Kā pasažieri bez transportlīdzekļa var nokļūt uz prāmja?

Atkarībā no tā, no kuras ostas tiek ceļots, pasažieri bez transportlīdzekļa nokļūst uz prāmja, izmantojot maršruta autobusu vai gājēju celiņu.

 

Holihedas, Dublinas, Liverpūles,  Belfāstas (VT2 uz Liverpūli) un Šerbūras ostās:

pasažieri bez transportlīdzekļa tiks nogādāti no pasažieru termināļa uz prāmi ar maršruta autobusu.

 

Kērnrainas, Belfāstas (VT4 uz Kērnrainu), Roslēras un Fišgārdas ostās:

pasažieriem bez transportlīdzekļa ir jāiet no pasažieru termināļa uz prāmi pa ietvi. Veicamais attālums ir vismaz 200 m, kas dažiem viesiem var būt apgrūtinoši. Reģistrējoties, lūdzu, informējiet mūsu personālu, ka Jums būs nepieciešama palīdzība, un mēs attiecīgi nodrošināsim to. Ir svarīgi ierasties vismaz 30 minūtes pirms atiešanas, lai varētu veikt nepieciešamos pielāgojumus. Belfāstas (VT4) un Kērnrainas ostās ir pieejams maršruta autobuss, kas var nogādāt Jūs no pasažieru termināļa tieši uz prāmi. Roslēras un Fišgārdas ostās tiks sniegta cita veida palīdzība.

 

Hārvičas ostā:

pasažieriem bez transportlīdzekļa ir jāiet no pasažieru termināļa uz prāmi pa ietvi. Veicamais attālums ir vismaz 300 m, kas dažiem viesiem var būt apgrūtinoši. Reģistrējoties, lūdzu, informējiet mūsu personālu, ka Jums būs nepieciešama palīdzība, un mēs attiecīgi nodrošināsim to.

 

Holandes raga ostā:

pasažieriem bez transportlīdzekļa ir jāiet no pasažieru termināļa uz prāmi pa ietvi. Veicamais attālums ir vismaz 700 m, kas dažiem viesiem var būt apgrūtinoši. Reģistrējoties, lūdzu, informējiet mūsu personālu, ka Jums būs nepieciešama palīdzība, un mēs attiecīgi nodrošināsim to.

 

Karlskrūnas ostā:

Pasažieri bez transportlīdzekļa uz un no Stena Estelle prāmja reisiem, tiek nogādāti ar autobusu, tāpēc ņemiet to vērā, domājot par bagāžu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, pasažieriem bez transportlīdzekļa izkāpšana no Stena Estelle var aizņemt līdz vienai stundai. Attiecībā uz visiem pārējiem prāmjiem, pasažieri bez transportlīdzekļa iekāpj un izkāpj, izmantojot pasažieru tuneļus.

 

Gdiņas ostā:

Pasažieri, kas ceļo bez automašīnas, iekāpj un izkāpj, izmantojot pasažieru tuneļus.