Rezervēt biļeti
Cenas no  €49

Transportlīdzeklis + vadītājs

Serviss uz klāja

Ceļo kopā ar Stena Line

Prāmju līnijā Ventspils - Traveminde uz klāja jūs sagaida šādi pakalpojumi:

Norēķini par pakalpojumiem tikai skaidrā naudā!


restorans
Pašapkalpošanās restorāns

Pašapkalpošanās restorānā piedāvājam baudīt Baltijas valstu reģionālās virtuves brokastis, pusdienas un vakariņas. Apkalpojošais personāls priecāsies Jūs redzēt restorānā un nodrošinās labāko apkalpošanu, lai Jūs izbaudītu maltīti. Bārā, ar skatu uz jūru, atradīsiet mājīgu atpūtas vietu, kā arī plašu dzērienu un uzkodu klāstu.

restorāns_222
Bārs

Prāmis no Ventspils dod iespēju Izbaudīt līdz šim neredzētu skatu uz jūru malkojot gardus dzērienus un uzkodas no prāmja „Stena Flavia” bāra.

Tasty meals
Maltīšu piedāvājums

Rezervē vakariņu un brokastu komplektu iepriekš un ietaupi! Tagad iepriekš rezervējot maltīšu komplektu, tas izmaksās tikai EUR 15,00. Rezervējot atsevišķi - vakariņas EUR 13,00, brokastis EUR 7,00.

Flavia_shop_inside
Veikals

Šajā maršrutā prāmja veikals ir atvērts no atiešanas brīža ceļā. Mēs piedāvājam iegādāties dažādus stipros alkoholiskos dzērienus, kosmētiku, parfimēriju, tabakas izstrādājumus, saldumus kā arī dažādus suvenīrus par piemiņu no brauciena ar Stena Line. Iepērcieties prāmja veikalā un sagādājiet prieku pats sev vai tuviniekiem, jo šeit atradīsiet ko piemērotu ik vienai gaumei.