Prāmis uz Nīnashamnu un Ventspili

Ceļojiet ērti ar prāmjiem Stena Baltica un Stena Scandica maršrutā uz Nīnashamnu Zviedrijā un Ventspili Latvijā. Katru dienu nodrošinām līdz pat 4 reisiem. Jūs izbaudīsiet lielisku ceļojumu ikkatrā no tiem. Uz klāja ir daudz ērtu sēdvietu, lieliska ēdienu un dzērienu izvēle restorānos un lieliski piedāvājumi kuģa veikalā. Ja laikapstākļi ļauj, droši apmeklējiet atvērto klāju un baudiet brīnišķīgus jūras skatus. Lai iegūtu vēl lielāku komfortu un privātumu, kādēļ gan nepasūtīt kajīti, ļaujot ierasties galamērķī pēc atpūtas un gataviem tālākam ceļojumam?  Ja ceļojat ar savu mājdzīvnieku, mums ir arī mājdzīvniekiem draudzīgas kajītes!

 

Dodieties atvaļinājumā ar automašīnu no Ventspils uz Nīnashamnu

Ceļojot ar prāmi no Ventspils uz Nīnashamnu, Jūs nonāksiet tikai 60 km uz dienvidiem no Zviedrijas galvaspilsētas Stokholmas.  Nīnashamna atrodas Sodertornas pussalā, un tās gleznainās ainavas un rosīgā osta padara to par populāru vietu gan vietējiem iedzīvotājiem, gan tūristiem.

 

Iepazīstiet Nīnashamnu un Zviedrijas austrumu piekrasti

Nīnashamna ir pārgājienu mīļotāju paradīze ar lielu taku skaitu un daudziem Instagram vērtiem skatiem. No ūdens puses pilsētu ieskauj vairākas salas, kuras gaida apmeklētājus kajakos — tā ir iecienītākā vietējā laika pavadīšana. Brīnišķīgā Stokholmas pilsēta ir aptuveni stundas brauciena attālumā, bet dabas cienītājus varētu interesēt pa ceļam esošais Tīrestas nacionālais parks.

 

No Nīnashamnas uz Ventspili – gatavojieties jauniem atklājumiem

Salieciet automašīnā visu nepieciešamo un dodieties ar prāmi no Nīnashamnas uz Ventspili – sesto lielāko pilsētu Latvijā – ģimenei draudzīgu vietu, kas ir perfekta pirmā pieturvieta Jūsu ceļojumā.  Ventspils ir ziedu un strūklaku galvaspilsēta, šeit ir arī zilā karoga pludmale, kuru visi var izbaudīt.

 

Iepazīstiet Ventspili un Latvijas dabu

Šī mazā ostas pilsēta ir perfekts galamērķis garām pastaigām, kurās var baudīt Ventspils dabu. Vecpilsētas apmeklējums ir tā vērts, un noteikti jāapmeklē vietējais muzejs, kurš atrodas pilī, kas celta 13. gadsimtā! Piedzīvojumu meklētājiem patiks Latvijas daba ar tūkstošiem upju, bagātīgiem meža masīviem un daudziem nacionālajiem parkiem. Protams, ka noteikti jāapskata Rīga ar tās vecpilsētu, kurā vēsture sajaucas ar modernu pilsētu – tā ir tikai 2 stundu un 30 minūšu brauciena attālumā. 

Ceļojiet ērti ar prāmjiem Stena Baltica un Stena Scandica maršrutā uz Nīnashamnu Zviedrijā un Ventspili Latvijā. Katru dienu nodrošinām līdz pat 4 reisiem. Jūs izbaudīsiet lielisku ceļojumu ikkatrā no tiem. Uz klāja ir daudz ērtu sēdvietu, lieliska ēdienu un dzērienu izvēle...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Ceļojiet ar Stena Baltica un Stena Scandica

Nīnashamna un Ventspils

No 54.5€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Izbraukšana
Pienākšana
Ilgums
Reģistrēšanās reisam tiek slēgta
PRĀMIS
Statuss

Prāmji šajā maršrutā

  • Stena Baltica at sea
    Stena Baltica
  • Stena Scandica ferry at sea
    Stena Scandica

Ostu atrašanās vietas

Map showing the routes to and from Sweden
Map showing the routes to and from Latvia

Mūsu prāmji atiet no jaunā Norvik termināļa, kas atrodas 4 km (10 minūšu brauciena) attālumā no Nīnashamnas centra. No dzelzceļa/autobusu stacijas uz jauno termināli ir pieejami taksometra pakalpojumi.

Skatīt lapu Nīnashamnas osta

Ventspils osta atrodas mazāk nekā kilometru no pilsētas centra vecajā pilsētas daļā pie Ventas upes. Ostu var viegli sasniegt, braucot ar automašīnu pa ceļu E22. Starppilsētu autobusi piestāj Ventspils autoostā, kas atrodas tikai 7 minūšu gājienā no ostas.

Skatīt lapu Ventspils osta

Ceļojiet ar Stena Baltica un Stena Scandica

Nīnashamna un Ventspils

No 54.5€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.