Rezervēt biļeti

Prāmis Stena Flavia

Kas pieejams uz prāmja Stena Flavia klāja?


restorans
Pašapkalpošanās restorāns

Pašapkalpošanās restorānā piedāvājam baudīt Baltijas valstu reģionālās virtuves brokastis, pusdienas un vakariņas. Apkalpojošais personāls priecāsies Jūs redzēt restorānā un nodrošinās labāko apkalpošanu, lai Jūs izbaudītu maltīti. Bārā, ar skatu uz jūru, atradīsiet mājīgu atpūtas vietu, kā arī plašu dzērienu un uzkodu klāstu.

restorāns_222
Bārs

Prāmis no Ventspils dod iespēju Izbaudīt līdz šim neredzētu skatu uz jūru malkojot gardus dzērienus un uzkodas no prāmja „Stena Flavia” bāra.

Pusdienas uz prāmja
Maltīšu piedāvājums

Rezervē vakariņu un brokastu komplektu iepriekš un ietaupi! Tagad iepriekš rezervējot maltīšu komplektu, tas izmaksās tikai EUR 15,00. Rezervējot atsevišķi - vakariņas EUR 13,00, brokastis EUR 7,00.

Flavia_shop_inside
Veikals

Prāmja veikalā iespējams iegādāties augstas kvalitātes atpazīstamu zīmolu parfimērijas preces, dažādus alkoholiskos dzērienus no plaši pazīstamiem ražotājiem, kā arī saldumus par izdevīgām cenām. Veikalā varēsiet iegādāties arī suvenīrus par piemiņu no ceļojuma.

Suns uz klāja
Ceļo ar mājdzīvniekiem

Ņem līdzi arī savu mīluli! Uz prāmja pieejamas kajītes, kurās atļauts uzturēties arī mājdzīvniekiem. Turklāt vasaras periodā (no 1.maija līdz 30.septembrim) mājdzīvnieki pārbrauciena laikā var uzturēties krātiņos uz klāja vai palikt automašīnā.