Rezervēt biļeti

Cenas krīt oktobrī - 30% atlaide Stena Line reisiem

Atlaides reisiem uz Zviedriju un Vāciju

Oktobrī krīt cenas! Rezervējiet Stena Line prāmju reisus ar 30% atlaidi gan uz Zviedriju, gan uz Vāciju! Lai saņemtu atlaidi, ievadiet īpašā piedāvājuma kodu DOW. Rezervējiet līdz 31.oktobrim, ceļojiet līdz 8.decembrim.


Atklāj rudenīgo Skandināviju
Atklāj Skandināviju!

Skandināvijas šarms jūtams cauri gadalaikiem. Arī vēlā rudenī un ziemā Skandināvijā ir tik plašas iespējas, ko redzēt, nobaudīt un apbrīnot! Ceļojiet ar savu auto un atklājiet Skandināviju! No Nīnashamnas ostas ērti un ātri varat nokļūt Stokholmā - sasildīties omulīgās zviedru kafejnīcās vai doties ar savu auto tālāk un iepazīt nepieradinātos Zviedrijas reģionus. Arī troļļu zeme Norvēģija ir vien dažu stundu braucienā!

Šopingā uz Vāciju
Iepirkšanās Vācijā

Neatliec Ziemassvētku dāvanu iegādi uz pēdējo brīdi! Ir īstais laiks, lai rezervētu biļetes reisam uz Vāciju un sarūpētu dāvanas gan sev, gan saviem mīļajiem. Lielākie iepirkšanās centri ar plašāko piedāvājumu Jūs gaida Hamburgā, kas ir vien 1,5 stundas brauciena attālumā no Trāvemindes ostas. Bet, ja vēlaties noķert īsto Ziemassvētku sajūtu - Lībekā Ziemassvētku tirdziņš būs pieejams jau novembra beigās!

Īpašā piedāvājuma noteikumi
Akcijas noteikumi:

Stena Line Atlaide tiek piemērota rezervācijām, kas veiktas akcijas periodā no 18.oktobra līdz 31.oktobrim.


Stena Line Atlaide tiek piemērota reisiem laika posmā no 18.oktobra līdz 8.decembrim maršrutā Ventspils-Nīnashamna-Ventspils un Liepāja-Trāveminde-Liepāja.


Stena Line Atlaide tiek piemērota Economy tarifa biļetēm.


Stena Line Atlaide tiek piemērota transporta līdzeklim un pasažieriem, t.sk. pasažieriem bez transporta līdzekļa.


Stena Line Atlaide tiek piemērota standarta vieglajām automašīnām un mikroautobusiem, kuri garumā nepārsniedz 10m. Citiem transportlīdzekļu tipiem, piemēram, piekabēm, atlaide netiek piemērota.

 

Stena Line Kajītēm un sēdvietām atlaide netiek piemērota.


Stena Line Papildu pakalpojumiem, piemēram, maltītēm, kā arī ostu un ekoloģijas nodevai atlaide netiek piemērota.


Stena Line Īpašā piedāvājuma kods DOW.


Stena Line Akcijas biļešu skaits ir ierobežots.