Kā pasažieri bez transportlīdzekļa var nokļūt uz prāmja?

Atkarībā no tā, no kuras ostas tiek ceļots, pasažieri bez transportlīdzekļa nokļūst uz prāmja, izmantojot maršruta autobusu vai gājēju celiņu.

 

Holihedas, Dublinas, Liverpūles,  Belfāstas (VT2 uz Liverpūli) un Šerbūras ostās:

pasažieri bez transportlīdzekļa tiks nogādāti no pasažieru termināļa uz prāmi ar maršruta autobusu.

 

Kērnrainas, Belfāstas (VT4 uz Kērnrainu), Roslēras un Fišgārdas ostās:

pasažieriem bez transportlīdzekļa ir jāiet no pasažieru termināļa uz prāmi pa ietvi. Veicamais attālums ir vismaz 200 m, kas dažiem viesiem var būt apgrūtinoši. Reģistrējoties, lūdzu, informējiet mūsu personālu, ka Jums būs nepieciešama palīdzība, un mēs attiecīgi nodrošināsim to. Ir svarīgi ierasties vismaz 30 minūtes pirms atiešanas, lai varētu veikt nepieciešamos pielāgojumus. Belfāstas (VT4) un Kērnrainas ostās ir pieejams maršruta autobuss, kas var nogādāt Jūs no pasažieru termināļa tieši uz prāmi. Roslēras un Fišgārdas ostās tiks sniegta cita veida palīdzība.

 

Izmantojot Hārviča ostu:

pasažieriem bez transportlīdzekļa ir jāiet no pasažieru termināļa uz prāmi pa ietvi. Veicamais attālums ir vismaz 300 m, kas dažiem viesiem var būt apgrūtinoši. Reģistrējoties, lūdzu, informējiet mūsu personālu, ka Jums būs nepieciešama palīdzība, un mēs attiecīgi nodrošināsim to.

 

Izmantojot Holandes raga ostu:

pasažieriem bez transportlīdzekļa ir jāiet no pasažieru termināļa uz prāmi pa ietvi. Veicamais attālums ir vismaz 700 m, kas dažiem viesiem var būt apgrūtinoši. Reģistrējoties, lūdzu, informējiet mūsu personālu, ka Jums būs nepieciešama palīdzība, un mēs attiecīgi nodrošināsim to.

 

Izmantojot Karlskrūnas ostu:

pasažieri bez transportlīdzekļa pēc reģistrēšanās ar autobusu tiek pārvesti uz prāmjiem Stena Estelle un Stena Nordica. Uz visiem citiem prāmjiem pasažieriem bez transportlīdzekļa ir jāiet no pasažieru termināļa uz prāmi pa pasažieru eju.

 

Izmantojot Gdiņas ostu:

pasažieriem bez transportlīdzekļa no pasažieru termināļa līdz prāmim jāiet pa pasažieru eju.

Contact frequently asked question icon

Saistītie jautājumi