Kā pasažieri bez transportlīdzekļa var nokļūt uz prāmja?

Atkarībā no tā, no kuras ostas tiek ceļots, pasažieri bez transportlīdzekļa nokļūst uz prāmja, izmantojot maršruta autobusu vai gājēju celiņu.

 

Holihedas, Dublinas, Liverpūles,  Belfāstas (VT2 uz Liverpūli) un Šerbūras ostās:

pasažieri bez transportlīdzekļa tiks nogādāti no pasažieru termināļa uz prāmi ar maršruta autobusu.

 

Kērnrainas, Belfāstas (VT4 uz Kērnrainu), Roslēras un Fišgārdas ostās:

pasažieriem bez transportlīdzekļa ir jāiet no pasažieru termināļa uz prāmi pa ietvi. Veicamais attālums ir vismaz 200 m, kas dažiem viesiem var būt apgrūtinoši. Reģistrējoties, lūdzu, informējiet mūsu personālu, ka Jums būs nepieciešama palīdzība, un mēs attiecīgi nodrošināsim to. Ir svarīgi ierasties vismaz 30 minūtes pirms atiešanas, lai varētu veikt nepieciešamos pielāgojumus. Belfāstas (VT4) un Kērnrainas ostās ir pieejams maršruta autobuss, kas var nogādāt Jūs no pasažieru termināļa tieši uz prāmi. Roslēras un Fišgārdas ostās tiks sniegta cita veida palīdzība.

 

Hārvičas ostā:

pasažieriem bez transportlīdzekļa ir jāiet no pasažieru termināļa uz prāmi pa ietvi. Veicamais attālums ir vismaz 300 m, kas dažiem viesiem var būt apgrūtinoši. Reģistrējoties, lūdzu, informējiet mūsu personālu, ka Jums būs nepieciešama palīdzība, un mēs attiecīgi nodrošināsim to.

 

Holandes raga ostā:

pasažieriem bez transportlīdzekļa ir jāiet no pasažieru termināļa uz prāmi pa ietvi. Veicamais attālums ir vismaz 700 m, kas dažiem viesiem var būt apgrūtinoši. Reģistrējoties, lūdzu, informējiet mūsu personālu, ka Jums būs nepieciešama palīdzība, un mēs attiecīgi nodrošināsim to.

 

Karlskrūnas un Gdinias ostās:

Būvniecības un modernizācijas darbu dēļ Karlskrūnā un Gdiņā gājēji un velosipēdisti starp termināli un mūsu prāmjiem tiks pārvadāti ar autobusu. Izkāpšanai var būt nepieciešama līdz pat 1 stundai. Mēs atvainojamies par sagādātajām neērtībām.