Kas ir Stena Plus Lounge?

Stena Plus Lounge ir privāta atpūtas zona, kas ir pieejama pasažieriem par nelielu papildu samaksu. Priekšrocības ietver bezmaksas uzkodas un gardumus, laikrakstus un žurnālus, kā arī īpašus viesmīļa pakalpojumus.

 

Piekļuve Stena Plus Lounge ir iekļauta mūsu piedāvātajā Premium cenā Īrijas jūras maršrutos (izņemot maršrutu Roslēra-Šerbūra) un maršrutā Hārviča-Holandes rags. Tāpat, iegādājoties Economy vai Flexi biļeti, ir iespējams papildu iegādāties Stena Plus. Un Stena Plus Lounge ir pieejama arī mūsu maršrutos uz Dāniju.  Tā kā katrā maršrutā pakalpojumi atšķiras, lūdzu, pārbaudiet informāciju, veicot rezervāciju.

 

Lūdzu, ņemiet vērā: lai nodrošinātu relaksējošu atmosfēru, pasažieriem, kuri jaunāki par 8 gadiem, Stena Plus Lounge nav atļauts atrasties ne mūsu Īrijas jūras maršrutos ne mūsu maršrutā Hārviča-Holandes rags. Ceļojot maršrutā Gēteborga–Fredrikshavna, pasažieru minimālais vecums ir 18 gadi. Jūs nevarat uzlabot ceļojumu uz Stena Plus Lounge nakts reisos mūsu maršrutā Hārviča-Holandes rags.Tā ir pieejama tikai brokastīm kā daļa no Premium cenas.