Holihedā, Fišgārdā un Harvičā.

Vienkārši novietojiet automašīnu stāvvietā, iegādājieties Duty Free atļauto apjomu un ļaujiet savai automašīnai paveikt smago darbu, lai Jums tas nebūtu jādara! Mūsu Duty Free ostu veikali vienmēr ir atvērti pasažieriem.

 

Aplūkojiet Duty Free atļautos apjomus šeit vai jautājiet darbiniekam, kurš ar prieku Jums palīdzēs. 

 

Veiksmīgus pirkumus!

Darba laiks

Pirmdiena–svētdiena: 06:00–23:00

Atrašanās vieta

GPS: 51.946494, 1.252731

 

Adrese: Hārvičas starptautiskā osta, Parkeston Quay, Hārviča, Eseksa, CO12 4SR, Apvienotā Karaliste.

 

Brauciet pa autoceļu A14, līdz pietuvosieties Ipsvičai, pēc tam uzbrauciet uz autoceļa A12 virzienā, kas apzīmēts ar zīmēm uz “Colchester” un “London”.

 

Brauciet pa autoceļu A12 aptuveni 19 kilometrus, pēc tam izmantojiet nobrauktuvi, kas apzīmēta ar uzrakstiem “Colchester” un “Harwich” (A120). Apļveida krustojumā pagriezieties pa kreisi un uzbrauciet uz autoceļa A120, kas apzīmēts ar uzrakstu “Harwich”. Pa autoceļu A120 nokļūsiet tieši uz Hārvičas vecpilsētā, kur būs nobrauktuves ar uzrakstiem “Harwich International Port” un “Dovercourt”.

 

No M25 brauciet pa autoceļu A12, līdz nokļūsiet Kolčesteras tuvumā. Pabrauciet garām nobrauktuvēm “Colchester West” un “Colchester Central”. Izmantojiet nākamo nobrauktuvi, kas apzīmēta ar uzrakstu “Harwich” (A120). Pa autoceļu A120 nokļūsiet Hārvičas vecpilsētā, kurā būs nobrauktuves ar uzrakstu “International Port”.

 

Autostāvvieta

Hārvičas starptautiskajā ostā ir pieejama autostāvvieta ilgtermiņa un īstermiņa auto novietošanai. 

 

Autostāvvietas maksa

  • Līdz 30 minūtēm – BEZ MAKSAS
  • Līdz 2 stundām – 1,80 £
  • Līdz 6 stundām – 3,50 £
  • Līdz 12 stundām – 5,30 £
  • Dienas cena – 8,60 £

 

Autostāvvietas norēķinu automāti pieņem maksājumus tikai ar norēķinu karti. Lūdzu, ņemiet vērā, ka par nozaudētu biļeti tiek piemērota maksa 85 £ apmērā. Lai gan tiek pieliktas visas pūles, lai nodrošinātu autostāvvietas drošību, īpašnieki atstāj transportlīdzekļus tajā uz savu atbildību.

Uzņēmuma “Greater Anglia” vilcieni nogādās Jūs tieši Hārvičas starptautiskajā stacijā, kas atrodas blakus termināļa ēkai, no kuras notiek iekāpšana Stena Line prāmī uz Nīderlandi.

 

Lai noskaidrotu, kurš uzņēmuma “Greater Anglia” vilciena maršruts savlaicīgi nogādās Jūs ostā, apmeklējiet vietni www.greateranglia.co.uk, kurā ir pieejams pilns saraksts ar stacijām un vilcienu atiešanas laikiem.

 

Ostā ir pieejamas automatizētas biļešu tirdzniecības kases visu veidu pasažieru biļešu iegādei, un tās pieņem skaidru naudu un kredītkartes.

Vietējās satiksmes autobusi apkalpo Kolčesteru un Klektonu, kā arī tuvāko Hārvičas, Portas un Doverkortas apkaimi. Tāpat ir pieejami arī satiksmes pakalpojumi ar mazāku regularitāti. Autobusu kustības saraksts ir pieejams “First Eastern”.

Tickets & reservations

Icon
Title
Biļetes un rezervācijas

Toilets

Icon
Title
Tualetes

Baby changing facilities

Icon
Title
Mazuļu pārtīšanas telpa

Vending machines

Icon
Title
Tirdzniecības automāti

Wi-Fi

Icon
Title
Bezmaksas Wi-Fi

Disability assistance

Icon
Title
Palīdzība personām ar invaliditāti

Short Term Car Park (Free)

Icon
Title
Īstermiņa autostāvvieta (bezmaksas)

Short term car park (payable)

Icon
Title
Īstermiņa autostāvvieta (maksas)

Long term car park (payable)

Icon
Title
Ilgtermiņa autostāvvieta (maksas)

Drop off area

Icon
Title
Pasažieru izkāpšanas zona

Rail tickets available

Icon
Title
Pieejamas dzelzceļa biļetes

Electric car chargers

Icon
Title
Elektromobiļu uzlādes vietas

Disabled toilets

Icon
Title
Tualetes telpas personām ar invaliditāti

Lost property office

Icon
Title
Nozaudēto lietu birojs

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.