Kā veikt rezervāciju, izmantojot Tesco Clubcard kuponu?

Tesco Clubcard kuponus var izmantot kā samaksas veidu tikai tīmekļa vietnēs stenaline.co.uk un stenaline.ie.

 

Lūdzu, dodieties uz tīmekļa vietni www.stenaline.co.uk/tesco vai www.stenaline.ie/tesco, lai sāktu rezervācijas procesu. Reisu un cenu sadaļā tiks parādīta īpaša akcijas cena pēc tam, kad būs norādīti vēlamie maršruti, datumi un pasažieru un transportlīdzekļu skaits. Šī cena ir spēkā tikai izmantojot Jūsu Tesco Clubcard kuponu un tā ir atkarīga no pieejamības, jo tā var nebūt pieejama vieta katrā reisā. 

 

Jūs varēsiet pievienot visas papildu iespējas, kas nepieciešamas šai akcijas cenai, piemēram, kajītes, Stena Plus atpūtas zonu un Hygge Lounge, taču tās ir jāpievieno, veicot rezervāciju tiešsaistē. 

 

Veicot maksājumu, lūdzu, ievadiet savu Clubcard kupona kodu norādītajā laukā. Ja kupona kods nesedz pilnu rezervācijas vērtību, Jūs varēsiet samaksāt atlikušo summu ar debetkarti vai kredītkarti.  

 

Lūdzu, ņemiet vērā, ka Tesco Clubcard kuponu var izmantot tikai kā maksājumu vai daļēju maksājumu mūsu maršrutos Kērnraina–Belfāsta, Holīheda–Dublina, Fišgārda–Roslēra, Roslēra–Šerbūta un Hārviča–Holandes rags.

Contact frequently asked question icon

Saistītie jautājumi