Diena Zviedrijā

Dodieties mini kruīzā uz Zviedriju un izbaudiet piedzīvojumu jūrā! Jūs gaida viena diena ekskursijai un divas naktis uz klāja. Zviedrijas pilsēta Karlskrūna ir uzcelta uz 33 salām un ir slavena ar tās UNESCO pasaules mantojuma pieminekļiem. Ar divām naktīm uz ērta, liela kuģa klāja un veselu dienu, lai iepazītu Karlskrūnu un apkārtējo Zviedrijas ainavu, šajā īsajā ceļojumā varēsiet daudz piedzīvot.

 

Ja dodat priekšroku aktīvākai ceļošanai ārpus pilsētas, paņemiet līdzi savu velosipēdu un baudiet izcilos, drošos Zviedrijas velosipēdu maršrutus. Mēs varam sniegt informāciju par velosipēdu maršrutiem garumā no 40 līdz 120 km. Karlskrūnā ir iespēja arī doties pārgājienos un gidu ekskursijās ar autobusu. Jūsu reiss atpakaļ uz Gdiņu ir nakts kruīzs.

 
Atiešana katru dienu (dažos datumos kruīzi var nebūt pieejami).

 

Cenā vienai personai ietilpst:

 

 • ceļojums ar prāmi turp un atpakaļ no Polijas uz Zviedriju ar vienu dienu Karlskrūnā;
 • izmitināšana divvietīgā kajītē bez loga ar vannas istabu un TV;
 • izklaide uz klāja.

Dodieties mini kruīzā uz Zviedriju un izbaudiet piedzīvojumu jūrā! Jūs gaida viena diena ekskursijai un divas naktis uz klāja. Zviedrijas pilsēta Karlskrūna ir uzcelta uz 33 salām un ir slavena ar tās UNESCO pasaules mantojuma pieminekļiem. Ar divām naktīm uz ērta, liela kuģa klāja un veselu dienu, lai iepazītu Karlskrūnu un apkārtējo Zviedrijas ainavu, šajā...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Izbaudiet ceļošanu ar kuģi

Diena Karlskrūnā

No 87 €/persona

Cenas un noteikumi

 • Vecuma kategorija
  Cena
 • Pieaugušais (16+ gadi)
  No 87 €/persona
 • Bērns (no 4 līdz 15 gadiem)
  No 80 €/bērns
 • Zīdainis (no 0 līdz 3 gadiem)
  Vienmēr BEZMAKSAS

Stena Line noteikumi attiecas uz visām rezervācijām. Papildinformāciju skatiet mūsu Noteikumi un nosacījumi

Noteikumi

 • Piedāvātā cena ir vienai personai, 2 cilvēkiem izmantojot divvietīgu kajīti. Ceļotājiem, kuri ceļo vienatnē, par vienvietīgu kajīti tiek piemērota papildu piemaksa.
 • Divvirzienu velosipēda transports: no 30 PLN (ap 6,50 EUR)

Stena Line tirdzniecības noteikumi ir piemērojami visām rezervācijām. Papildinformācijai lasiet mūsu Noteikumus un nosacījumus. Noteikumi un nosacījumi.

Izbaudiet ceļošanu ar kuģi

Diena Karlskrūnā

No 87 €/persona

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.