Stena Line klientu kluba Extra logotips
Stena Line klientu klubs Extra

Reģistrējieties, lai nopelnītu punktus

Pierakstieties profilā vai reģistrējieties dalībai Stena Line klientu klubā Extra, lai redzētu personalizētus piedāvājumus un nopelnītu punktus par pirkumiem pie Stena Line

Novērtējam mūsu pastāvīgos klientus

Lai izteiktu pateicību tiem klientiem, kuri visbiežāk izvēlas Stena Line pakalpojumus, esam izveidojuši īpašu mūsu lojalitātes shēmas dalības līmeni – Extra Gold. Extra Gold līmeņa dalībnieki ne vien iegūst punktus dubultā, bet var arī piekļūt šajā lapā redzamajām ekskluzīvajām priekšrocībām.

 

Pievienoties Extra Gold ir viegli – Jūs tiekat automātiski paaugstināts no Blue līmeņa uz Gold, tiklīdz esat nopelnījuši pietiekami daudz punktu 12 mēnešu periodā.

 

Ja neesat Klientu kluba Extra dalībnieks, tad varat reģistrēties šeit.

Dubultojiet punktus

Nopelniet divreiz vairāk punktu par rezervācijām un pirkumiem uz klāja — tie ir 10 punkti par katru iztērēto 1 €/1 £. Izmantojiet šos punktus, lai apmaksātu nākamos ceļojumus un iepriekš rezervētus papildpakalpojumus, piemēram, kajītes un ēdināšanu.

 

Bez apkalpošanas maksas

Vai Jūsu plāni var mainīties? Rezervējot un veicot izmaiņas rezervācijās ar mūsu klientu apkalpošanas centra un ostu palīdzību, Gold līmeņa dalībnieki var nemaksāt apkalpošanas maksu. Jūs vienkārši būs jāsedz cenas starpība (ja tāda veidosies) un izmaiņu veikšanas maksa atbilstoši savam tarifa tipam.