Izbaudiet dienas ceļojumu uz Zviedriju

Ko varat apskatīt vienas dienas laikā?  Dodieties dienas ceļojumā uz Gēteborgu no Frederikshavnas vai nu ar kājām vai automašīnu un ietaupiet līdz 50% no standarta cenas!

Gēteborga ir pazīstama ar tās kanāliem, zaļajiem bulvāriem un šaurām gājēju ieliņām – un tā ir lieliska pilsēta, kur pavadīt dienu.   Pilsēta ir slavena ar mākslu un vēsturi, tāpēc Jums būs jāizvēlas starp daudzajām galerijām un muzejiem, ko izpētīt.  Ja Jums tuvāka iepirkšanās, dodieties uz Södra Larmgatan, Vallgatan un Kungsgatan tirdzniecības ielām.  Gēteborga ir īsta gardēžu pilsēta ar daudziem lieliskiem restorāniem – esot tur, nepalaidiet garām iespēju apmeklēt Feskekorka zivju tirgu. Un visbeidzot, Liseberg – slavenais atrakciju parks ar tā daudzajiem nobraucieniem un apskates objektiem būs jautra vieta visiem.  Liseberg svētku un festivālu atmosfēra Ziemassvētkos ar tā tirdziņiem, šoviem un miljoniem gaismu raisīs patiešām brīnišķīgas sajūtas.

Gēteborga gaida – rezervējiet savu ceļojumu jau šodien!

 

Ja esat 16 vai 17 gadus vecs(-a) un ceļojat bez vecākiem, Jums jāņem līdz vecāku izsniegta pilnvara.

Izbaudiet Gēteborgu

Izbaudiet dienu Zviedrijā

No 60 € /Auto+1

Nepalaidiet garām šo pasakaino piedāvājumu!

Izbaudiet Gēteborgu

Izbaudiet dienu Zviedrijā

No 60 € /Auto+1

Atiešana
Atgriešanās

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.