Karlskrūnas osta

Karlskrūnas osta Zviedrijas dienvidaustrumu piekrastē ir ērti pieejama pa sauszemes ceļiem. Taču Karlskrūnai ir izcili sabiedriskā transporta savienojumi, jo šī osta atrodas citā salā, nevis pilsētas galvenajā daļā. Dzelzceļa pasažieri un personas, kuras ceļo bez auto, var nokļūt tajā ar taksometru vai autobusu.

Toilets

Image
Title
Tualetes

Passenger Lounge

Image
Title
Pasažieru atpūtas zona

Vending machines

Image
Title
Tirdzniecības automāti

Wi-Fi

Image
Title
Bezmaksas Wi-Fi

Disabled toilets

Image
Title
Tualetes telpas personām ar invaliditāti

Short term car park (payable)

Image
Title
Īstermiņa autostāvvieta (maksas)

Long term car park (payable)

Image
Title
Ilgtermiņa autostāvvieta (maksas)

Disability assistance

Image
Title
Palīdzība personām ar invaliditāti

ATM

Image
Title
Bankomāts

Children's play area

Image
Title
Bērnu rotaļu zona

Bureau de change

Image
Title
Valūtas maiņas punkts

Lost property office

Image
Title
Nozaudēto lietu birojs

Luggage storage

Image
Title
Bagāžas uzglabāšana

Atrašanās vieta

GPS: 56.1646, 15.6308

 

Adrese: Verkövägen 101, 371 65, Lyckeby, Karlskrūna, Zviedrija.

 

Braucot no Malmes, izvēlieties automaģistrāli E22, kas ved tieši uz termināli. No Gēteborgas brauciet pa automaģistrāli E6 uz Halmstādi, pēc tam pa autoceļu nr. 15 vai automaģistrāli E4 virzienā uz automaģistrāli E22. Terminālis atrodas Verkē – aptuveni 10 km attālumā no Karlskrūnas; sekojiet norādēm “Verkö” un “Gdynia” ar prāmja simbolu.

 

Ārpus galvenā Stena Line prāmju termināļa ir pieejama autostāvvieta, un tā maksā 60 SEK dienā. Varat norēķināties skaidra naudā vai izmantojot dažādas degvielas kartes. 

Karlskrūnai ir lieliski dzelzceļa satiksmes savienojumi ar apkārtējiem galamērķiem Zviedrijā. Ja vēlaties nokļūt tajā no Malmes vai Gēteborgas, brauciet ar Skånetrafiken vilcienu līdz pieturai Karlskrona C Hållplats. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, lai nokļūtu prāmju terminālī, no stacijas Jums būs jāizmanto autobusa vai taksometra pakalpojumi.

 

Plašākai informācijai, lūdzu, apmeklējiet vietni www.skanetrafiken.se.

Autobusa stacija atrodas pretī galvenajai vilcienu stacijai blakus McDonalds. Lai nokļūtu Stena Line ostā, brauciet ar 6. maršruta autobusu līdz gala pieturai, kas atrodas pie Verkes termināļa. Brauciena laiks ir aptuveni 30 minūtes.

Braucienam uz Stena Line prāmju termināli varat nolīgt taksometru; brauciens no Karlskrūnas centra ilgst aptuveni 10 minūtes. Brauciena maksa ir aptuveni 200–300 SEK.

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.