Cik daudz bagāžas es varu ņemt līdzi?

Ja jūs ceļojat ar automašīnu, pārvadājamās bagāžas apjoms nav ierobežots, jo tas paliks jūsu automašīnā uz mūsu transportlīdzekļu klāja.

 

Ja jūs ceļojat ar kājām vai ar “vilciens un prāmis” biļeti, papildus rokas bagāžai jūs varat ņemt līdzi divas bagāžas vienības, kas kopā sver līdz 20 kg.

 

Pasažieri, kuri ceļo ar dienas reisu, var ņemt līdzi vienu bagāžas vienību. Par visām papildu bagāžas vienībām tiks piemērota maksa pēc mūsu ieskatiem.

 

Rokas bagāžas izmēri nedrīkst pārsniegt 60 x 50 x 40 cm.  Ja jūs ceļojat ar bagāžu, kas pārsniedz šos izmērus, tā ir jāreģistrē pirms iekāpšanas.  Reisa laikā jūsu bagāža tiks drošā veidā novietota uz transportlīdzekļu klāja, un jūs to varēsiet saņemt, ierodoties terminālī. Jūs nevarēsiet piekļūt bagāžai reisa laikā, tāpēc, lūdzu, pirms reģistrācijas izņemiet no tās visus ceļojuma laikā nepieciešamos priekšmetus.

 

Ceļojot starp Apvienoto Karalisti un ES, pastāv ierobežojumi attiecībā uz pārvadāt atļautajiem priekšmetiem. Pirms ceļojuma, lūdzu, pārliecinieties, ka esat iepazinies(-usies) ar šiem noteikumiem.

Priekšmeti, kurus aizliegts pārvadāt ceļotājiem no Apvienotās Karalistes uz ES dalībvalstīm.

Priekšmeti, kurus aizliegts pārvadāt ceļotājiem no ES dalībvalstīm uz Apvienoto Karalisti.

Contact frequently asked question icon

Saistītie jautājumi