Rezervēt biļeti

Laipni lūdzam uz Stena Scandica klāja!


Ģimene restorānā uz prāmja klāja
Metropolitan Grill & Bar

Nobaudiet gardu maltīti brokastīs, pusdienās un vakariņās Metropolitan Grill & Bar restorānā. Piedāvājam Baltijas jūras reģionam raksturīgus ēdienus visām gaumēm - tostarp arī veģetāriešiem un vegāniem, kā ar speciālām diētām piemērotus ēdienus!


Kafija un kruasāns - uzkodas uz prāmja klāja
Coffee cafe

Dažādi karstie un atspirdzinošie dzērieni, gardas uzkodas un brīnišķīgs skats uz jūru - palutiniet sevi ar labām emocijām! Coffee café kafejnīca piedāvā svaigi maltu kafiju, espresso, latte un kapučīno, kā arī plašu klāstu ar dažādu garšu tējām.

Veikals uz prāmja Stena Scandica klāja
Veikals

Kosmētika un parfimērijas preces, rotaļlietas un suvenīri, saldumi, dažādi alkoholiskie un bezalkoholiskie dzērieni no labi zināmiem zīmoliem par lieliskām cenām. 122 kvadrātmetru plašajā prāmja veikalā atradīsiet visu, ko kāro sirds!

Living Room atpūtas telpa uz prāmja Stena Scandica
Atpūtas zonas

Trīs atpūtas zonas, aprīkotas ar ērtiem krēsliem, televizoriem un vietu, kur uzlādēt elektroniskās ierīces, nodrošinās Jums patīkamu ceļojumu. Ikkatrs ir pelnījis atpūtu - tāpēc gaidīsim Jūs kādā no atpūtas zonām - Living Room, Metropolitan Lounge vai Café lounge!

Happy rotaļu istaba uz prāmja klāja
Happy rotaļu istaba

Jaunākie ceļotāji aicināti doties piedzīvojumos Happy rotaļu istabā. Šeit bērniem visā ceļojuma laikā pieejamas dažādas galda spēles, puzles, kā arī krāsošanas lapas un krāsošanas piederumi. Laiks ceļā paskries nemanot!

Atvērtais klājs un skats uz jūru
Atvērtais klājs

Atspirdzinošs jūras vējš liek matiem plīvot, spīd saule un paveras lielisks skats uz jūru - vai nav lieliski? Atvērtajā klājā izbaudiet jūras ceļojumu burvību!