Cik daudz bagāžas es varu ņemt līdzi?

Ja ceļojat ar automašīnu, pārvadājamās bagāžas apjoms nav ierobežots, jo tas paliks Jūsu automašīnā uz mūsu transportlīdzekļu klāja.

 

Pasažieriem, kuri ceļo uz Zviedriju, Dāniju, Vāciju, Latviju un Poliju, nav ierobežojumu bagāžai, ko var ņemt līdzi, tomēr Jums jāspēj tā pašam nogādāt uz klāja.  

 

Pasažieriem, kuri ceļo uz Franciju, Īriju un Apvienoto Karalisti no Īrijas,  nav bagāžas ierobežojumu, ko varat ņemt līdzi, tomēr rokas bagāža nedrīkst būt lielāka par 60 x 50 x 40 cm, un Jums ir jāspēj to pašam panest.  Ja ceļojat ar bagāžu, kas pārsniedz šos izmērus, tā ir jāreģistrē pirms iekāpšanas.  Reisa laikā Jūsu bagāža tiks drošā veidā novietota uz transportlīdzekļu klāja, un Jūs to varēsiet saņemt, ierodoties terminālī. Jūs nevarēsiet piekļūt bagāžai reisa laikā, tāpēc, lūdzu, pirms reģistrācijas izņemiet no tās visus ceļojuma laikā nepieciešamos priekšmetus.

 

Ja Jūs ceļojat bez transportlīdzekļa vai ar biļeti “Vilciens un prāmis” mūsu maršrutā Hārviča–Holandes rags, papildus rokas bagāžai Jūs varat ņemt līdzi divas bagāžas vienības, kas kopā sver līdz 20 kg.

 

Pasažieri, kuri ceļo dienas ceļojumos mūsu Īrijas jūras vai Ziemeļjūras maršrutos, var ņemt līdzi vienu mazu rokas bagāžas vienību. Par visām papildu bagāžas vienībām tiks piemērota maksa pēc mūsu ieskatiem.

 

Ceļojot starp Apvienoto Karalisti un ES, pastāv ierobežojumi attiecībā uz pārvadāt atļautajiem priekšmetiem. Pirms ceļojuma, lūdzu, pārliecinieties, ka esat iepazinies(-usies) ar šiem noteikumiem.

Priekšmeti, kurus aizliegts pārvadāt ceļotājiem no Apvienotās Karalistes uz ES dalībvalstīm.

Priekšmeti, kurus aizliegts pārvadāt ceļotājiem no ES dalībvalstīm uz Apvienoto Karalisti.