Klientu klubi

Izmantojiet priekšrocības, ceļojot ar Stena Line!

 

Neatkarīgi no tā, vai dodaties komandējumā vai atpūtas braucienā, Jūs kā regulārs pasažieris varēsiet izbaudīt papildu priekšrocības, reģistrējoties kādā no Stena Line klientu lojalitātes programmām.

 

Klientu klubs Extra

Dalība klientu klubā Extra ir bezmaksas, un kā Extra dalībnieks varat baudīt priekšrocības uzreiz, ceļojot ar Stena Line.

 

Jūs nopelnīsiet punktus, kurus varat izmantot turpmāko ceļojumu apmaksai, kā arī izmantot mūsu īpašos piedāvājumus dalībniekiem uz klāja un citas dalībnieka priekšrocības. Dalība klientu klubā Extra nodrošina Jums iespēju skatīt rezervācijas, pārbaudīt punktu atlikumu un konta vēsturi tiešsaistē.

 

Uzziniet vairāk vai reģistrējieties, lai sāktu pelnīt Extra punktus!

Business Traveller

Dalība mūsu programmā Business Traveller* sniegs Jums atlaides Economy, Flexi un Premium tarifa biļetēm. Programmas dalībniekiem nav nepieciešamības uzrādīt klienta karti, un mūsu tiešsaistes rezervāciju sistēma sniedz piekļuvi vairākiem norādītajiem lietotājiem, ļaujot viegli piekļūt tiešsaistes rezervāciju sistēmai un ceļojumu pārvaldībai.

 

Uzziniet vairāk vai reģistrējieties, lai sāktu pelnīt Business Traveller punktus!

 

* Mūsu programma Business Traveller ir pieejama šādās valstīs: Apvienotā Karaliste, Dānija, Īrija, Latvija, Nīderlande, Polija, Vācija, Zviedrija.