Klientu klubi

Izmantojiet priekšrocības, ceļojot ar Stena Line!

 

Neatkarīgi no tā, vai ceļojat darījumu vai atpūtas nolūkos, Jūs kā regulārais ceļotājs varēsiet izbaudīt papildu priekšrocības, reģistrējoties kādā no Stena Line klientu lojalitātes programmām.

 

Dalība Extra klientu klubā ir pilnīgi bez maksas, un Jūs kā Extra kluba dalībnieks varat nekavējoties izbaudīt Stena Line piedāvātās priekšrocības ceļojuma laikā. Jūs nopelnīsiet punktus par biļetēm un pirkumiem uz prāmja klāja, ko varēsiet izmantot turpmākiem ceļojumiem, kā arī iegūsiet citas dalībnieku priekšrocības.  Dalība klientu klubā Extra sniedz Jums iespēju tiešsaistē skatīt savas rezervācijas, pārbaudīt punktu bilanci un sava konta vēsturi.  Reģistrējieties jau šodien un sāciet pelnīt!

 

Dalība mūsu Business Traveller programmā* sniegs Jums atlaides Economy, Flexi un Premium tarifa biļetēm. Programmas dalībniekiem nav nepieciešamības uzrādīt klienta karti, un mūsu tiešsaistes rezervāciju sistēma sniedz piekļuvi vairākiem norādītajiem lietotājiem, ļaujot viegli piekļūt tiešsaistes rezervāciju sistēmai un ceļojumu pārvaldībai.

 

Piesakieties Business Traveller kontam* un sāciet izmantot priekšrocības, ko sniedz ietaupījumi par regulāru ceļošanu.

 

 

* Mūsu Business Traveller programma ir pieejama šādās valstīs: Apvienotā Karaliste, Dānija, Īrija, Latvija, Lietuva, Nīderlande, Polija, Vācija, Zviedrija.